Tipsy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Tipsy

Postprzez babeczka13 » 2 mar 2013, o 18:06

Dziewczyny, hm..przyznac sie, czy nie? przyznam - jestem stylistka paznokci ale...
sama nosze akryl od 10 lat i gdyby szkodzil, pewnie nie mialabym juz paznokci ;)

a tak poważnie, płytka pod zelem czy akrylem bedzie bardziej wysuszona. Jeni maja przez to twardsze paznokcie niz zwykle inni miękkie, papierkowe.
Po zdjeciu zelu czy akrylu należy paznokcie odzywiac i duzo natłuszczac.

Społowanie masy nie musi oznaczac spilowanego i naruszonego paznokcia, jest to kwestia wyczucia stylistki.
Pamietajcie dziewczyny, jezeli po zrobieniu paznokci, w trakcie przygotowywania płytki do nałozenia masy maciezaczerwienione paznokcie, stylistka trze pilnikiem bez opamietania po paznokciu, przy uzupełnianiu tak społowuje,ze zostaja czerwone bruzdy - to to wszystko nie jest wina zelu, akrylu itp itd - to wszystko robi człowiek, zle pracujący.

Pozdrawiam
facebook :Beauty&Me Joanna Kowalewska :)
babeczka13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 17:59

Re: Tipsy

Postprzez porannarosa » 7 maja 2013, o 20:23

miałam kilka razy w życiu... wolę naturalne, swoje :) ładnie pomalowane :) ObrazekObrazekObrazekObrazek
porannarosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 19:11

Re: Tipsy

Postprzez paula » 18 lip 2013, o 14:20

za miesiąc (i jeden dzień haha..) wyjeżdżam na wakacje. Jadę tam już po raz trzeci :)
Na co dzień mieszkam w mieście - wiadomo zanieczyszczona, schlorowana woda w której trzeba się kąpać. Tak też moje paznokcie są do tego przyzwyczajone.
Jednak w miejscu do którego się wybieram jest woda oczyszczana, miękka i niestety moje paznokcie już w pierwszym dniu zaczynają się łamać. Nie ważne jakie odżywki bym nie stosowała, jakie lakiery, utwardzacze itd - paznokcie łamią się, pękają, rozdwajają, wyglądają po prostu odrażająco.
Wobec tego poprosiłam znajomą kosmetyczkę o zrobienie mi tuż przed wyjazdem paznokci żelowych. Ta jednak stwierdziła, że nie warto robić żelowych, że teraz są modne paznokcie hybrydowe, które bardzo naturalnie wyglądają a jednocześnie mniej niszczą pazurki niż żelki.
Czy to prawda? Czy w ogóle warto niszczyć paznokcie jakimkolwiek żelem czy hybrydą na wyjazd?
dodam że mam totalnego bzika na punkcie swoich paznokci i muszę mieć je zawsze pomalowane, wypiłowane itd :P także takie króciutkie i połamane, zwłaszcza na wakacjach, są dla mnie udręką..
paula
 

Re: Tipsy

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:15

No tutaj jak widzę opinie są podzielone,jednak jeżeli mam być szczera,to chyba bardziej podobają mi się te naturalne,np french czy zwykłą lub tez niezwykła czerwień:) Do tipsów nie jestem przekonana.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08

Re: Tipsy

Postprzez Hadassa » 18 lip 2013, o 23:29

no to powiem tak.. mam paznokcie przedłużone na formie ;) i jestem baaardzo zadowolona.. nawet jak potem je ściagam, to paznokcie nie sa tak zniszczone jak po tipsach...
co do hybrydowych.. dla mnie to to samo co żel.. więc może jednak lepiej sobie od razu przedłużyć ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tipsy

Postprzez Hadassa » 3 wrz 2013, o 11:00

tak się przyzwyczaiłam do tipsów, że znów zamówiłam cały sprzęt do nich..
i będę znów robić ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]