Problemy w małżeństwie pieniądze rodzina kłótnie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Problemy w małżeństwie pieniądze rodzina kłótnie

Postprzez Kaska0807 » 4 paź 2017, o 13:10

Dzień dobry wszystkim.
Pomocy! czy ze mna jest cos nie tak?. Moze zacznę od tego ze mieszkając w Niemczech poznałam w Polsce mojego obecnego męża, po roku ślub...w pazdzierniku zaszlam w ciążę planowaną, pracowałam na czarno wiec  wracając z niemiec w grudniu na stale do polski do czerwca nie miałam zadnych swoich pieniędzy, mąż dawał mi jeść, płacił rachunki.
W dniu w którym zdawałam mieszkanie mąż zrobił mi awanture ze nie wróciłam wczesniej i nie zdążyłam sobie przed zajsciem w ciążę załatwić pracy zeby miec kase z l4 przez czas ciazy, ze mogłam to zrobic w czasie trwania wypowiedzenia najmu, tylko przecież to nie takie proste bo musiałam w niemczech placic za mieszkanie i media. Pisał takie rzeczy jak ; nie masz po co wracać, wszystko zabieram, albo po chwili; wystawie ci wszystko na  chodnik i sobie zabieraj. Albo ze jak mieszkał u rodziców to sobie radził a teraz prze ze mnie sobie nie radzi.Wracam do Polski, wchodzę do domu i mówię ze zabieram najpotrzebniejsze rzeczy i odchodze, darcie sie jedno przez drugiego, nawet mna wstrząsnął i upadlam...przecież byłam w ciąży...! Po burzy przyszlo słońce, maz przeprosił, ale ja z reszte pieniedzy z kupki schowalam, mam psa z chora tchawica, mam implanty piersi i jak cos sie z nimi wydarzy to tez nie bede mogla czekac dwoch lat az odloze żeby cos tym zrobić.
Dzis znowu sie kłócimy,  ja dostaje tysiąc zł z mopsu i odkładam ile mi sie uda na oplacenie oc samochodu i maz ma o to pretensje, ale kupuje mleko i pampersy tez i inne potrzebne rzeczy też, nie robi tego tylko mąż, kupiłam sobie tez kosmetyki czy to zle? Mąż ogolnie ma pretensje ze nie jest wszystko na pół, ale ja noe miałam pretensji jak kupowalam sama, rtv, agd, meble i wszystkie niezbędne rzeczy zeby mozna było żyć w naszym domu. Nie klocilam sie o zadne pół za dojazdy do Polski.
No i jeszcze jest teść, tesc dużo pomaga przy remencie, (dom jest duzy w jednej części mieszkamy a druga ciagle w remoncie), jestem wdzieczna, remont na dobre rozpoczął sie gdy tylko sie zagoilam po porodzie, latałam z obiadkami i herbatka w dzbanuszku co chwilę. Ogolnie tesc u nas spedza dużo czasu, w miesiac po moim porodzie maz wrocil do pracy, ja sie ciężko goilam, musiałam chodzić bez bielizny i odchody poporodowe leciały mi po nogach dosłownie, wiec ciężko mi było wyjść z dzieciątkiem na podworek gdy siedział tam caly czas teściu, czy ze mna jest coś nie tak?
Czy ja przesadzam? Tydzień temu miałam na kawie koleżankę a teść wziął zmiotke i zaczął zamiatac parapety.... Czy ja jestem nienormalna ze to nie było normalne? Moj mąż twierdzi ze mam coś z głową. Czy to jest normalne ze tesc wszedł na obiad i powiedział do mojego psa ; zamknij morde.
A! I jeszcze sprawa z kradzionym autem, 4 lata temu kupił, sprzedał, w zeszłym roku wyszło ze kradziony maz musiał z tytułu sprzedania kradzionego oddać pieniądze kupującemu, zostawało z wyplaty na rachunki i jedzenie. Czy to zle ze mąż poszedł dorobić w weekendy(18dni), zeby miał za co zapłacić oc za swoje auto? W sumie gdyby nie ta awantura w grudniu ze ja mam dac bo mam bo dawalam bo on nie bedzoe tyrac jak wół????? To dałabym swoje ostatnie odłożone pieniądze na ten dług za auto ale pomyślałam wtedy, ze cholera to zawsze jak bedzie kryzys to mąż przyjdzie do mnie... :? Juz nie wiem co myśleć. Moze ze mna jest coś nie tak??? Tylko w sumie brat męża miał dwie żony i jak to ciągle na rodzinnym obiadku u teściów słyszałam, ze obie poje¿¿ne :? I ciągle słyszę od męża, ze ja koniecznie chcę go skłócic z rodzicami i ze to jest karalne :?
Kaska0807
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 12:55

Re: Problemy w małżeństwie pieniądze rodzina kłótnie

Postprzez Kaska0807 » 4 paź 2017, o 16:46

Naprawdę nie ma tu nikogo????? :(
Kaska0807
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 12:55

Re: Problemy w małżeństwie pieniądze rodzina kłótnie

Postprzez Jaśmin » 4 paź 2017, o 20:01

Ciezko sie to czytalo, bo po pierwsze to ZADNE okolicznosci nie usprawieldiwiaja go zeby mowil do Ciebie ze Ci wystawi rzeczy na chodnik albo popychac Cie gdy jestes w ciazy. Tak robia zwykli chamy i prostacy, przepraszam, ale naprawde az nieprzyjemnie mi sie to czytalo. I jakies pretensje, ze 'sobie' nie znalazlas pracy by ciagnac od pracodawcy w ciazy. Jaja jakies. Dwa to w malzenstwie nie ma 'na pol' i Ty sobie a ja sobie, po to sie jest malzenstwem by zakladac swoja WSPOLNA rodzine, wspolnie dzielic sie radosciami i troskami, by sie nawzajem wspierac a nie Twoje kosmetyki, jego samochod. Nie wiem moze ktos ma inne spojrzenie ale moim zdaniem w malzenstwie to kto akurat ma kase ten wyklada, a nie ze na pol i on sobie bedzie za siebie placil a Ty sobie radz. Na pol to moga sie dzielic kolega i kolezanka a nie malzenstwo. Kolejna sprawa to ze Ty jestes matka jego dziecka i powinien Cie za to calowac po rekach a nie miec pretensje niewiadomo jakie.

Masakra.

Facet nie zasluguje na Ciebie w ogole, cham i prostak.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Problemy w małżeństwie pieniądze rodzina kłótnie

Postprzez dradziszewska » 5 paź 2017, o 09:54

Niestety często kobiety dają sobą pomiatać, nie znają swojej wartości, tak jest w tymprzypadku. Nie zasługuje na Ciebie i tyle.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Rabka