Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

ooo a jaki?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
Posty: 436
Rejestracja: pt lis 01, 2013 8:59 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: inek »

Cześc!
Ja nawet nadrabiać tutaj nie próbuje, za dużo dla mnie i tak bym nie zapamiętała.

Jak dzisiaj szaro ponuro, a teraz już ciemno.
Dziwny ten dzień.
Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Cześć inek:)
no ciężko jest nadrobić po nieobecności, ja sama wiele razy nie nadrabiałam, bo o prostu nie dawałam rady:)
u nas we Wrocku też szaro, ponuro i ciemno.
Jedynie co jest miłe to to, że leżę od samego rana w łóżku z facetem, wygrzewam się i nic nie robię:D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Adidasowa pisze:ooo a jaki?:)

American Horror Story ;)


Hej Inek ! :kwiatek
Awatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
Posty: 436
Rejestracja: pt lis 01, 2013 8:59 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: inek »

Adidasowa, no mi tylko faceta brak i tez by było ok.
Bo też cały dzien przesiedziałam w łózku :P

Cześć gonick :D
Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

gonick a fajne to?:)

inek hahah no to widzę podobnie:)

dziewczyny idźcie za mnie jutro na zajęcia...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
Posty: 436
Rejestracja: pt lis 01, 2013 8:59 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: inek »

Adidasowa, ja chętnie, od siedzenia w domu już dostaję na głowę :P
Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

adidasowa - no mnie się podoba, oglądam teraz 3 sezon, każdy sezon opowiada o czymś innym ;)

ja mam zamiar poleżeć z moim facetem wieczorkiem jak już dziecię pójdzie spać :)
Awatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
Posty: 436
Rejestracja: pt lis 01, 2013 8:59 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: inek »

gonick, przynajmniej macie możliwośc, my jeszcze musimy poczekac :P
Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

ja mogę tylko wieczorami :P hahaha :D
Awatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
Posty: 436
Rejestracja: pt lis 01, 2013 8:59 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: inek »

a ja nawet nie wieczorami :P
Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

inek to proszę bardzo, zajęcia są od 8:15 do 16:45, powodzenia, a ja spię do 12 :D
czemu nawet nie?

gonick no to jak tyle czasu oglądasz to pewnie fajny:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Adidasowa, lubię takie klimaty ;)

Inek - wiem jak to jest. Jak byliśmy jeszcze 'narzeczeństwem' i widywaliśmy się raz na dwa tygodnie ..... to nie mogłam się nacieszyć wspólnymi wieczorami,
gorzej bywało w te samotne puste wieczory .....
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

gonick ja chyba zaraz włącze "obecność" ;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

ło jesuuuu tego sama bym nie obejrzała, a że maż nie lubi takich filmów to z nim też nie obejrzę, więc sobie odpuszczę ..... ;)


dobra idę na ten serial :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

leży obok mnie więc obejrzę sobie;P on też nie lubi takich filmów i nie chce oglądać :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
Posty: 436
Rejestracja: pt lis 01, 2013 8:59 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: inek »

adidasowa, bo niestety jeszcze mieszkamy oddzielnie... i niestety nie zawsze też da się spotkać...

gonick, no więc wiesz jak to jest.


Ja wyciągnęłam ksiązkę Chodakowskiej. Chyba od jutra zaczynam już bez zadnego ale... Albo od dzisiaj.
Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

inek aaaa rozumiem. No my mamy wspólne mieszkanie we Wrocławiu:)
ja próbowałam ćwiczyć z nią na youtubie, odpadłam.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Hej Madlen :*, cześć wszystkim obecnym paniom.
Powoli do przodu... Dzień cichy i ogólnie przy garach go spędziłam. Rozłożyliśmy pułapki na robactwo, znowu to cholerstwo wylazło brrrr...
Zbliża się grudzień. Kur... pierwszy raz nie chcę Wigilii ani żadnych popierdzielonych, rodzinnych świąt.
Coś czuję, że świąt nie będzie a jeżeli w ogóle będą to na pewno sztuczne albo beze mnie.
A jak u Ciebie Mad?

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Cześć dziewczyny! W końcu na chwilę siadłam!

inek - ta Chodakowska jak? Jakoś się do niej nie mogę przekonać. Skuteczna?

Dziś trochę mi się tęskni. Nie cierpię związku na odległość, a na chwilę obecną nie mogę nic zrobić, aby zmienić to, że jest jak jest.

Mój całkiem nowy kociak zjadł dzisiaj pięknie wołowinkę i załapał o co chodzi z tematem kuwety. Cały dom ma święto ;) Pies mu odpuścił i chyba się w końcu zaczynają lubić...

Co robicie? Jak minął weekend? Jutro praca czy gary w domu?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

jutro szkoła, agatko...

a ja uświadomiłam sobie, że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie... <3
słucham sobie muzyki i jestem taka szczęśliwa...
w ogóle mój facet zrobił się niezwykłym "poetą" i zaczął mi trzaskać takimi tekstami, że ja padam.. i to nie z neta.. :D np kilka dni temu po drobnej ''sprzeczce'' napisal mi cos takiego..:
"Czasem w zyciu bywa tak ze trafisz na kogos kto obdaruje cie wielka miloscia , na kogos kto bedzie cie kochac az do smierci i po smierci, bedzie przy tobie zawsze gdy bedzie jakis problem ,bedzie sprawiac ze kazdego dnia bedziesz sie usmiechac , tak to wlasnie mowie o Tobie Ty jestes ta osoba. Szczescie i los obdarzyl nas tym bysmy mogli sie poznac, zaprzyjaznic, poznac blizej az w koncu byc razem i sprobowac tego, poczuc co to jest prawdziwa milosc i choc czasem stanie nam na drodze klotnia to wiedz ze zawsze przezwyciezymy to i wyjdziemy na prosta i bedziemy pnac sie w gore :*:* "

i po klotni... haha :D

a co do zwierzakow, to moj myszorek ma coraz większego guza, już wielkości dużego orzecha, i nie wiem co z nim będzie za 2tygodnie... :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Black nie zwracaj na nic uwagi, ciesz się rodzinną atmosferą :)

a_gatka moje samopoczucie i ogólne uczucia uległy zmianie właśnie...bo --> P.S

vanilka musisz cierpliwie czekać :( kiedy masz urodzinki???

P.S dziewczyny, obejrzałam tę ''obecność" jakie to psychodeliczne! pierwszy raz widzę tak straszny horror, jestem przerażona. Ale z drugiej strony lubię tą adrenalinę ;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hah adasiowa też oglądałam ale w kinie, i "latałam" po krześle...
2 maja kochana :kiss2

czekam cierpliwie, czekam... ale chyba nie chce sie doczekac, niech zyje ...
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

To zrobię Ci prezent jakiś :* do maja wprawdzie daleko, ale kiedyś przyjdzie ;d
ten film mnie przeraził :D konkretnie przeraził, a że to oparte na faktach, fak, nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego na żywo:>
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
Posty: 436
Rejestracja: pt lis 01, 2013 8:59 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: inek »

a_gatka, no dla mnie była skuteczna. Ćwiczyłam w maju, zgubiłam parę centymetrów, a potem znowu zaniedbałam i wróciły...
Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości