wspólne projekty

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

wspólne projekty

Postprzez krzywa41 » 19 mar 2013, o 17:30

Witam :) Bardzo proszę Was o poradę - może któraś z Was miała podobne doświadczenie - na temat współpracy z koleżankami/ przyjaciółkami i trudnych w związku z tym relacjach. Napiszę pokrótce co mnie gniecie. Odczuwam silną potrzebę wyrażenia siebie poprzez pracę artystyczną. Nie mam skończonych szkół artystycznych, ani takich tam... Kręci mnie temat recyklingowego design, ale nie tylko. Moje koleżanki pasjonują się fotografią i tworzeniem biżuterii. W pewnym momencie stwierdziłyśmy, że można by połączyć siły, stworzyć zaplecze (wynająć pomieszczenie) gdzie będzie można oddać się pracy, tworzyć rękodzieło, gromadzić materiały i sprzęt, zorganizować studio fotograficzne, gdzie tworzyłoby się dzieło wspólne a przy okazji portfolio dla każdej z nas. I wszystko fajnie, spotykamy się, pracujemy, tylko jak zwykle kasa, czy raczej jej brak odkrywa stopień zaangażowania w sprawę każdej z poszczególna. Oto z 3 osób, dwie partycypują w kosztach, bo trzecia mało zarabia, ma zobowiązania (właśnie jest na wycieczce :)) itd. Jednak wszystkie pracujemy na etacie, zarabiamy niewiele i tak naprawdę dla każdej z nas jest to znaczący wydatek. Wierzę, że już wkrótce zarobimy na utrzymanie lokalu, jednak nurtuje mnie pytanie czy czasem nie jestem robiona w balona, tak po przyjacielsku :)
krzywa41
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 16:08

Re: wspólne projekty

Postprzez roxxy681 » 22 mar 2013, o 15:22

Mam pytanie, jakiego rodzaju koszty aktualnie ponosicie? Jeszcze nie wynajmujecie lokalu, tak?
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: wspólne projekty

Postprzez koolas1 » 25 mar 2013, o 17:34

Fajna sprawa. Teraz to jest abrdzo popularne. Tak z ciekawości... Macie dużo zamówień?
koolas1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 17:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]