ciekawe
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Black, wklejałas ich zdjęcie ??
ciekawe
hahha.. ale mama by mnie chcyba z domu wygoniła 
ciekawe
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Haha a to czemu, Kay?
Chyba wkleiłam jak były nieco mniejsze. Powinno gdziesik być.
Uciekam. Dobrej nocki wszystkim.
Chyba wkleiłam jak były nieco mniejsze. Powinno gdziesik być.
Uciekam. Dobrej nocki wszystkim.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
-
paula
Re: Przy kawie ...
ach.. mam problemy z zaśnięciem 
jakieś rady jak szybko zasnąć (mimo ogromnego zmęczenia)?
jakieś rady jak szybko zasnąć (mimo ogromnego zmęczenia)?
Re: Przy kawie ...
hej Wam
jak mija czwartek ??
Paula, porzadnie przewietrzyć pokój i zrobić coś ciepłego do picia...
Paula, porzadnie przewietrzyć pokój i zrobić coś ciepłego do picia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hej 
a ja w szkole siedze i bede wieczorkiem
a ja w szkole siedze i bede wieczorkiem
Re: Przy kawie ...
hej Vanilka, to się uczuć a nie 
ja tyle co z zastrzyku wróciłam...
ogarnę siebie i pora za coś się brać
ja tyle co z zastrzyku wróciłam...
ogarnę siebie i pora za coś się brać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej ehej
Ja po kolejnej nieprzespanej nocy, polazłam do przychodni.
Przyjął mnie jakiś inny lekarz, konkretny. Obadał mnie tak, jak żaden inny wcześniej.
Mam ostre zapalenie krtani, z lekkim nalotem ropnym na migdałach,
węzły nie są napuchnięte i nie bolesne, aczkolwiek obolałe, i do tego zatoki zawalone.
To się doprawiłam.
Ale mam nadzieje, że teraz leczenie da jakieś rezultaty, bo ileż można chorować ?!
W zeszłym roku miałam problemy z uchem, teraz gardło, szlag jasny mnie trafi. A tyle lat zdrowiteńka chodziłam. To teraz choruję ciągle.
Po wybraniu leków, idę na kontrol.
Obym tylko młodej nie zaraziła! Chyba jej zwiększę dawkę rutinoscorbinu.
Ja po kolejnej nieprzespanej nocy, polazłam do przychodni.
Przyjął mnie jakiś inny lekarz, konkretny. Obadał mnie tak, jak żaden inny wcześniej.
Mam ostre zapalenie krtani, z lekkim nalotem ropnym na migdałach,
węzły nie są napuchnięte i nie bolesne, aczkolwiek obolałe, i do tego zatoki zawalone.
To się doprawiłam.
Ale mam nadzieje, że teraz leczenie da jakieś rezultaty, bo ileż można chorować ?!
W zeszłym roku miałam problemy z uchem, teraz gardło, szlag jasny mnie trafi. A tyle lat zdrowiteńka chodziłam. To teraz choruję ciągle.
Po wybraniu leków, idę na kontrol.
Obym tylko młodej nie zaraziła! Chyba jej zwiększę dawkę rutinoscorbinu.
Re: Przy kawie ...
uuu Goniu... ale czasem zmiana lekarza jest wskazana..
może przynajmniej Cie wyleczy
może przynajmniej Cie wyleczy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
A ja siedzę w pracy do 18 i już trochę mam tego dosyć. Od roku tak dzień w dzień od 6 do 18 w pracy no ale jak się cche w końcu człowiek wyprowadzić z domu to rzeba zacisnąć zęby i siedzieć w pracy 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
gonick ja na zapalenie krtani choruje co najmniej 2x do roku wiec cie rozumiem... trzymaj sie i zdrowiej!!
witaj on28... wspolczuje.. ale co prawda to prawda...
a ja siedze na lodowisku zimno tu strasznie.. mnie jeszcze nic nie przeszlo, dzis jade do siostry.. w koncu sobie wymaluje paznokcie bo nawet nie mam na to czasu..
witaj on28... wspolczuje.. ale co prawda to prawda...
a ja siedze na lodowisku zimno tu strasznie.. mnie jeszcze nic nie przeszlo, dzis jade do siostry.. w koncu sobie wymaluje paznokcie bo nawet nie mam na to czasu..
Re: Przy kawie ...
On, nei przesadzasz trochę ?? praca to nie wszystko... trzeba też życ...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kayira a co mam innego zrobić. Jak byłem w związku to mi to nie przeszkadzało bo i tak widywaliśmy się tylko w weekendy z tego względu że ona była z innego miasta. I wtedy mi szybko dni leciały i czekałem tylko do weekendu żeby się z nią zobaczyć. A teraz jak już nie jesteśmy razem to chociaż trochę mniej o niej myśle. Bo jak wróce z pracy to zjem obiad, pójde na siłownie i jak z niej wróce wykąpie się i usne podczas oglądania tv. I tak się kręci.
A w weekendy zacząłem się spotykać ze znajomymi żeby było mi lżej przejść przez ten trudny okres...
A w weekendy zacząłem się spotykać ze znajomymi żeby było mi lżej przejść przez ten trudny okres...
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
masz racje zgadam się z Tobą. Dlatego w weekendy odpoczywam i staram się wychodzć do ludzi. A teraz gdy pogoda za oknem nie za wesoła to chociaż w ten sposób sobie czas zajmę. Praca, siłownia i od poniedziałku ide na te sztuki walki, które będe miał 3 razy w tyg. Więc za dużo czasu na rozmyślania nie zostaje. Żeby jeszcze nie poczuć się całkiem sam to zalogowałem się na paru portalach żeby zacząć poznawać nowych ludzi
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie. 
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Hej Blackfox
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Ja pierdzielę, hahaha jakie zdjęcie.
Co słychać?
Co słychać?
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Dla jasności to nie ja
ale chciałem chociaż w ten sposób poprawić Wam humor drogie Panie 
Jakoś tak powolutku ten dzień leci, nie mam zbytniego zapału w pracy i jak tylko mogę to zaglądam na to forum żeby trochę pogadać na obojętnie jaki temat
A co u Ciebie??
Jakoś tak powolutku ten dzień leci, nie mam zbytniego zapału w pracy i jak tylko mogę to zaglądam na to forum żeby trochę pogadać na obojętnie jaki temat
A co u Ciebie??
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Blackfox chyba bym się posra*a ze strachu
nie, dzięki.
On28 witaj, ciekawy av, mnie rozśmieszył:)
On28 witaj, ciekawy av, mnie rozśmieszył:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Bardzo sympatyczny av, nie ma co. 
Zimno, obiad pasowałoby zrobić tylko składników brak. Mojego wcięło... Jak zwykle.
Zimno, obiad pasowałoby zrobić tylko składników brak. Mojego wcięło... Jak zwykle.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
A t gdzie poszedł?:) mój wybył do praxy, dopiero o 22 wróci.
Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak szczęsliwa jak teraz...
Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak szczęsliwa jak teraz...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
To dobrze, Trampek.
Niech się stara, ma co nadrabiać.
Polazł do sklepu i jeszcze z niego nie wylazł.
Polazł do sklepu i jeszcze z niego nie wylazł.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Mam nadzieję, że już będzie kolorowo.
A to poszedł kupić coś na obiad?:) ja zamierzam zrobić zupkę warzywną...
A to poszedł kupić coś na obiad?:) ja zamierzam zrobić zupkę warzywną...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
