Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kay na szczęście nie było powtórki, znajomi nie dali rady :)a ja jutro do szkoł, jak zwykle wszystko robiłam na ostatnią chwilę, a miałam do napisania wypracaowanko małe :P

Catherine to bardzo się cieszę, przynajmniej znalazł dom:)

Carina ludzie są bez serca, czasami jak się widzi jak traktują zwierzęta to się aż nerwy zbierają!

Witajcie wszystkie, mogę was lekko wykorzystać? :) mam jutro debatę, a mój mózg jest wyłączony, napisałam najprostsze argumenty, może wy mi podsuniecie jakieś ciekawe pomysły. Otóż - ocenzurowanie internetu - za i przeciw? :)

co u was tak poza tym?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Adaś :* Leże i próbuję nie zasnąć, bo niedługo muszę budzić mojego, bo jedzie do pracy.. :( na szczęście przyjechał mój tata i będę mieć towarzystwo :)
I ja też mam pytanie.. zrobiła mi się afta od wewnętrznej strony ust, da się ją jakoś szybko usunąć?? żeby znikła??

Co do cenzury to za:
- dzieci mają bardzo łatwy dostęp do stron dla dorosłych
- sprzyja szerzeniu się pornografii

Przeciw:
- każdy powinien znaleźć w nim to, czego szuka

i nic więcej nie przychodzi mi do głowy..
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hmm .. za ocenzurowaniem internetu to zmniejszenie skali piractwa w sieci no ta pornografia nieszczesna
a przeciw ? no cenzurowanie spowoduje ograniczenie naszej wolności tak mysle
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

No to w zasadzie takie rzeczy napisałam:> ale dziękuję wam, kochane jesteście :*

Madlen nie mam pojęcia co z tym możesz zrobić :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Madlen na afte coś teraz reklamują ale za cholere nie pamiętam nazwy.... nigdy nie miałam czegoś takiego i nie mam pojęcia jak z tym walczyć...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

DZień dobry, dzień dobry w poniedziałek!
Szary, bury, brzydki poniedziałek.

Do świąt już tylko tydzień i 1 dzień do Wigilii ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Witajcie, wpadam tylko na chwilę się przywitać i znikam ;)
do miłego..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Kay - do miłego !!!!
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

cześć dziewczyny :)
I udało mi się kupić prezencik dla chrześniaczki :)
kupiłem jej zabawke eduukacyjną: ma 6 klawiszy, które jak się wciśnie to leci jakaś melodyjka a jak się przełączy to pod każdym klawiszem są odgłosy zwierzątek. No i są miejsca gdzie trzeba wrzucić kuleczki w otwory. I jak przelecą to też muzyczka gra. Tak więc mam nadzieje że jej się spodoba :)
A swoja drogą kurcze jakie te zabawki są drogie. Kupiłem wcześniej takiego małego pieska co jak mu się naciśnie na nosek do szczeka i kosztował prawie 70 zeta. Nie to żebym był skąpy ale za taką mała zabawke tyle kasiorki to trochę przesada :)
A w tych sklepach to można zgłupieć od tego wszystkiego, jedynym ograniczeniem są tylko żetony do wykorzystania :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej Wam,
Gonia widze, ze juz swietami w pelni zyjecie w domku.:)Fajnie

On.To super.Na pewno bd z nich wiele radosci.Ja to czasami siadam i sama sie bawie zabawkmi malego.kiedys takich nie było ;>
mam jednak problem co kupic 9latkowi, ktory teoretycznie ma wsjo...na domiar tego 11mial urodziny i tez byl problem.ale kupilam mu bluze bo akurat chcial.A teraz nie mam pomyslu ;/
Kay ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej :kiss2

Ja już posprzątałam, pozmywałam, ciasto zagniotłam, zupa się gotuje więc chwilka wolnego :) Miał dziś przyjść Pan od płytek ale przyjdzie jutro więc może sobie dziś sufit pomaluje jak szwagier farbę przywiezie, żeby później mi się na płytki nie nachlapało, a nie da Boże w fugę...

Zabawki są strasznie drogie, my teraz dla chłopców mieliśmy kupować pod choinke ale nie wiedzieliśmy co, to ich matka im kupiła a my zwrócić kasę i wyszło po 100 zł na łeb a po jednej zabawce...

Ale wczoraj miałam sytuacje, jechałam do miasta coś przed 20 i już prawie dojeżdżałam i jechał przede mną rower i nie mogłam go wyprzedzić bo jechały samochody z na przeciwka to sobie pomału jechałam za nim i w pewnym momencie on ten dziadek się przewrócił mi przed maską ale wyhamowałam. Podleciałam do niego ale nie był przytomny, zadzwoniłam po karetkę i jak przyjechali to już nie żył, uderzył głową w krawężnik i zgon nastąpił po paru minutach... Masakra.

A jak tam u Was?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna.... straszne...
ale chyba nie będziesz mieć nieprzyjemności...
bo nie Twoja wina...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Carina a może coś z klocków lego, tego jest od cholery na rynku i takie wzory do wybou że może uda Ci się coś wybrać fajnego.

Zanna współczuje Ci takich przeżyć niema co . Dobrze że wyhamowałaś bo miałabyś niezłe kłopoty z tego powodu. A Ty jak się czujesz po tym wypadku??
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

O kurna...ty to masz normalnie przejscia.Dobrze ze zadzwonilas po karetke...ale to wiadomo dlaczego w ogole upadl.Wspolczuje bo to jednak w pamieci sie wyryje.

On...w sumie to nie glupi pomysl z tymi klockami.Teraz musze tylko zwiad zrobic co juz ma :)
a tak jakos juz marginalnie, to dzieci nie potrafia sie bawic tak jak kiedys...(poczulam sie dziwnie staro haha) ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Carina masz racje to nei to co teraz. W ogóle dzieci teraz duuuuuuużo mnie się ruszają, tylko by w domu siedziały przed tv albo komputerem. Wątpie aby dzisiejsze dzieci wychodziły na dwór, brały jakiś patyk i bawiły się w wojne tak jak ja kiedyś z kolegami :) albo grali w kapsle :)
Ach co to były za czasy :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

O tak.Ja pamietam jak bylam mala i uwielbialam skakac po drzewch, budowac szalasy, luki i udawac Robine chudą.
haha
Az zal ze moj maly tego juz nie zazna...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hehe też się bawiłem w szałasy. Pamiętam jeszce chowanego, podchody, ciuciubabkę :) w ganianego oj było tych gier :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Nioo...bylo tego.Az sie do domu nie chcialo wracac.A teraz jest wlasnie tak jak napisales...odwrotnie.nie chce sie z domu wychodzic...wirtual tak je trzyma :(
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dokładnie. Pamiętam ile razy matka mnie siłą do domu zaciągała bo nie chciałem przychodzić do domu :) Nieraz sie dostało po dupie hhehe
aż się łezka w oku zakręciła :)
kurcze przez Ciebie to i ja się teraz staro poczułem :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej hej :* Witam się ze wszystkimi i znikam, bo znów nie mam czasu...

On, tylko żeby się nią jeszcze bawiła, bo te wszystkie zabawki na dobrą sprawę tylko na chwilę.. i dziecko się znudzi...

Zanna, matko jedyna.. Ale masz szczęście.. masakra normalnie..

Carinka hej :* Wypadalo by dziecku kasę dać, żeby samo sobie coś kupiło.. a nie głowić się tyle.. jakby wydało wszystko na cuksy to jego strata :P

Uciekam, ale wpadnę wieczorem :**
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Madlen raczej powinna się tym bawić bo ona lubi właśnie takie zabaweczki co grają. A jak nie to ja się tą zabawką chętnie pobawie :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej! normalnie byłam dzisiaj u lekarza ponieważ rano zasłabłam mama mnie nie mogła docucić więc zaraz na badania ... zdażało mi się to już jako dziecko mdlałam dość często ale teraz już od dawna nie no i kazał mi zrobić EKG nic nie wykazało i jutro będę krew badać pod kątem tarczycy ... jestem totalnie poddenerwowana jeszcze sie przewróciłam i spodnie podarłam i normalnie ehh ... byle to nic poważnego ale mam stresa...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej wszystkim...
Miaamy, ja mdleje do tej pory.. bedzie wszystko ok, moze taka twoja 'natura' .
Zanna, chyba u Ciebie wyczytalam ze jakis koles ci pod maską zmarł.. nie wiem czy u Ciebie czy u kogoś innego, bo bylam chora, ale na tel staralam sie co nieco ponadrabiac...
straszne, mialabym tą "scenę" przed oczami.. juz wystarczy ze u mnie w tym roku babka skoczyla z balkonu, obiła się o moj balkon i lezala cala noc pod moim blokiem, a ja jeszcze przechodzilam obok jej ciala i nic nie wiedzialam ze ona tam lezala... brr ..
Adaś, wiesz co ja mysle na ten temat. On sie nigdy nie zmieni, i czekam tylko az zmądrzejesz mapecie(:D) i sie opamietasz! Nie chce, zeby doszlo do jakiś rękoczynów, abys sie opamietała... Ale mimo wszystko i tak trzymam kciuki.. chociaz juz szczerze mowiac nie wierze z tym "jak jeszcze raz cos podobnego zrobi to koniec z nami..."
słyszałam to, juz nie raz, nie dwa, nie trzy.. :(
Adrian, a ja nie lubie troszke tego, jak piszesz dziewczynom "kocham Was, kocham Cie" .. Nie zebym cos do Ciebie miala, bo nie mam, ale troche mnie to irytuje, bo jednak te słowa i te dwa wyrazy są dosyć poważne, ja nie rzucam ich byle komu na wiatr, a poza tym przeciez jakby mąż/narzeczony/chłopak ktorejs z Nas to zobaczyl to by sie wkurzył :) Nie kazdy odbiera to za żart.
Carina ja tez tak biegalam po drzewach... i robilam domki z kocow i poduszek.. to byly czasy..
On28 - mysle ze prezent udany, dzieci lubią takie grające i świecące zabawki..

kurcze chyba nie mam sily juz sobie przypomniec o wszystkich co pisali... :(
ale staralam sie.


ech, dopiero wczoraj antybiotyk podziałał i chorobsko mi przeszlo.. mam jeszcze katar i kaszel ale poza tym ok...
przez to wszystko, tą całą chorobe schudlam az 4kg...
przy wzroscie 165 waże 42kg.. jestem blada, mam lima pod oczami.. nie spalam nic przez te kilka dni.. raz o malo wlasnie nie zemdlałam.. w glowie mi sie krecilo.. mdlilo mnie..
Dzis juz lepiej, wiec troche zjadlam owocow, mysle ze troche witamin mi wpadlo ale wciaz nie czuje sie na silach.. jutro juz ide do szkoly.. boje sie, ze sie mnie przestraszą, chociaż dzieki dzisiejszemu jedzeniu 0,5kg mi poszło w górę.. ale wciąż za mało.. a jak wiadomo ja mam problemy zeby przytyc, i powyzej 46kg nigdy nie wazylam..
Wiec jutro w koncu sie wymaluje, po 3tygodniowej przerwie bo jak pojde, to pomysla ze zywy trup chodzi po Wroclawiu...
no coz, zobaczymy... uciekam spać dziewczyny.No, i chłopaki.
Dobranoc.. :)
Ostatnio zmieniony pn gru 16, 2013 8:49 pm przez vaniliiia, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo tak tylko u ciebie powodem omdleń może być dieta i zbyt mała waga no i teraz osłabienie po chorobie ale mi kurde nic nigdy nie jest ide sobie ide i ciach niema mnie ... gościu powiedział, że zobaczymy wyniki i do neurologa mnie wyśle...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

dobry wieczór

miaamy - oby się to nie powtórzyło i oby nic poważnego Ci nie wyszło w badaniach ....
matko takie młode jesteście a takie rzeczy ...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości