Odchudzam się od jutra..

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez slimmi » 2 sie 2012, o 02:21

Ja zaczynam swoją dietę od dzisiaj. Na początek glodówka oczyszczająca a potem sprobuje jakiejs konkretnej diety. Dlatego tez postanowilam poszukac jak najwiecej informacji i wsparcia od dziewczyn o podobnych problemach.
zycie-na-diecie. blogspot. pl gdyby ktoras z was chciala podzielic sie ze mna swoimi doswiadczeniami, radami jak schudnac zdrowo..
slimmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 02:07

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez kukilka » 5 sie 2012, o 15:51

beatta napisał(a):jestem 2 lata po diecie Dukana. Bardzo dobra dieta, możesz jeść ile chcesz, ale trzeba się jej trzymać cały czas. Schudłam 9 kg, a wróciło 3 kg, bo się nie pilnuję

Wcale nie "bardzo dobra dieta"! Dieta Dukana jest bardzo groźna dla nerek. Generalnie wszystkie diety polegające na eliminacji grup żywności są złe - człowiek potrzebuje zarówno białka, węglowodanów jak i tłuszczów (tak, tak, tłuszcze są niezbędne do życia, bo w nich rozpuszczają się niektóre witaminy, a takie tłuszcze jak np. olej rzepakowy obniżają poziom cholesterolu we krwi).
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez Agnieszka301 » 14 sie 2012, o 19:48

Skad ja to znam... od jutra też nei mam silnej woli, ale od jtura na serio zaczynam zmotywowałam nei kumpela, która jest zdeterminowana i schudła uż 5 kg po wykupeniu diety u dietetyczki....trzymajcie kciuki
Agnieszka301
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 19:42

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez Agnieszka301 » 15 sie 2012, o 22:27

Dziewczyny jestem po 1 dniu diety, przebiegło bezk omplikacj itrzymajcie kciuki :))
Agnieszka301
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 19:42

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez pauulek21 » 19 wrz 2012, o 10:07

a ja zawsze się odchudzam "od początku miesiąca" :P
pauulek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 10:04

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez eiger » 21 wrz 2012, o 09:53

najpierw chęci później realizacja.
eiger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 17:39

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez gohusia » 26 wrz 2012, o 20:07

Oj ja chęci mam duże ale gorzej z realizacją.. zapęd jest niezły na początku a potem systematycznie gaśnie.. i to mnie gubi w tym odchudzaniu.
na dukanie był mój mąż, sporo zrzucił ale też szybko wrócił do dawnej wagi więc to mnie nie urządza a dodatkowo sporo negatywnych opinii o tej diecie jest.
Dieta Cambridge też słyszałam, coś o jakiś batonikach to najprędzej wychwyciłam ale zupełnie nie wiem jak się niby to tego zabrać? trzeba iść do jakiegoś dietetyka?
gohusia
 

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 11:56

Powieś sobie zdjęcie zarąbistej laseczki na lodówce :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez apollo » 18 gru 2012, o 15:08

Straciłam w sumie 9 kg na tabletkach Foreverslim - szok. Spróbowałam, żeby sobie potwierdzić, że to nic nie daje, a tutaj proszę. Cała kuracja trwała dokładnie 10 tygodni. Moja dieta w zasadzie była normalna - ograniczyłam kolacje, wprowadziłam długie spacery. Nawet nie wyobrażacie sobie jak wielką przyjemnością był powrót do starych ciuchów. Marzyłam o tym od dawna ;-)
apollo
 

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez bettti86 » 19 gru 2012, o 10:22

ciekawa jestem jaki skład mają te tabletki, ze taki oszałamiający efekt, bo pierwsze słyszę, żeby ktoś tak schudnął w wyniku brania tabletek odchudzających, ja tez jem normalnie, raczej się nie objadam, więc teoretycznie fekt jest ten sam, ale pewnie nie zarzuciłabym nawet 1 kg :/
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez apollo » 19 gru 2012, o 15:09

Nie znam się na składzie, nie wiem jak to działa, ale działa. Prawda jest niestety taka, że bez wspomagaczy trudno się ograniczać. Łącząc tabletki z wysiłkiem, nawet minimalnym, rozsądną dietą, w końcu efekty widać. Tak przynajmniej mam ja - może zamiast słuchać, po prostu spróbuj - ja również nie wierzyłam kompletnie w skuteczność tej metody.
apollo
 

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez Zoi » 17 sty 2013, o 10:41

Ja boję się brać tabletki na odchudzanie. Wolę naturalne metody, takie jak ruch, mniejsze porcje i regularne posiłki. Czasem pozwalam sobie na coś słodkiego, ale staram się jeść z umiarem. Jeśli po posiłku nadal mam ochotę na dokładkę, żuję Asnax, ma nawet przyjemny smak i co najważniejsze pomaga mi pohamować chęć zjedzenia jakieś bomby kalorycznej. Najlepsze jest to, że działa natychmiast :) Żuję i głód przechodzi!
Zoi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 16:52

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:41

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 14:00

Zastanów się czy Ty w ogóle tego chcesz bo jeśli kochasz siebie i chcesz się zmienić to bez żadnych wymówek weźmiesz się do pracy, to tylko kwestia mentalna, psychiki ;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez malinkaa » 20 kwi 2013, o 18:47

Ja tam w żadne suplementy diety nie wierze.Stosuje za to inną metodę bardziej naturalną (herbata czerwona z żurawiną).Efekty są widoczne a i kwotowo na pewno wychodzi lepiej niż jakieś tabletki. :)

Ostatnio edytowano 21 kwi 2013, o 20:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
malinkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 18:37

Re: Odchudzam się od jutra..

Postprzez Ewita » 30 kwi 2013, o 23:55

Hej! Silna wola to podstawa, wyobraź sobie szczupłą i atrakcyjną i od razu sam uśmiech powstaje Ci na twarzy, prawda? O to chodzi! Wszystko trzeba osiągnąć ciężką pracą, zgrabne nogi i ciało bez cellulitu samo nie powstanie! Dieta, ćwiczenia i Detocell Slim Effect to 3 główne pojęcia, które sprawiły,że w 3 tyg zrzuciłam 2 kg i stan mojej skóry znacznie się poprawił! Walczę dalej! Powodzenia!:)
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]