Jakie miałyście objawy ciąży?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jakie miałyście objawy ciąży?

Postprzez karola20288 » 27 lut 2013, o 10:24

Zacznę od początku ;) mam nieregularny okres ale różnica wynosiła mniej więcej 5 dni więc nie jest tak źle:P i właśnie dzisiaj jest już 27 a według kalendarzyka okres powinnam dostać około 14 lutego... w kilku dniach myślałam że dostanę bo brzuch bolał mnie tak jak na okres tzn bolało mnie podbrzusze i jajnik dzisiaj było to samo aż no-spe wzięłam ale nie dostałam co jest dziwne (dodam że przy lewym jajniku mam torbielke która od około roku jest takiej samej wielkości wcześniej miałam 2 zabiegi ale gdy torbielka się ''odnowiła'' pani ginekolog powiedziała że więcej tych zabiegów robić nie będziemy-w szpitalu- i jeśli się powiększy to osuwana będzie operacyjnie) i teraz mam pytanie czy może to być ciąża dodam że jest taka możliwość chociaż mój chłopak uważa. I jakie były wasze objawy ciąży?
z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :kiss2 :kwiatek
karola20288
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 09:47

Re: Jakie miałyście objawy ciąży?

Postprzez moniczka123 » 27 lut 2013, o 18:41

Moja przyjaciólka była w ciązy i opiekowałam się nią przez pierwsze 4 miesiące, pamiętam, że bardzo często chodziła siusiu. Czasami nawet co 10 min! Dosłownie ;) Narzekała na bóle piersi i faktycznie dosyć sporo jej urosły. Nie miała nudności i nie wymiotowała, za to bolał ją wlaśnie brzuch, przytyła w udach i cierpiała na rwę kulszową. Czasem nie mogła nawet wstać z kanapy, bo tak ją bolały pośladki. Oczywiście jest więcej pierwszych objaw, ale to już musisz na necie sobie poczytać. Ale jeśli masz nieregularnych okres to możliwe, że nie masz sie o co martwić ;) Może zmieniłaś swoją dietę i dlatego Ci się tak spóźnia. Póki co, to radzę zrobić test, będziesz miała wtedy pewność czy wszystko jest ok

"To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze."
Avatar użytkownika
moniczka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 17:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]