Nabrzmiałe piersi. Proszę o pomoc ;)

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Nabrzmiałe piersi. Proszę o pomoc ;)

Postprzez Miley » 16 sty 2013, o 21:25

Witam,
Mam pewien problem, próbowałam doczytać się czegoś w internecie, ale nie uzyskałam dokładnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. A więc..
Ostatnią miesiączkę miałam 31 grudnia, ponad tydzień temu kochałam się z chłopakiem (zabezpieczyliśmy się) i nie zdarzyła się żadna przykra sytuacja, przez którą mogłabym w sumie mieć wątpliwości, ale mam strasznie nabrzmiałe i bolące piersi. Do następnej miesiączki jeszcze trochę czasu zostało i nie powinny "puchnąć" właśnie teraz. Zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Czy powinnam go powtórzyć? Czy mogą to być oznaki jakiejś choroby? Czy jest to raczej normalne? Bardzo proszę o pomoc :)
Miley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2013, o 21:15

Re: Nabrzmiałe piersi. Proszę o pomoc ;)

Postprzez monika1992 » 16 sty 2013, o 22:00

ja mam nabrzmiałe piersi nawet przy jajeczkowaniu ja bym się nie przejmowała test wy karze dopiero ze jestes w ciazy po tygodniu ja bym poszła do ginekologa wypróbuj zimne okłady
Avatar użytkownika
monika1992
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 21:43

Re: Nabrzmiałe piersi. Proszę o pomoc ;)

Postprzez Miley » 17 sty 2013, o 01:56

Nawet jeśli to ciąża, to czy jest to możliwe, że test wyszedł negatywnie, a piersi już nabrzmiały?
Miley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2013, o 21:15

Re: Nabrzmiałe piersi. Proszę o pomoc ;)

Postprzez paula » 17 sty 2013, o 17:39

ja mam regularnie na tydzień (czasem nawet 1,5) przed miesiączką tak nabrzmiałe piersi że dotknąć ich nie potrafię. Także spokojnie, może twój organizm zaczął tak już reagować na zbliżający się kolejny okres ;)
paula
 

Re: Nabrzmiałe piersi. Proszę o pomoc ;)

Postprzez elzbieta45 » 17 sty 2013, o 17:47

tak to moze byc ze tak organizm reaguje na zblizajaca sie miesiaczke
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Nabrzmiałe piersi. Proszę o pomoc ;)

Postprzez Miley » 17 sty 2013, o 19:40

Miałam tak zawsze 3-4 dni przed okresem, ale nigdy tak wcześnie ;) Ale skoro wszystko jest w porządku czuję się już psychicznie dużo lepiej. Bardzo wam kobietki dziękuję :).
Miley
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2013, o 21:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Wakowaha