Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To i ja w tyg tak dokładnie nie sprzątam ale raz na tydz by pasowało... Ale może Twoja bratowa nie przebywa w takich zapachach jak moja teściowa... Codziennie woda grzana i żeby się dupy nie chciało ruszyć?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Nie no ;) jak ja koło 17 czasem 18 jestem w domu, jeszcze obiad, to ciężko by było..
często tylko ogarnę kuchnię...
ale jeszcze zwierzaką ugotować, dać....

No cóż... fakt faktem, wiejskie zapachy są bardziej intensywne..
ale np, nie wyobrażam sobie, jak można ściągać rajstopy, razem z majtkami i rzucić je w kąt...
i tak leżą przez tydzień...
z siostrą się śmiejemy, że nawala tyle makijażu, by ukryć ten z dnia wczorajszego...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Widać można, to któregoś razu mój S, się ze mnie śmiał bo jakoś naszła go ochota i zaczął mnie rozbierać i rzucać te ciuchy gdzie popadnie i ja musiałam wstać i pozbierać , niby wieczór już był ale jakby "ktoś" wszedł i moje majtki by leżały na środku pokoju to bym chyba się ze wstydu spaliła ;)

Dobra, niestety czas na mnie, jak znajdę chwilkę to zajrzę :)

Miłego dnia :) Na razie ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No ale to są wyjątkowe że tak powiem sytuacje... tak...
Ale ona się sama robiera i rzuca....
Mi też się zdarzy że w ściągne majtki i będą leżały, ale albo zaraz po, albo z rana je od razu sprzątam....
A ona tego jeszcze dzieci uczy..
bo mała, tak jak ona ściąga wszystko razem i rzuca...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Witam wszystkich :)

Madlen jak treningi ? a dobrze chociaż wczoraj zostałem trochę oklepany i mam lekkie zaczerwienienia pod oczami :) niby nie lima ale jednak trochę widać :)
A tak ogólnie to są strasznie wyczerpujące narazie nie jestem w stanie wytrzymać do końca treningu i zawsze na 2 lub 3 ostatnie sparingi schodzę już z maty bo nie daje rady. Czuje że chyba na dłużej zawitam w tej dyscyplinie :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Fajnei tak mieć zacięcie ;)
a w ogóle to witaj On ;)
ech. nie możesz mieć jakiegoś normalnego nicku :P
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Kay :)
myślłem nad zmianą i wymyśliłem taki nick " tamten " co ty na to hehe :)
pomyśle nad zmianą :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Ech ;) jeden lepszy od drugiego :P hahaha :D
pomyśl i jak coś napisz do admina o zmianę ;)
nie powinno być problemu ;)
a skoro już chcesz z nami zostać :D
to zdecyodwanie było by milej z czymś sensowniejszym :D

a tak poza tym co słychac ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kay nie obkładałam, bo jeszcze gorzej boli, ech. Masakra. Serio Twoja bratowa tak robi?? Przecież na pewno w domu śmierdzi od tych brudnych przepoconych rzeczy, bo podejrzewam, że nie tylko z majtkami tak robi...

zanna to ja Ci współćzuje - nie dość, że znosisz jej okropny charakter to jeszcze się nie myje :/ apokalipsa. Ale dobrze że Twój jej zwrócił uwagę, bo niektórzy nie mają na tyle odwagi, żeby komuś powiedzieć "umyj się, bo śmierdzi od Ciebie". Ale skoro robi coś tam w oborze, obraca się w takich zapachach to rzeczywiście powinna dużo bardziej ni ż ja czy ktokolwiek inny zadbać o higienę, to co, ona nie czuje???
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

na szczęście sypialnie zamykają ;) wiec nie niesie się na dom..
ale fakt.. okropna z niej gospodyni....
z resztą to nawet nie ona sprzata tylko mój brat...

a jak dziś noga ??

a w ogóle to hej ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Cześć dziewczyny :) ojj takie flejtuchy to nie dobrze mieć w domu... później posprzątasz a masz wrażenie, że i tak cały czas bałagan jest ... ale po kimś sprzątać to też nie dobrze wgarnąć wszystkie brudy jej do pokoju zamknąć drzwi i niech w tym siedzi...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No wiesz ja tego bratowej nie zrobię ;)
ale np wkurzają mnie jej testy jak do moje mamy wyskakuje z tekstem, że musi przyjechać, by posprzątała w szafkach dzieci...
NA szczęście mieszkajaa daleko od nas :)
a jak przyjeżdzają to na noc nie zostają..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kay to jak Twój brat z nią wytrzymuje???
wiesz co boli, fioletowe jest i nadal lekka opuchlizna... jak chodzę to trochę boli. Ech mam nadzieję, że szybko zejdzie..
Z tym żeby posprzątała to przesada, stanowczo. Ja bym nigdy w życiu się na coś takiego nie zgodziła.

miaamy to jest bardzo dobre rozwiązanie :lol: ostatnio oglądałam perfekcyjną panią domu i było małżeństwo i jak zajebiście sprzątali - każdy to, co jego :lol: ona mu jego rzeczy wrzucała do pokoju, a on jej :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Na prawde nie wiem.. ale to temat rzeka..
wydaje mi się że już się przyzwyczaił.... z resztą, jak pisałam sam sprząta...
ale np.. ma gruby tyłek, i np mój brat nic jej nie powie, że ma za krótką spódnicę i źle wygląda..
jeszcze sam jej kupuje...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Adaś skaruj sobie tą stopę altacetem. Opuchlizna Ci szybciej zejdzie.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kay no to faktycznie to może wyglądać niesmacznie, może nie chce się jej narażać...

Adix właśnie nie mam takich specyfików tutaj :(
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Adaś to Ci przywiozę :P Nie no tak na poważnie to musisz odwiedzić sobie aptkę i kupić, ona nie jest droga a troszkę pomaga

A tak w ogóle to witam wszystkich.
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kurcze te święta mi w ogóle teraz nie pasują... Chcieliśmy odmalować przed świętami, żeby można było tam zrobić święta, duże puste pomieszczenie w sam raz bo tutaj jest strasznie ciasno a nas jest dużo i jeszcze pokoik mam do odmalowania, nie wiem czy ja się wyrobię...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adi.. oni już kilkanaście lat są małżeństwem... to pewnie się przyzwyczaił..
ale nie wiem jak ona tak może.. a w towarzystwie gra idealną matkę i żonę...

hej Adix...

Zanna, daj trochę do zrobienia teściowej ;) a sama maluj ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Adix wiem, bo w domu u siebie mam, ale tu we Wrocku nie mam takich specyfików, mam podstawowe leki jak ibuprom, nospa, apap, krople żołądkowe itp.

zanna ja wierzę, że jednak dasz radę, silna baba jesteś :ok:

Kayira przecież tak się nie da żyć. Ja widzę po swoim mieszkaniu, ciągle jest bałagan, a kto go robi? A., który nie odkłada niczego na swoje miejsce, gdzie zjadł, rozebrał się czy cokolwiek innego robił tam zostawił. Wiadomo gdzie i co robił... A czasem nie mam siły chodzić i sprzątać po nim jak po dziecku, ale u nas się nie warlają brudne majtki :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

witajcie :)) MAM WOLNE !! Jestem happy:P
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Catherine ja również mam wolne :D aż do 7 stycznia :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*

Adidasowa, a może powinnaś na prześwietlenie iść?? Poważnie Ci mówię, bo moja siostra uderzyła się schodząc po schodach w palec u nogi i też Jej tak okropnie spuchło i okazało się , że kawałek kości Jej się ułamał,.. To może Tobie coś pękło i dlatego się tak dzieje.. Bo wiesz jakby nie patrzeć była wysokość a laptop też specjalnie lekki nie jest.. Nie ma żartów a lepiej mieć pewność, że nic nie jest niż się martwić..

Zanna znam Twoje klimaty :)
Wyobraźcie sobie, że moja teściowa w sobotę się wykąpała, po dwóch tygodniach.. Rozumiecie to?? Ona sobie nawet nóg nie umyje przed pójściem do łóżka, tylko tak śpi i to na dodatek w ubraniach tych co cały dzien chodzi, a też ma krowę i chodzi do stajni.. To jest normalnie porażka jakaś...

Fajnie, że coś rusza u Ciebie z tą kuchnią.. :) Już efekty będą coraz bardziej widoczne, a Ty już pewnie odliczasz kiedy zaczniesz w niej swoje kuchenne rewolucje :)

Kay współczuję bratowej, ale jak można tak roboć?? Nie ogarniam...

Adrian cześć Pijoku Ty:)

On dobrze że jakąś rozrywkę masz.. Jak Ci się podoba, to pewno, że nie rezygnuj :)
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

no i jest idealnie że wolne :)

Adidasowa zgadzam się z Madlen coś jest nie tak że twoja stopa tak puchnie idź na prześwietlenie..
Maldlen ja nie mogę iść spać nie umyta nie rozumiem twojej teściowej;p
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hej kobitki a ja wpadam zeby zyczyc wam milego wieczorku i uciekam.


milego wieczoru :) !!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości