Pomysły na śniadania.

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez marreea » 20 kwi 2011, o 22:48

Pomysłów na śniadania przez mój dom przeleciało mnóstwo, cóż z tego gdy moja monotematyczna córka przez 9 lat piła tylko mleko z chrupkami. Nic naprawdę nic nie było
w stanie go pokonać. Żaden nabiał nie był wystarczająco kuszący by zjeść z nim choćby kanapeczkę.
...jednak, gdy ostatnio testowałam dla firmy Hochland ich nowy produkt twarożki z grubo krojonymi warzywami, moja córka z ciekawości bardziej na czym to polega niż chęci posmakowania, spróbowała twarożku ze szczypiorkiem. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy następnego dnia z lodówki zniknął drugi twarożek o tym smaku. Powędrował z córką do szkoły zamiast kanapki. Kolejne dni przyniosły jeszcze większą odmianę, musiałam walczyć o inne smaki by choć skosztować ich do przetestowania. Zasmakował jej zarówno z papryką, kwaszonymi ogórkami jak i rzodkiewką.
I tak moja córka z asystentki testerki :lol: stała się smakoszem nowej linii twarożków Hochland. Czekamy na serki w sklepach. Dokładnie nie wiem kiedy to nastąpi, ale miło słyszeć odmianę pytając rano lub wieczorem: "co jemy?" nie usłyszeć: "mleko!", tylko: "ja to bym zjadła ten twarożek z warzywkami".
Nareszcie jakiś inny nabiał pokonał u mojej córki mleko z chrupkami.
marreea
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Olka » 26 kwi 2011, o 12:55

ja dziś miałam musli vitalis z jogurtem, bardzo lubię taki zestaw śniadaniowy bo długo nie jestem głodna
Olka
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez dzo » 26 kwi 2011, o 22:36

u mnie dziś była sałatka jarzynowa 8-)
dzo
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Tusia » 1 cze 2011, o 16:41

a ja wiosenne marzenie lubelli z mleczkiem wszamałam :D
choć i bez zapiekanki z serem się tez nie obyło :D
Tusia
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez gosik » 18 cze 2011, o 18:48

Masz racje,sniadanie to podstawa.Rano jem zawsze cos na cieplo i na mleku czyli np.owsianke,platki nieprzetworzone(jesli lubisz musli to sama je zrob...gotowe to masa cukru i niepotrzebnej chemii)kukurydziane,pszenne z otrebami.potem kromka chlebka albo mala bulka z maslem(naturalne),wedlinka,serem z pomidorem lub/i salata,ogorkiem co kto lubi do tego sok albo herbata(lisciasta nie ekspresowa) no i ja nie moge obyc sie bez filizanki kawy z mlekiem.
Poniewaz sniadania jem wczesnie ze wzgledu na prace o 5.30-6.00 to po takim sniadaniu spokojnie do przerwy sniadaniowej w pracy wytrzymuje i pracuje na wysokich obrotach,czego wszystkim zycze.
gosik
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Bibok » 8 sie 2011, o 09:51

W leniwy ciepły wakacyjny poranek proponuje.. piknik :) myślę, że to bardzo przyjemna forma śniadania, szczególnie, że świerze powietrze wzmaga apetyt. Panie niekoniecznie w stroju jak z obrazu Maneta.. :P

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Bibok
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez malutka11 » 21 wrz 2011, o 10:13

Amerykańskie naleśniki, u mnie jada się je warstwami przekładane serkiem waniliowym, bananami, dżemem truskawkowym i polane sosem toffi mmmm pychota
malutka11
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez mimargo » 21 wrz 2011, o 12:40

Na śniadania zazwyczaj jadam otręby pszenne zalane ciepłym mlekiem, serek wiejski ze szczypiorkiem i rzodkiewką oraz jajka na miękko :). A jak pieczywo, to tylko ciemne.
mimargo
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Kingusiaczek » 21 wrz 2011, o 17:09

podziwiam, ze mozna jesc otreby:) ja czesto zjadam parowki:D
Kingusiaczek
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez n4tasha » 1 sie 2013, o 12:51

jajecznica na maśle, z grzankami, z zieloną sałatą, pomidorem, czarnymi oliwkami i oliwą z oliwek. Pozdrawiam :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Kermit » 2 sie 2013, o 17:20

Bułeczki z ziołami :) do tego masełko i jakaś rybka...np wędzona makrela... Ewentualnie croissant tak na słodko, bułeczki maślane albo jogurtowe z nadzieniem
Kermit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lip 2013, o 20:28

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 8 sie 2013, o 20:42

Pewnie zszokuje tutaj większość kobiet jak powiem, że ostatnio na śniadanie jadam smażoną cebule i szynką. Wiem , że nie jest to dobrze i odżywcze śniadanie, ale jakoś mam straszną ochotę na cebulę. Czasem jeszcze wbijam sobie do tego na patelnię jedno jajko:)
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Kimmi84 » 9 sie 2013, o 14:50

polecam grzanki z szynką, mozarellą i pomidorkami, wszystko można posypać ziołami prowansalskimi :)

Łazienkowy dozownik mydła – ciekawy design, najlepsze materiały
Kimmi84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:29
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]