wysoki wzrost

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

wysoki wzrost

Postprzez ella551 » 30 kwi 2013, o 12:33

Może jestem zeschizowana i sama sobie wmawiam ale nie umiem sobie z tym poradzić. Mam 175 cm wzrostu, czuję się wielka jak żyrafa, nie mogę nosić obcasów i przez to czuję się nieatrakcyjna, nieseksowna, niekobieca. Ciągle wmawiam swojemu facetowi że powinien znależć sobie niską dziewczynę, która będzie mogła założyć szpilki. On uważa że schizuję, bo podobam mu się taka jaka jestem (sam ma 180cm). Ale dla mnie mój wzrost był zaswze kompleksem, nie daję sobie z tym rady mimo że jestem szczupła, mam świetną talię, podobno jestem ładna, ale wiem że facetom podobają się dziewczyny w szpilkach, dla nich to symbol kobiecości, seksapilu. A ja w balerinach seksowna na pewno nie jestem. Myślałam o terapii bo już nie daję psychicznie rady...

Ostatnio edytowano 27 maja 2013, o 14:03 przez ella551, łącznie edytowano 1 raz
ella551
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 12:31

Re: wysoki wzrost

Postprzez 456 » 30 kwi 2013, o 12:57

Tego kompleksu można się pozbyć a moim zdaniem przesadzasz z tą żyrafą. Masz wysokiego faceta, więc śmiało możesz zakładać buty na obcasie i tak będziesz od niego niższa. Przecież nie musisz wybierać tych z 10cm obcasem lub szpilą. A nawet gdybyś w butach dorównywała mu wzrostem to przecież nie tragedia. Nie mam 175cm wzrostu, ale też dopadał mnie ten kompleks. Mój facet jest tylko troszkę ode mnie wyższy, więc buty które nosiłam do tej pory leżą w szafie. Byłam w nich o połowę wyższa. Zamieniłam wysokie obcasy na niższe i jest ok. ;)
Poza tym masz dowód na to, że jesteś atrakcyjna. Twojemu facetowi nie przeszkadza wzrost. Z resztą nie mierzysz 190cm żeby narzekać, że nie możesz włożyć szpilek.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: wysoki wzrost

Postprzez Adix257 » 30 kwi 2013, o 15:40

Wysoka kobieta= długie nóżki a to z kolei= mniam :cooking

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: wysoki wzrost

Postprzez 456 » 30 kwi 2013, o 15:48

Każdy wzrost ma swoje zalety.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: wysoki wzrost

Postprzez dzo » 30 kwi 2013, o 18:23

ella551 napisał(a):Może jestem zeschizowana i sama sobie wmawiam ale nie umiem sobie z tym poradzić. Mam 175 cm wzrostu, czuję się wielka jak żyrafa, nie mogę nosić obcasów i przez to czuję się nieatrakcyjna, nieseksowna, niekobieca. Ciągle wmawiam swojemu facetowi że powinien znależć sobie niską dziewczynę, która będzie mogła założyć szpilki. On uważa że schizuję, bo podobam mu się taka jaka jestem (sam ma 180cm). Ale dla mnie mój wzrost był zaswze kompleksem, nie daję sobie z tym rady mimo że jestem szczupła, mam świetną talię, podobno jestem ładna, ale wiem że facetom podobają się dziewczyny w szpilkach, dla nich to symbol kobiecości, seksapilu. A ja w balerinach seksowna na pewno nie jestem. Myślałam o terapii bo już nie daję psychicznie rady...


175cm to nie jest tak dużo przecież ;) tym bardziej, że Twój chłop ma 180cm ;)
dzo
 

Re: wysoki wzrost

Postprzez rosa » 10 maja 2013, o 16:51

Jeżeli mogę Cię w pewien sposób pocieszyć to mam 14 prawie 15 lat i.. 186 cm wzrostu :) i to raczej ja nigdy żadnych nawet najmniejszy obcasów nei założę. i oczywiście problem z... facetem!! :|
rosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 18:01

Re: wysoki wzrost

Postprzez rosa » 10 maja 2013, o 16:54

aaa i taka mini rada :) Facet nie byłby z Tobą gdybyś mu się nie podobała :) .Nietóre dziewczyny wgl nie lubią szpilek i chodzą w sportowym stroju, np trampki. I jakoś mają chłopaków :) I skoro jesteś ładna to zostań modelką. Top Model. :) I będziesz nosiął szpilki ile będziesz tylko w nich chodziła że aż Ci się znudzą !! :P
rosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 18:01

Re: wysoki wzrost

Postprzez Betty33 » 11 maja 2013, o 15:48

Jestem podobnego wzrostu i prawdę mówiąc nie czuję się żyrafą. Nie wiem w czym masz problem.
Betty33
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 09:14

Re: wysoki wzrost

Postprzez Katrin » 15 maja 2013, o 11:34

Też jestem takiego wzrostu co Ty i jakoś specjalnie mi on nie przeszkadza. Przekonałam się nawet do obcasów, takich do 10 cm nawet. Co najlepsze, fajnie się w nich czuję:))

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: wysoki wzrost

Postprzez Lena20 » 16 maja 2013, o 01:20

Przestań ! ;D ja też jestem wysoka 172cm i co moj chlopak jest troche wyzszy ode mnie ale jak idziemy na impreze czy jakies wyjscie jest ja nie zwazam na wzrost zakladam ulubione szpilki jestem taka jak on a czasem wyższa czasy wsytdliwe w tym temacie juz minęły dzewczyny kurde to nie jest zaden problem troche wiecej dystansu do siebie ;))

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]