a ja Cię rozumiem... mam rodzinę ze śląska
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Spotkanie trzeba będzie kiedyś zrobić 
a ja Cię rozumiem... mam rodzinę ze śląska
a ja Cię rozumiem... mam rodzinę ze śląska
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
toś ty je hanyska? kaj?
GRP liczy się każdy metr !!
taki mo obrus na biurku nasz farbowany rudzielec (szef przygotówek) i to wychawtowane na zielonym obrusie złotymi literami gnój zajebany
GRP liczy się każdy metr !!
taki mo obrus na biurku nasz farbowany rudzielec (szef przygotówek) i to wychawtowane na zielonym obrusie złotymi literami gnój zajebany
Adrian

Re: Przy kawie ...
aga a chcesz mieć w swojej kuchni ściany pomalowane na wszystkie kolory tęczy? jak bych to.wypił to pewne jest że wypiotuja
Ostatnio zmieniony sob gru 14, 2013 10:52 pm przez Adix257, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian

-
G****
Re: Przy kawie ...
To może Tobie Adrian już nie będę proponować
Kay to zapraszam. Tak sobie siedzę sama to se otworzyłam
Kay to zapraszam. Tak sobie siedzę sama to se otworzyłam
Re: Przy kawie ...
Hej ja jestem już (dopiero)..
Mieliśmy robotników dzisiaj bo zmieniali nam dach na domu i normalnie cały dzień przy garach spędziłam... no i na sprzątaniu.. Tak mnie plecy bolą, że jej...
Adrian Adrian już Ty się nie rób taki desperat
Mieliśmy robotników dzisiaj bo zmieniali nam dach na domu i normalnie cały dzień przy garach spędziłam... no i na sprzątaniu.. Tak mnie plecy bolą, że jej...
Adrian Adrian już Ty się nie rób taki desperat
-
G****
Re: Przy kawie ...
Lubię Cię ale wolę moje ściany w takim kolorze jak mają być 
Witaj kochana Madlen
to może idź sie położ i odpoczywaj
a to na tym domu teściowej?
Witaj kochana Madlen
Re: Przy kawie ...
jakie wyznania
hahah.....
hej Madi :*
Zanna, gdyby było bliżej...
hej Madi :*
Zanna, gdyby było bliżej...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Miło mi Adrian 
No wiesz na naszym starym domu, bo niecały był zmieniony. Tyle pracy o jeszcze nie skończyli i znów od rana w poniedziałek przyjdą.. Wykończę się..
A już właśnie sobie leże, mój śpi także miałam czas nadrobić posty i napisać troszkę
No wiesz na naszym starym domu, bo niecały był zmieniony. Tyle pracy o jeszcze nie skończyli i znów od rana w poniedziałek przyjdą.. Wykończę się..
A już właśnie sobie leże, mój śpi także miałam czas nadrobić posty i napisać troszkę
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie ....
oj adrian masz wielkie serce jak mieścisz w nim tyle kobiet
oj adrian masz wielkie serce jak mieścisz w nim tyle kobiet
Re: Przy kawie ...
Hej Elu :* Co u Ciebie?? Dalej taka zabiegana??
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witaj madlen .... tak znowu zabiegana nawet zima a myślałam ze będę miała więcej czasu a tu nic z tego
Re: Przy kawie ...
Zima nie zima.. Pogoda całkiem sprzyjająca:)
Co teraz porabiasz??
Wybaczcie ale oczy się mi zamykają, idę spać zajrzę na pewno jutro.
Spokojnej nocki :* Dobranoc:***
Co teraz porabiasz??
Wybaczcie ale oczy się mi zamykają, idę spać zajrzę na pewno jutro.
Spokojnej nocki :* Dobranoc:***
Ostatnio zmieniony sob gru 14, 2013 11:31 pm przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
Chodze do pracy dalej do grzybow . ale pewnie już ostatni tydzień . a potem w domu nadganiam drugie zajecie . a chciałam tyle narobić robotek a tu tylko 3 babki zrobiłam ze wstazek
Re: Przy kawie ...
hej Elu, miło Cię widzieć...
no właśnie miałam się poskarżyć, że miałaś do nas wrócić ....
no właśnie miałam się poskarżyć, że miałaś do nas wrócić ....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
witajcie! co u was ?
jak mija dzień ? 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej
ja się póki co lenię w łóżku, a co u Ciebie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ja właśnie po obiadku czytam książkę i czekam aż M przyjdzie na kawę 
jeszcze w łóżku ?
jeszcze w łóżku ?
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Hej słoneczka jak się macie?
Dziewczyny jest to jakaś z UK? Bo tak się biję z myślami z tym powrotem i chyba miasto zmienię..
Dziewczyny jest to jakaś z UK? Bo tak się biję z myślami z tym powrotem i chyba miasto zmienię..
Re: Przy kawie ...
coo tu taka cisza dzisiaj ? 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej 
Niedziela, wolne to każdy korzysta i odpoczywa
Niedziela, wolne to każdy korzysta i odpoczywa
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości