Problem z orgazmem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem z orgazmem

Postprzez monicabe » 3 kwi 2020, o 14:38

Niestety ale nie jestem w stanie osiągnać orgazmu. Wiem jak to jest bo dwa razy miałam jak sie masturbowałam ale obecnie nawet na to nie mam ochoty. Z mężczyzną nigdy nie miałam :(
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Pena » 6 kwi 2020, o 08:52

Współczuję ale nie wiem jak Ci tutaj pomóc. Naprawdę nie wyobrazam sobie nie mieć orgazmu bo jest to jedno z najprzyjemniejszych uczuć pod słoncem. Może powinnaś wprowadzić jakieś urozmaicenia do życia intymnego? Sama miałam czasami problemy z osiągnięciem orgazmu ale mi pomaga libi gel, polecam sobie poczytać. Jest to żel który poprawia wrazenia intymne, wystarczy użyć troche na łechtaczkę.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Problem z orgazmem

Postprzez transglob » 6 kwi 2020, o 10:43

może coś na uspokojenie?
transglob
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 10:41

Re: Problem z orgazmem

Postprzez BlackWolf » 6 kwi 2020, o 17:10

Na brak orgazmu wpływają takie czynni jak np. stres, zmęczenie, wstyd, który blokuje podczas stosunku, nawet samo podejście do seksu oraz kiepski partner.
I wiele innych.
Wszystko też siedzi w naszej psychice, bo jeśli przed zbliżeniem będziesz nastawiona na brak orgazmu, będziesz w kółko o tym myśleć, to go nie osiągniesz.
Jak Pena napisała - spróbuj sięgnąć po żele intymne.
Pobudzają, rozgrzewają, są ładne w zapachu i smaku.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Problem z orgazmem

Postprzez actress » 7 kwi 2020, o 09:54

Może po prostu zbyt dużo myślisz o tym aby osiągnąć ten orgazm, że nie skupiasz się na seksie jako takim i dlatego seks nie sprawia Ci przyjemności. Kochana uświadom sobie,że nie tylko seks uwieńczony orgazmem jest dobry. Sama czasami mam orgazm, czasami nie. Orgazm jest swoistą wisienką na torcie ale tak jak wspominałam nie musi on być aby stosunek był udany....Proponowałabym zadbać o atmosferę, przestać się tak stresować i zacząć się cieszyć seksem. Możecie kupić sobie jakieś zabawki erotyczne takie ja zele ( fajny jest libi gel, który sprawia,że masz na łechtaczce o wiele większe odczucia), ewentualnie durex o. warto jest zdecydować się na wibrator.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Problem z orgazmem

Postprzez xena » 7 kwi 2020, o 13:29

Zastanawiałam się nad tym żelem, bo już w którymś miejscu o tym czytam. Mianowicie mam obecnie durex intense i jeste mega przyjemny, no nie powiem, ale cena trochę moim zdaniem przesadzona. Szczególnie,że jest to taka malutka buteleczka.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Gaja777 » 7 kwi 2020, o 23:15

Żele pomagają :D nie wyobrażam sobie sexu bez tego
Avatar użytkownika
Gaja777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 13:52

Re: Problem z orgazmem

Postprzez monicabe » 8 kwi 2020, o 09:51

Ale czy to naprawde pomoże?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Problem z orgazmem

Postprzez actress » 9 kwi 2020, o 11:13

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz, mi libi gel pomógł.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Ana05 » 15 kwi 2020, o 11:35

ja używam contragel, bo jest jednocześnie jako środek plemnikobójczy
Ana05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sty 2020, o 23:55

Re: Problem z orgazmem

Postprzez Jovitta88 » 21 kwi 2020, o 13:47

dobre nawilżenie i poczucie bezpieczeństwa we współżyciu, u mnie to pomogło, po porodzie zmieniłam antykoncepcje z hormonalnej na mechaniczną, mam teraz diafragmę dopochwową i libido wróciło do normy, miesiączki regularne i dni płodne- a wiadomo seks podczas owulacji jest najbardziej przyjemny
Jovitta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 13:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]