jak postapic?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak postapic?

Postprzez czurel » 16 gru 2012, o 22:18

witam wszystkie panie jestem meszczyzna mam 36 lat pisze bo potrzebuje kobiecej porady.mam troje dzieci ,po 15tu latach malzenstwa zdradzila mnie zona ,romans trwal dwa miesiace doszlo do kilku zblizen. po wykryciu klamstwa kochanek odwrocil sie od zony i uciekl. prosila go zeby wrocil wyznawala mu milosc ,jednak on ja poprostu wysmial mimo ze obiecywal bardzo wiele. razem z zona podjelismy decyzje ratowania zwiazku. jednak ja nie mogac wciaz zapomniec robilem jej wyzuty i ublizalem.za kazdym razem zamykala sie coraz bardziej i bardziej.mnie ogarniala wscieklosc i zal ,po ostatniej klotni powiedziala ze ma dosc i nie moze tego wiecej sluchac.sam widze ze naprawde ma dosc moich docinek i klotni wiem ze robilem zle.sytuacja obrocila sie w banalnym kierunku zamiast zona prosic o wybaczenie to ja musze zabiegac o jej uczucia.co mam zrobic? boje sie ze mnie calkiem znienawidzi.wiem ze rozgrzebywanie ran nic nie da, ale nie potrafilem nad tym panowac.co robic teraz ona nie chce rozmawiac na niczym juz jej nie zalezy....nic nie da sie zrobic??? co czuja kobiety gdy zdradza? czeko oczekuja od mezow? co robic dalej moze ktos wie? pomoe? dziekuje.
czurel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 22:03

Re: jak postapic?

Postprzez oppsboo » 16 gru 2012, o 22:24

Twoje docinki, moze nie byly dla niej mile, ale jezeli to pomagalo Ci zapomniec o bolu jaki Ci zadala to mozesz sobie je wybaczyc. Teraz sprobuj dac sobie z nia troche czasu, niech ona zateskni i sobie uswiadomi co stracila. Pozniej, jezeli bedziecie chcieli ratowac zwiazek pojdzcie z tym do specjalisty.
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: jak postapic?

Postprzez Latualia » 16 gru 2012, o 23:18

Pytanie dlaczego CIe zdradziła...ja najpier bym na nie odpiwedziała, bo sytułacja moze sie powtórzyc jeżeli nic z tym nie zrobicie...mysle ze miałes nadzieje ze ona jednak dpceni to ze z nia zostałes a chyba tak do konca nie było...potzrebujecie czasu i wiecej szacunku dla siebie jak juz bedzie szacunek to połowa sukcesu, poza tym musicie rorozmawiac i zoabczyc czy rzeczywiscie chcecie byc razem...

Avatar użytkownika
Latualia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 gru 2012, o 22:34

Re: jak postapic?

Postprzez elzbieta45 » 17 gru 2012, o 20:33

trudno radzic w takiej sprawie . z tego co wywnioskowałam to by z toba niezostala . ale radziłabym abyscie przez jakis czas odpoczeli od siebie np. wyprowadzic sie do rodzicow zamieszkac osobno . a po czasie wrocic do rozmowy i rozmawiac a zobaczycie czy nadal czujecie cos do siebie czy ty zapomiales . dajcie sobie czas
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]