Krwawienie przy pierwszym razie

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez zanetka1993 » 22 lut 2013, o 11:49

Hej dziewczyny. Mam pewien problem. Jestem ze swoim chłopakiem prawie 4 lata. Nie jedno już przeszliśmy razem. Od jakiegoś czasu w ogóle nam się nie układa, ale ja go bardzo kocham. Uprawiamy seks od jakiś 3 lat. Ja nigdy wcześniej ani później z nikim tego nie robiłam- byłam dziewicą. Nasze pierwsze zbliżenia zaczęły się od pieszczot, wkładanie paluszków itd. Gdy wkładał mi palce pierwszy raz trochę mnie bolało, ale nie było krwi. Również podczas pierwszego stosunku nie pojawiła się. Teraz po takim czasie mój chłopak wymyślił sobie, że go oszukałam, że nie byłam dziewicą, bo nie było krwi. Ja już przez to wariuje, bo ja byłam dziewica na 100% a on dalej swoje. Nasze życie kręci się tylko wokół jednego- tego, że go okłamałam. Co mam zrobić, jak udowodnić, że go nie okłamałam. Proszę, pomóżcie, bo zwariuje ... :(
zanetka1993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 11:47

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez KamilaS » 22 lut 2013, o 12:15

powiedz mu ze nie zawsze jest krwawienie przy pierwszym razie, to zalezy od organizmu kobiety...a czasami jak pojawia sie krwawienie moze to byc objaw nadżerki...
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez zanetka1993 » 22 lut 2013, o 12:21

Mówiłam mu, ale to nic nie pomaga. On twierdzi, że go okłamałam, że nie byłam dziewicą:(
zanetka1993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 11:47

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez młoda.kobieta » 22 lut 2013, o 21:23

Ja byłam dziewicą na 100% i nie miałam żadnego krwawienia.
W ogóle znam mało przypadków żeby było krwawienie.
To naprawdę zależy od organizmu i budowy ciała kobiety, czasami również od pozycji i delikatności partnera ; ]
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez Irina » 23 lut 2013, o 20:05

Znajdź jakiś artykuł w necie na ten temat, gdzie wypowiada się specjalista i mu pokaż taki tekst jeśli Tobie nie wierzy.
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez Irina » 23 lut 2013, o 20:17

Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 21:40

Albo przy najbliższej okazji weź do gina, a poza tym jak dziewczyny mówiły- dać poczytać mądre artykuły.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez modnisia711 » 13 mar 2013, o 19:09

z obecnym chlopakiem przezyłam pierwszy raz, nie bolało aż tak mocno jak myslałam że moze bolec i... nie było krwi. Nie zawsze jest. poza tym... jesli przed pierwszym razem, byly zabawy paluszkiem to powienien wyczuc błonkę. Mój czuł. Dziwne ale prawdziwe.

poszukaj artykułów w necie i daj mu do przeczytania, niech sam sie przekona ze ma jakies paranoje. ObrazekObrazekObrazekObrazek
modnisia711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 18:11

Re: Krwawienie przy pierwszym razie

Postprzez magiczna_21 » 13 mar 2013, o 20:57

Dziwnego chłopaka masz. Ile macie lat? Jeżeli w Twoim nicku jest Twój rocznik to z Twojego opisu wynika, że zaczęliście współżycie w wieku 17 lat a to dość szybko, więc nie wiem czego się czepia :angrywife Chyba, że miałaś wcześniej wielu partnerów i mu o tym powiedziałaś?

Polecam drogie panie -> rowerek biegowy ;)
magiczna_21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 16:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], DjimAroca