odchudzenie ramion

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

odchudzenie ramion

Postprzez smerfetkaa » 8 sty 2013, o 21:12

Hej, jestem dość drobną osobą jednak mam bardzo pulchne przedramiona, nie podoba mi sie to ponieważ zawsze na imprezach, gdy pokazuje ramiona czuje sie niekomfortowo. Czy znacie jakies ćwiczenia, które zmniejszą obwód ramion, ale tak aby mięśnie nie zrobily mi sie jeszcze wieksze niz mam obecnie ;) ?
smerfetkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 gru 2012, o 16:21

Re: odchudzenie ramion

Postprzez NatiNail » 1 lut 2013, o 14:46

Żeby odchudzić ramiona najlepiej będzie zacząć gubić całą wagę zazwyczaj pierwsze co schodzi to właśnie ramiona i barki
NatiNail
 

Re: odchudzenie ramion

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 12:09

faktycznie ramiona chudną jako jedne z pierwszych przy ogólnej utracie kilogramów
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: odchudzenie ramion

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:41

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: odchudzenie ramion

Postprzez Leticia » 20 lut 2013, o 11:05

Da się odchudzić same ramiona i do tego nadać im kształtu. Ja miałam od zawsze ten problem i udałam się kiedyś do instruktorki fitness, do której chodziłam na zajęcia.

W sumie ćwiczenia z hantelkami- 10 minut dziennie (CODZIENNIE!) i efekty ogromne, przede wszystkim w kształcie rąk. Ja używam hantli 1kg.
1. ręce opuszczone wzdłuż ciała, przed sobą, kostki palców skierowane do przodu. Podnosimy równocześnie ręce przed sobą. 16 powtórzeń na raz, potem 8 na dwa i znów 8 na raz (możesz potem mnożyć te 8-mki, jak już się wyrobisz)
2. Ręce wzdłuż ciała po bokach. Podnosimy ręce w bok. Ilość powtórzeń jak w poprzednim ćwiczeniu)
3. Biceps- dwa hantle w jednej ręce, łokieć przyklejony do ciała, ręka z przodu, powtórzenia wykonujesz tak, żeby patrzeć na wewnętrzną stronę swojego nadgarstka.
4. Triceps- pozycja z jedną nogą w wykroku do przodu, hantle w jednej ręce, łokieć przy ciele, przyklejony na linii boku, bardzo dokładne wymachy tak, żeby łokieć się nie ruszał.

Dodatkowo możesz wykonać ćwiczenia kładąc się na wznak i robiąc powtórzenia jakbyś pchała sztangę do góry.

Teraz tak patrzę, że może mało obrazowo to opisałam. Spróbuj na jakiś youtubowych tutorialach znaleźć te ćwiczenia- pierwsze dwa na mięśnie naramienne, trzecie na biceps, czwarte to triceps, a piąte (moje ulubione) na klatkę piersiową.

Powodzenia!
Leticia
 

Re: odchudzenie ramion

Postprzez KruczoCzarna » 20 lut 2013, o 11:53

A po jakim czasie takich ćwiczeń widać pierwsze efekty?
KruczoCzarna
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:37

Re: odchudzenie ramion

Postprzez Leticia » 21 lut 2013, o 11:26

Hmm... No u mnie dość szybko, bo po 3 tygodniach już zmienił się kształt moich przedramion- bardzo dobrze było widać mięśnie, kiedy np. trzymałam się uchwytu w tramwaju. Z tym, że ja wtedy chodziłam tez codziennie na fitness i w ogóle się mocno zaangażowałam w dbanie o ciało. No i stosunkowo dużo jadłam, ale wysiłek, którego zażywałam praktycznie na każdym kroku, sprawił, że miałam najlepszą figurę i mięśnie kiedykolwiek. A teraz tak ciężko mi się znów za to zabrać :(
Leticia
 

Re: odchudzenie ramion

Postprzez Ciastozcynamonem » 21 mar 2013, o 11:02

Leticia, ja też jak regularnie ćwiczyłam nie miałam problemów z ramionami. Niestety teraz trudno mi się zabrać do ćwiczeń. Zawsze znajduję tysiąc wymówek. Jakie wy macie sposoby, żeby się zmotywować do regularnych ćwiczeń? Mi udało się jak na razie dzięki asnaxowi zrezygnować ze słodyczy, ale jeszcze długa droga przede mną aby wrócić do wymarzonej figury..
Ciastozcynamonem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 17:48

Re: odchudzenie ramion

Postprzez Graziella » 1 kwi 2013, o 13:08

czemu to wszystko musi wymagać takiej ciężkiej pracy? :twisted:

asnax pomaga na podjadanie, jak najbardziej, ale jak się zmusić do tych cholernych ćwiczeń? :bicz
Graziella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:52

Re: odchudzenie ramion

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 20:06

Nie ma takiej opcji abyś schudła z samych ramion. Organizm jest tak zaprogramowany że spala kalorię z całego ciała a nie tylko z tych części ciała które Ty chcesz odchudzić. Nie da się tego zmienić tak już jest i koniec. To że zaczniesz ćwiczyć ramiona nie znaczy że one wyszczupleją. A wręcz przeciwnie, mięśnie urosną i będą jeszcze grubsze. Jedynym wyjściem jest zadbać o całokształt sylwetki i wziąć się za siebie ;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 09:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]