puder dobrze kryjacy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

puder dobrze kryjacy

Postprzez reski » 12 lip 2011, o 12:17

jaki polecacie
reski
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez magdaskrzynecka » 22 lip 2011, o 11:56

polecam gosha albo revlona , rewelka!
magdaskrzynecka
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez kobitka » 25 lip 2011, o 18:28

Wszystko zależy od tego, jaką masz karnację i czy cera ma sporo "niedoskonałości". Ja zawsze wybieram się do rossmanna, tam są próbki pudrów i można sprawdzić na swojej skórze. Ewentualnie poczytaj też na ich stronie ... opis poszczególnych pudrów. Każda skóra jest inna, tak więc trzeba dobrać produkt dla siebie.

Ostatnio edytowano 11 cze 2013, o 14:28 przez kobitka, łącznie edytowano 1 raz
kobitka
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez beti71 » 26 lip 2011, o 10:10

Moja droga oczywiście zależy to od rodzaju skóry , ale też od wieku ja niestety nie jestem nastolatką ale wypróbowałam Vichy Lift Flexilift teint - podkład wygładzający i napinający , generalnie nie jest to tania sprawa ale warto bo jest super i na dodatek wydajny.Z vichy znajdzie się też także coś dla młodszej skóry a nawet z niedoskonałościami, są to dermokosmetyki więc spełniaja swoją rolę -naprawdę warto polecam. Apropos znalazalam dość tanio na necie tanieleki.net.pl , porównałam kilka aptek internetowych i tam znalazłam najtaniej.
beti71
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez magdaskrzynecka » 27 lip 2011, o 15:25

kurcze tez sie sklanialam ku temu vichy ale naprawde cena mala nie jest;/
a jaka masz cere?
magdaskrzynecka
 

podkład dobrze kryjący

Postprzez magdaskrzynecka » 1 sie 2011, o 12:18

jestescie w stanie polecić jakis podklad dobrze kryjący ?zastanawiam się nad podkładem mineralnym może?

i od razu czy ktoras z was korzystala moze z mgiełki do ciala arbuzowej?i czy warto ja kupic czy zapach utrzymuje sie chociaż przez chwile
magdaskrzynecka
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez xoxo3 » 28 sie 2011, o 00:48

Ja polecam rimmela - stay mate. Naprawdę długo się trzyma, a po nałożeniu praktycznie nie widać, że ma się makijaż. Jest dużo odcieni więc łatwo wybrać odpowiedni do karnacji. :)
xoxo3
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez Paulina13 » 30 sie 2011, o 11:55

ja bardzo lubie puder Mayfair feather finish używam go już kilka lat i wciąż tak samo mi odpowiada :)
Paulina13
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez Lusiek276 » 3 wrz 2011, o 13:00

Ja używam Rossmanowego Synergen i w sumie nie narzekam, tylko trochę mały wybór odcieni jest, ale za to cena nie wygórowana :P
Lusiek276
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez Angelika » 4 wrz 2011, o 16:29

bardzo fajnym pudrem dobrze kryjącym jest mineralny puder z Fm , co prawda cena jest wypośrodkowana ,ale myślę ,że cena 32-34 zł nie jest taka zła ponieważ wg. mnie jest wydajny :)
zamawiałam go przez sklep internetowy : http://buy-gain.com/aron/ i naprawdę polecam :)
ku mojemu zdziwieniu solidna firma :)
Angelika
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez tosia » 15 wrz 2011, o 21:40

Miałam próbki vichy i byłam zaskoczona jakie te podkłady są beznadziejne.
Najlepszy według mnie jest podkład max factor lasting performance. Na allego można wyhaczyć za 30zł i jak dobrze sie sprawdzi sprzedawcę to nie ma mowy o podróbie.
tosia
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez apollo » 27 wrz 2011, o 19:43

Może dobry fluid załatwi sprawę? ;-)
Zerknij na fluid do ciała IKOS Egyptische Erde
To świetny kosmetyk - firmę możesz kojarzyć z kremów brązujących.
Idealny do ciała i nóg...
apollo
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez oOosylwiaoOo » 27 wrz 2011, o 21:09

Może lepiej właśnie zainwestować w fluid kryjący:)?

Ja używam albo z Max Factor bądź Soraya :) Ładnie kryją niedoskonałości:)
oOosylwiaoOo
 

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez Owocowa » 21 lis 2011, o 17:21

ja jednak też uważam, że lepiej kryją fluidy. dość dobrze kryjący, oczywiście dla mojej cery, jest high definition fundation artdeco.
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez opelka27 » 13 gru 2011, o 11:55

ja polecam podkład z sephora lub Pierre Arthes
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

krem na cerę naczynkową

Postprzez opelka27 » 13 gru 2011, o 11:57

Hej mam do was prośbę.
Na policzkach pojawił się rumień i popękane naczynka.
Możecie mi doradzić jak krem kupić na taką skórę albo jakiego zabiegu się poddać?
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez KarolinaS » 23 lis 2012, o 10:03

Z cala pewnoscia moge polecic Revlon,wyprobowalam wiele podkladow tanszych i drozszych ale z tej firmy najbardziej przypadl mi do gustu.
KarolinaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 20:14

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez szalona sroczka » 8 mar 2013, o 13:59

Myślę, że moja skromna recenzja siedmiu podkładów pozwoli ci znaleźć odpowiedź na pytanie. zapraszam:
http://szalona-sroczka.blogspot.com/

Rozkręcam się na blogu
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
Zapraszam, może coś znajdziecie ciekawego dla siebie :)
szalona sroczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:26

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez Biopiekno_pl » 29 kwi 2013, o 14:13

Polecam puder Lavera. Dzięki starannie wybranym do produkcji minerałom i ekologicznym ekstraktom z ryżu nadaje skórze piękne, matowe wykończenie. Transparentnie i naturalnie kryjący pozwala zminimalizować widoczność drobnych zmarszczek i odświeżyć optycznie cerę. Jest idealny dla osób noszących szkła kontaktowe.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez agawa » 29 kwi 2013, o 23:23

a ja ze swej strony polecam dosyc niecodzienna jak na podkład markę - floslek. anti acne - podkład matujący, bakteriobójczy. bardzo ładny mat, całkiem długo się trzyma, używam go od miesiąca, nie narzekam, więc podaję dalej ;)
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez Klarina » 9 maja 2013, o 21:56

Max Factor - Beige SPF 50 (ja mam śniadą karnację i w życiu nie spotkałam tak idealnego pudru, który by krył wszelkie niedoskonałości, był trwały i nie powodował później żadnych wyprysków) Cena duża trochę, ale uwierz - warto :) ja polecam go bardzo

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02

Re: puder dobrze kryjacy

Postprzez kinga81 » 12 maja 2013, o 22:21

Każda z nas musi trafić na "swój" podkład. Ja np. mam problem ponieważ większość kremów czy podkładów mi się źle rozprowadza na twarzy, a dodatkowo podkłady większosci firm, nawet te najjaśniejsze, są dla mnie za ciemne. Kilka lat temu odkryłam Margaret Astor Mattitiude - dobrze się rozprowadza, świetnie kryje i matuje. Jednak latem robię mix i najpierw na dłoni mieszam ten podkład z bazą silikonową Dax Cosmetic lub najjaśniejszym musem tej samej firmy. Wtedy warstwa nałożona na twarz jest "lżejsza" i nałożenie podkładu to kwestia paru sekund :) A czasem podkłąd Margaret Astor storuję zamiast korektora - tylko na miejsca które chcę ukryć. I tym 3 kosmetykom jestem wierna ;) Czasem mnie coś skusi, że niby podobne a np. tańsze i zawsze muszę go potem komuś sprezentować...
kinga81
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 12:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]