Stylizacja paznokci - szkolenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 29 kwi 2011, o 08:26

Dziewczyny - co myślicie o pracy w salonie kosmetycznym?
Zastanawiam się poważnie nad szkoleniem stylizacji paznokcia - tylko właśnie, czy to jest aktualnie opłacalne i znajdę pracę? Ile można zarobić? Gdzie się szkolić?
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 13 maja 2011, o 08:09

Hmmm.... w końcu wróciliście ;-) Tylko czemu ten wątek jest bez odpowiedzi? Pamiętam, że przed problemami jakieś wypowiedzi były. Czyżby utrata części postów?
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 13 maja 2011, o 09:41

Nie ma problemu, odpiszę raz jeszcze. Z kosmetyką jest tak jak z wiekszością branż. Jeśli masz do tego talent i pojęcie, to jak najbardziej możesz z tego zarabiać duże pieniądze. Przydałoby się jeszcze troszeczkę szczęścia w poszukiwaniu pracy. Ja polecam szkolenia. Nawet jeśli nie odnajdziesz się w tym zawodzie, to każda dodatkowa umiejętność działa dla ciebie wyłącznie na plus.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 16 maja 2011, o 07:56

Hmmm.... wydaje mi się, że talent mam bo wszystkie próby samodzielniej stylizacji kończyły się dla mnie całkiem pozytywnie. Próbowałam również na koleżankach i te także były zawsze zadowolone. Tylko pytanie - gdzie szukać szkolenia? Czy u mnie na śląsku czy uderzyć gdzieś dalej?
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez swallow » 16 maja 2011, o 15:25

Poszukaj w internecie aktualnych ofert. Często takie kursy i szkolenia są refundowane przez urząd pracy.
Kosmetyka sie rozwija, jest coraz wiecej salonów wiec jest takze zapotrzebowanie na pracowników, inwestycja bardzo opłacalna ;) im wiecej kursów tym lepiej dla Ciebie.
swallow
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 17 maja 2011, o 08:10

Urząd Pracy refunduje szkolenia? Mogą ponieść koszty całego szkolenia? Podoba mi się to, ale muszę być zarejestrowana w Urzędzie Pracy? Wszystkie firmy dają możliwość refundacji szkolenia?
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez dzo » 18 maja 2011, o 09:01

apollo napisał(a):Urząd Pracy refunduje szkolenia? Mogą ponieść koszty całego szkolenia? Podoba mi się to, ale muszę być zarejestrowana w Urzędzie Pracy? Wszystkie firmy dają możliwość refundacji szkolenia?


skoro UP ma refundować to na pewno tylko tym, którzy są zarejestrowani jako bezrobotni ;) ;)
dzo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 18 maja 2011, o 19:24

Chyba muszą mieć podpisaną umowę z Urzędem Pracy, żeby coś takiego było możliwe. Tak przeglądałam na szybko zawartość kolejnych stron pod tym kontem i wszędzie widziałam informacje o refendacji. Zresztą podejrzewam, że zdobycie tej refundacji wcale proste nie jest.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 19 maja 2011, o 07:57

Wszędzie widziałaś czy nie wszędzie? ;-)
Poszukam takiej szkoły, która będzie dawała możliwość skorzystania z dofinansowania. Wprawdzie studiuję zaocznie i nie jestem zarejestrowana jako bezrobotna, ale z tego co wyczytałam to mam taką możliwość. Oszczędzenie takich pieniędzy byłoby super sprawą.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 20 maja 2011, o 08:18

Oczywiście nie wszędzie ;-) Najczęściej w internecie piszą o New Nails, szkole z Warszawy. Często pojawiają się również inne nazwy z Nails ;-) Musisz coś wybrać. W tym New Nails akurat widziałam info o dofinansowaniu z UP. Musisz poszukać i porównać ;-)
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 23 maja 2011, o 08:02

W sumie możliwość refundacji szkolenia to bardzo dobre kryterium. Poświęcę dzisiaj trochę czasu i poczytam o szkołach, o których tutaj pisałaś. Mam taki charakter, że potrafię poświęcić na poszukiwania mnóstwo czasu, aby tylko efekt był zgodny z zamierzonym.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 24 maja 2011, o 15:30

No to już cię uprzedzam, że właśnie o tym New Nails piszą najczęściej pozytywnie, ale Ok, przekonaj się o tym sam ;-)
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 26 maja 2011, o 07:51

No faktycznie.... Dobra, nie przedłużam zadzwonię do nich i zorientuję się, jak stoją z terminami. Nie zależy mi, by było to jakoś wybitnie szybko, ale tak w czasie miesiąca chciałbym się tym zająć ;-) Dam znać co się dowiedziałam.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 6 cze 2011, o 09:13

Co udało się załatwić? Minęło sporo czasu. Co z Twoim szkoleniem? ;-)
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 7 cze 2011, o 08:18

Jeszcze nie mam rezerwacji szkolenia. Muszę jeszcze zadzwonić do jednej firmy, skonsultować się. Jestem bardzo bliska wyboru..
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 8 cze 2011, o 09:19

Dobrze że nie podejmujesz pochopnej decyzji. Racja - poczytaj, zadźwoń, ale poinformuj o wyborze ;-) I nie wybieraj najniższej ceny. Liczyć powinna się przede wszystkim wysoka jakość.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 9 cze 2011, o 08:11

Ostatecznie wybór pada na New Nails z Warszawy. Przyczyny?
- pozytywne opinie
- fajnie się z nimi gadało
- cena do akceptacji
- generalnie wszystko ok

a szkolenie już pod koniec czerwca. Wcześniej terminy mi nie odpowiadały ;-)
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 10 cze 2011, o 09:09

Uzasadnienie dosyć konkretne. Co to znaczy dla ciebie cena do akceptacji? Ile to kosztować będzie? Czekam oczywiście na relację z tego szkolenia.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 13 cze 2011, o 08:12

Ponad 1400 złotych. Budżet na to szkolenie miałam przygotowany solidny. Przede wszystkim wychodziłam z takiego założenia, że muszę się udać na porządne, a nie tanie szkolenie. New Neils powinno mi coś takiego zapewnić, ale czy tak będzie to się dowiemy dopiero za kilka tygodni.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 14 cze 2011, o 12:54

To i dużo i mało. Wszystko zależy od tego, co wyniesiesz z tego szkolenia. Pewnie wszyscy na forum będą czekali na Twoją relację z niego ;-)
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 15 cze 2011, o 07:45

Jeśli niczego się nie nauczę, to będzie to dużo, ale z moim podejściem nie oczekiwałabym tego. Na pewno będę w pełni zaangażowana w naukę, bo taka już jestem. Szkolenie musiałoby być naprawdę kiepskie, bym oceniła je negatywnie i nic z niego nie wyniosła. Zresztą skończmy z tym gdybaniem ;-)
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 16 cze 2011, o 09:27

Głupia dyskusja nie mająca niczego na celu. To już odezwij się po tym całym szkoleniu. Chętnie zapoznam się z recenzją. Zapisuj szczegóły ;p
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 17 cze 2011, o 07:58

Szczegółów zapisywać nie będę, ale na pewno zdam obszerną relację ;-)
Jeśli na tym szkoleniu wszystko będzie ok, to na pewno wybiorę się jeszcze na jego wyższy poziom. Chciałabym w tym zawodzie do czegokolwiek dojść ;-)
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 20 cze 2011, o 13:20

Mam już własną wizję przechodzenia szkoleń, ale pochwalę się nią dopiero wtedy, kiedy opiszesz własne szkolenie. Na pewno pozytywne jest sięganie po kolejne szkolenia,coraz bardziej zaawansowane.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 21 cze 2011, o 08:06

Droga do doświadczenia jest bardzo ważna. Obojętnie czy pracujesz, czy masz darmowe praktyki, to warto wykorzystywać każdą taką chwilę ;-) Im więcej doświadczenia tym lepiej będzie wyglądała Twoja przyszła praca.
apollo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]