Pierwsza Miłość

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez kokkosowa » 27 lis 2012, o 21:44

Oglądałam od samego poczatku,ale do momentu aż pojawiło się bardzo wielu młodych aktorów,jakieś nowe postacie,wreszcie sie pogubiłam i już nie wiem skąd kto jest,o co chodzi.
kokkosowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 18:23

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Barbara Karol » 19 gru 2012, o 16:35

agusnysa napisał(a):Oglądacie ten serial?

Oglądam i to regularnie, mogę powiedzieć że jestem fanką. Z bohaterek serialu najbardziej lubię Olę Król. Nie tylko przez wzgląd na nazwisko, ale zauważyłyście jakie ona ma piękne włosy. Normalnie marzenie, ciekawe czy to dar od boga czy stosuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. A wy jak myślicie, geny czy kosmetyki :?:
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez Natalia Sabała » 19 gru 2012, o 18:03

agusnysa napisał(a):noo ale sie bardzo pozmieniało ja nie ogladalam przez jakis czas ostatnio włanczam a tu takioego zmiany hehe ale faktycznie wszyscy mowia ze robi sie to pomalu nudne jak moda na sukces hahaha:):D


Ostatnio odmłodziła się obsada aktorska. Nie wiem jak w rzeczywistości nazywa się ten aktor, ale Szymon jest boski. Chyba się zakochałam. :fallinlove :fallinlove

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Cytruskowa » 5 lut 2013, o 19:48

Kiedyś oglądałam regularnie, teraz tylko czasami ;) Jakoś mnie nie wciąga ;)
Cytruskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 19:23

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Nala » 11 lut 2013, o 18:42

Cytruskowa napisał(a):Kiedyś oglądałam regularnie, teraz tylko czasami ;) Jakoś mnie nie wciąga ;)


Zgadzam się, nuuuudzi.
Nala
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez ewelina890 » 18 maja 2013, o 13:33

Ja owszem i oglądam. Dzieje się teraz baaardzo dużo. Sabina została pobita przez swojego męża Igora, po czym poroniła. Igor został zabity (nie wiadomo narazie przez kogo ).
A u Kingi w domu pojawiła się mysz :)
Takie nowości z ostatniego odcinka
ewelina890
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 20:36

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez orzeszek » 23 maja 2013, o 20:18

Kiedys ogladalam to nalogowo, teraz tylko jak mam czas, film juz nie ma w sobie tego czegos co kiedys ale z sentymentu dalej ogladam :D
orzeszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 20:05
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]