problem łóżkowe

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

problem łóżkowe

Postprzez kluseczka1325 » 23 mar 2010, o 23:36

Dzień dobry;P
Zwracam się do Was drogie forumowiczki z pytaniem co robić jak drugiej połówce nie przychodzi ochota na sex? Ok kilku miesięcy mój mężczyzna nie ma ochoty na miłe chwile ze mną początkowo byłam pewna że to spowodowane pracą i zmiana otoczenia ale po kilku miesiącach doszłam do wniosku,że to mało prawdopodobne ponieważ on ma siłę na wiele nowych zajęć. W końcu zniżyłam się do konfrontacji czy nie ma kogoś innego? I szczęście w nieszczęściu ale nie więc nadal się zastanawiam a zabawy jak nie było to nie ma to znaczy nie do końca. Od czasu do czasu coś próbuje wymusi, doszło do 2 mało fajnych zbliżeń;/ gdzie zostałam posądzona o nimfomanie. Mój partner chyba nie ma racji ponieważ raz na 2 tygodnie to chyba za mało aby stwierdzić ta jakże miłą przypadłość. W związku z tym iż nie mam już pomysłów na rozwiązanie problemu szukam porady. Dodam że nie mam zamiaru go zostawić bo t chyba ten jedyny, a po za tym chyba jest jakieś normalne wyjście z tej śmiesznej sytuacji. Przyznam się że od naszych sporów o to zaczynam się blokować i sex kojarzy mi się z sprzeczkami i czymś mało przyjemnym. Pomóżcie, proszę.
kluseczka1325
 

Re: problem łóżkowe

Postprzez pisarka » 28 mar 2010, o 14:15

Moze ma jakies problemy ze zdrowiem? Musicie szczerze porozmawiac, najlepiej nigdy nie robcie tego na sile- to ma byc przyjemnosc, mozesz go skusic jakims fajnym wdziankiem itp.
pisarka
 

Re: problem łóżkowe

Postprzez marta_wiga » 29 mar 2010, o 14:35

Koniecznie zacznijcie od szczerej rozmowy. Spytaj co się dzieje i powiedz mu otwarcie, że liczysz na szczerą odpowiedź. Jeśli się nie dowiesz o co chodzi to może być problem z rozwiązaniem problemu.
marta_wiga
 

Re: problem łóżkowe

Postprzez kluseczka1325 » 29 mar 2010, o 20:29

I właśnie tu jest pies pogrzebany;/już nie raz próbowałam z nim o tym pogadać ale wieczne słyszałam "nie chce i się i tyle", kilka razy było małe zamieszanie bo już nie wytrzymałam. Co do wdzianek też nic nie pomogły od tych skromnych po wyrafinowane wręcz sprowadzające mnie to wizerunku kobiety lekkich obyczajów, co mi się nie podobało ale w imię wyższego celu czego się nie robi;/ Raz tylko usłyszałam dziwną odpowiedz " wraz z wiekiem spada libido i mi właśnie spadło"a muszę tu dodać, że mój chłopak ma 25lat więc, przyznam się szczerze nie rozumiem. Niestety utknęłam w martwym punkcie, dla zabicia czasu i kłótni oddalamy się,i co zrobić z tym fantem?
kluseczka1325
 

Re: problem łóżkowe

Postprzez marlena20 » 9 wrz 2010, o 20:08

Mój problem jest taki że od jakiegoś czasu nie mogę mieć orgazmu. Tylko mi się siusiu chce. Nie wiem co mam zrobić z tym ;/
marlena20
 

Re: problem łóżkowe

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:44

Jeżeli chodzi o Twojego partnera,to wydaje mi się że najlepsza będzie tutaj po prostu szczera rozmowa. Tym sposobem możecie sobie wszystko wyjaśnić i zapytaj męża co jest powodem zmiany jego zachowania. Może dopadła Was zwyczajna monotonia w łóżku? Jeżeli jest inny powód,to może właśnie jakiś zdrowotny?
ABCbielizny
 

Re: problem łóżkowe

Postprzez nataszowa » 8 mar 2012, o 18:59

Może ma jakieś jeszcze inne problemy o których nie masz pojęcia?

nataszowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 18:52

Re: problem łóżkowe

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:48

ABCbielizny napisał(a):Jeżeli chodzi o Twojego partnera,to wydaje mi się że najlepsza będzie tutaj po prostu szczera rozmowa. Tym sposobem możecie sobie wszystko wyjaśnić i zapytaj męża co jest powodem zmiany jego zachowania. Może dopadła Was zwyczajna monotonia w łóżku? Jeżeli jest inny powód,to może właśnie jakiś zdrowotny?


Przecież napisała, że wielokrotnie stosowała rozmowę, która nie pomagała.


On ewidentnie nie chce wyjawić sekretu, zasłaniając się przy tym spadkiem libido.
Jeżeli nawet mówił by prawdę o tym spadku, to w tak młodym wieku powinien zdecydować się na wizytę u lekarza, bo to nie jest normalne ( 25 lat ; / )
To mój facet jest troszkę starszy i ma ochote codziennie.

A skąd masz pewność, że Cię nie zdradza?
Bo nie chcę Cię martwić, ale wszystko na to wychodzi, jednak to tylko przypuszczenie.
Miejmy nadzieję, że problem jest w czymś innym i , że nadal Cię kocha.
Na początek porządnie zastanów się, kiedy ten problem się zaczął, jakie wtedy miały miejsce zdarzenia, które mogły na to wpłynąć.
Może ma jakiś poważniejszy problem, którego się wstydzi.
Wiele czynników mogło na to wpłynąć.
Ja życzę Ci jak najlepiej ; ) .
nina19
 

Re: problem łóżkowe

Postprzez Żonatka222 » 23 lut 2013, o 13:25

Na forum www.komdax.com jest sporo na ten temat :)
Żonatka222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2013, o 13:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]