Dziewczyny ratujcie!!!!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez ala3454 » 21 sty 2013, o 12:36

Przytylam 3 kilogramy waze 64 kg jak zrzucic z 6 kilogramow robie wszysto i nic nie wychodzi ;( w nic sie nie moge zmiescic :(
ala3454
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 15:46

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez elzbieta45 » 21 sty 2013, o 12:39

Nie porade nie doradze . Bo nigdy nie bylam zwolennikiem odchudzania i stosowania diet . Traktuje siebie taka jaka jestem
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez bettti86 » 23 sty 2013, o 11:48

ja proponuję zmniejszenie ilości spożywanych kalorii do 1200 + 1,5 l wody mineralnej dziennie....sukces można powiedzieć, ze gwarantowany jeśli będziesz się dokładnie trzymac liczenia kalorii
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez 456 » 24 sty 2013, o 12:56

Mniejsza ilość posiłków, pij dużo wody niegazowanej. Polecam nieco ruchu, nawet domowe ćwiczenia pomagają szybciej schudnąć.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez angeange » 29 sty 2013, o 14:33

Wystarczy trochę więcej się ruszać, np. poobiednie spacery lub np. chodzić, zamiast jeździć komunikacją miejską. Jeśli chodzi o jedzenie, to nie musisz od razu rezygnować ze wszystkich przyjemności, bo kiedyś i tak do nich wrócisz i możesz uzyskać efekt jojo. Przerzuć się na lżejsze potrawy, wybieraj np. zupy czy smakowite sałatki, które robi się dosłownie w 15-20 minut. Dużo naprawdę fajnych przepisów znajdziesz na http://www.codogara.pl
Sama zaglądam tam regularnie, bo uwielbiam gotować, a tam często pojawiają się przepisy na takie lekkie potrawy. Zrezygnuj też z kolacji, jeśli jesteś bardzo głodna wieczorami, to np. pokrój sobie jabłko na ćwiartki, albo marchewkę w słupki. Takie chrupanie uspokaja, a przez to, że pokroisz owoce czy warzywa na mniejsze kawałki, dłużej będziesz je jeść, a tym samym zaspokoisz swój głód.
Głowa do góry :)
angeange
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 11:00

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez sezamek » 30 sty 2013, o 13:12

Ja nigdy nie mialam jakichs wiekszych problemow z nadwaga, ale kilka miesiecy temu zaczelam gromadzic troche cialka na pupie i biodrach. Miesiac temu postanowilam wziac sie za siebie - jem mniej, zdrowiej, odstawilam slodycze. Niestety waga ani drgnela. Wykonalam okresowe badanie krwi - okazalo sie, ze mam dosc powazna nniedoczynnosc tarczycy. No i wtedy juz wszystko stalo sie jasne, dlatego mimo wycilkow nie udalo mi sie zrzucic ani grama :/
sezamek
 

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez bettti86 » 31 sty 2013, o 12:41

ja tez mogę mieć taką przypadłość, ale wizytę u endokrynologa mam zaplanowaną dopiero na 3 marca :/ i do tego czasu nie mozna nic konkretnie stwierdzić
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez bettti86 » 31 sty 2013, o 12:42

ja tez mogę mieć taką przypadłość, ale wizytę u endokrynologa mam zaplanowaną dopiero na 3 marca :/ i do tego czasu nie mozna nic konkretnie stwierdzić
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez apollo » 31 sty 2013, o 15:11

A próbowałaś suplementów diety? Mnie w zasadzie dopiero po dołączeniu do aktywności i diety suplementu, udało się stracić nadwagę trwale. Jakimś cudem przy foreverslim, byłam w stanie zrezygnować trwale ze szkodliwego jedzenia... Wagę cały czas udaje mi się utrzymywać, co nigdy wcześnie mnie się nie zdarzyło ;-)
apollo
 

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez Femalka » 1 lut 2013, o 13:21

ala3454 napisał(a):Przytylam 3 kilogramy waze 64 kg jak zrzucic z 6 kilogramow robie wszysto i nic nie wychodzi ;( w nic sie nie moge zmiescic :(


Ile masz lat, pracujesz na siedząco? Czym spowodowane było przytycie? Nie licz na diety cud, spróbuj wyliczyć sobie kalorie odpowiednie do tego, ile się ruszasz (jeśli ćwiczysz 3-4 razy w tygodniu, to żeby schudnać powinnaś jesć 1200-1400 kcal dziennie).
Avatar użytkownika
Femalka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 12:19

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez joannapatrycja » 2 lut 2013, o 14:33

Posłuchaj uważnie. Między Bogiem, a prawdą to nieważne jaką masz pracę i jaki tryb życia prowadzisz. Przytyłaś. Ok. Chcesz schudnąć. Brawo. Ja też nie lubię gdy brzuch wylewa mi się ze spodni. Po pierwsze szykuj kasę i nie wierz w diety 1200 kalorii. Będziesz głodna i zła! Sprawdziłam. Idz do sklepu dla sportowców i kup dobry (koszt ok. 150zł)spalacz tłuszczu. Będziesz brała go codziennie rano na czczo. Po drugie odstawiasz zwykły chleb, bułki, kupujesz napoje 0 kalorii - soki odpadają, rezygnujesz z cukrów!!! śmietany, alkoholu, fast foodów. Jedz obiad, musisz mieć siłę by żyć. No i zapisz się na siłownię. Pewnie powiesz, że nie masz czasu, ale trzeba 2razy w tygodniu po godzinie ćwiczyć MAŁYMI ciężarami i 1 raz biegać powoli godzinę. A co do stroju to zwykłe getry i koszulka. Nie idziesz na lans. No, mi pomogło. Powodzenia
joannapatrycja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 14:25

Re: Dziewczyny ratujcie!!!!

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 14:14

Ale co to znaczy wszystko ? bo można robić wszystko i nic czyli wszystko źle i pod górkę, zamiast chudnąć to jeszcze więcej tyjesz.

Opisz dokładnie jaką drogą podążasz do szczupłej sylwetki. ?

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników