Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Nio to fajnie.A to pewnie pare dni bd jeszcze bolała.:_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
wpadłam na chwilkę.
umieram i zaraz nzikam spać...
wykańcza mnie ta druga praca...
Co do doceniania rodziny.. zawsze doceniamy to co mielismy po stracie..
i nic niestety tego nie zmieni....
wpadłam na chwilkę.
umieram i zaraz nzikam spać...
wykańcza mnie ta druga praca...
Co do doceniania rodziny.. zawsze doceniamy to co mielismy po stracie..
i nic niestety tego nie zmieni....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej 
Ja wypiję herbatkę i się zaraz biorę za malowanie, miałam wczoraj ale pomalowałam kolorowym gruntem i musiał schnąc 6 godz a o 20 już mi się nie chciało malować...Ale w sumie to mi lepiej bo teściowa będzie musiała sama u siebie sprzątąć, a to chodzi już kombinuje co tu zrobić, nawet zaczęła codziennie na zakupy jeździć bo myśli że ją ominie
Przepraszam Was, że nie nadrobiłam ale już zaraz to zrobię
Milego dnia
Ja wypiję herbatkę i się zaraz biorę za malowanie, miałam wczoraj ale pomalowałam kolorowym gruntem i musiał schnąc 6 godz a o 20 już mi się nie chciało malować...Ale w sumie to mi lepiej bo teściowa będzie musiała sama u siebie sprzątąć, a to chodzi już kombinuje co tu zrobić, nawet zaczęła codziennie na zakupy jeździć bo myśli że ją ominie
Przepraszam Was, że nie nadrobiłam ale już zaraz to zrobię
Milego dnia
Re: Przy kawie ...
Hej Zanna
a dlaczego malowałaś kolorwym guntem a nie zwykłym ??
Zostaw teściowej szczotke pod drzwiami to ją powinno wkurzyć i uświadomić że ma się wziąć za sprzątanie hehe
a dlaczego malowałaś kolorwym guntem a nie zwykłym ??
Zostaw teściowej szczotke pod drzwiami to ją powinno wkurzyć i uświadomić że ma się wziąć za sprzątanie hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej Zanka
hehh cwana jest.. no ale fakt skoro masz zajęcie, to nie zajmiesz się jej obowiązkami 
hej On
hej On
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej On 
Malowałam kolorowym bo tam strasznie ciemny kolor był a ten grunt biały więc łatwiej będzie mi zakryć tamten kolor, bo chce teraz dużo jaśniejszy
Do niej nic nie dociera, mąż jej mówił, żeby sama sprzątała to ona wtedy kota ogonem jak ma w zwyczaju, w ryk i że jest niesprawiedliwy itp...
Malowałam kolorowym bo tam strasznie ciemny kolor był a ten grunt biały więc łatwiej będzie mi zakryć tamten kolor, bo chce teraz dużo jaśniejszy
Do niej nic nie dociera, mąż jej mówił, żeby sama sprzątała to ona wtedy kota ogonem jak ma w zwyczaju, w ryk i że jest niesprawiedliwy itp...
Re: Przy kawie ...
no ale co jest niesprawiedliwe, że swoje pomieszczenia musi posprzątać ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Wam.
Jak zwykle sie spoznilam. ale cos mi net nawala
Zannka, kiedys i ja sprawiedliwosc dopadnie.
Jak zwykle sie spoznilam. ale cos mi net nawala
Zannka, kiedys i ja sprawiedliwosc dopadnie.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
ale też się dziwię niektórym osobą... przeciez niepomyśli.. że jak tak robi i się wszystkimi wyręcza..
to za jakiś czas jak będzie stara i niedołężna to nikt się nią nie będzie chciał opiekować...
to za jakiś czas jak będzie stara i niedołężna to nikt się nią nie będzie chciał opiekować...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
tak tylko te osoby żyją terażniejszością i jak jest dobrze to jest. A co będzie za pare lat narazie ich nie interesuje. Troche dziwne podejście ale to już jest ich sprawa jak się zachowują
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie
Mam necik chwilowo
Co tam u Was kochani ??? Czuję sie jakbym wróciła po bardzo długiej podróży 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Chyba nikt nie lubi myślec o starości itp..
ale chyba o pewne rzeczy trzeba zadbać....
hej Jam.. jak ja sie za Tobą stęskniłam :*
co u Ciebie ??
No ja się oczywiście męczę w pracy :d
i kombinuję co na świeta
ale chyba o pewne rzeczy trzeba zadbać....
hej Jam.. jak ja sie za Tobą stęskniłam :*
co u Ciebie ??
No ja się oczywiście męczę w pracy :d
i kombinuję co na świeta
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ja tez się stęskniłam
U mnie bez zmian, do internetu dalej nie przyjechali, jakoś teraz w tym szale przed świątecznym nie chce mi się dzwonić i czekać na nich no bo wypadało by posprzątać a ja jak sprzątam na święta to najpierw robię większy bałagan
Pracy nadal nie mam, z tego sklepu nie zadzwonili, chyba niepotrzebnie się zaśmiałam jak powiedzieli że 5zł ale jakoś samo się wyrwało
a Ty jak tam? Zdecydowałaś się na "warunki" odnośnie pracy?
Co u reszty? Nie nadrobię czytania bo zaczyna przerywać
U mnie bez zmian, do internetu dalej nie przyjechali, jakoś teraz w tym szale przed świątecznym nie chce mi się dzwonić i czekać na nich no bo wypadało by posprzątać a ja jak sprzątam na święta to najpierw robię większy bałagan
a Ty jak tam? Zdecydowałaś się na "warunki" odnośnie pracy?
Co u reszty? Nie nadrobię czytania bo zaczyna przerywać
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Szkoda że nici z pracą... po nowym roku moze być jeszcze gorzej...
No niestety sprzątaia zawsze masa....
No a jak póki co jestemw tym samym miejscu co byłam..
jedyne co to chyba wracam na studia...
No niestety sprzątaia zawsze masa....
No a jak póki co jestemw tym samym miejscu co byłam..
jedyne co to chyba wracam na studia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hej ! ;] co tam u was?
Witaj Jamelia dawno cię nie było
Ja sprzątam z mamą puki co kuchnię łaziękę i takie tam... pokój posprzątam w poniedziałek tuż przed świętami bo dzielę go z 9letnim bratem i wcześniej bez sensu sprzątać bo i tak będzie jubel jak młody wpadnie
Witaj Jamelia dawno cię nie było
Ja sprzątam z mamą puki co kuchnię łaziękę i takie tam... pokój posprzątam w poniedziałek tuż przed świętami bo dzielę go z 9letnim bratem i wcześniej bez sensu sprzątać bo i tak będzie jubel jak młody wpadnie
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
he Miaamy 
a choć pomoże Ci w tym sprzątaniu ??
no mnie sprzatanie będzie czekać na weekend...
a choć pomoże Ci w tym sprzątaniu ??
no mnie sprzatanie będzie czekać na weekend...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Jamka ;*;*;*
Moze w nowym roku cos sie uda zlapac.W sumie ja tez bym chciala...
Ha jestem z siebie dumna.Lepiej mi juz haha i wczoraj zrobilam dwa stroiki, dzisiaj w job pobawilam sie w karczochowe i cekinowe bąbki...ozylam trochu.

Moze w nowym roku cos sie uda zlapac.W sumie ja tez bym chciala...
Ha jestem z siebie dumna.Lepiej mi juz haha i wczoraj zrobilam dwa stroiki, dzisiaj w job pobawilam sie w karczochowe i cekinowe bąbki...ozylam trochu.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
o ja też bo jutro mamy z pracy wigilie i człowiek się trochę odstresuje 
chociaż nie ukrywam że pewnie wróce baaaaaaardzo zmęczony po tej wigilii
chociaż nie ukrywam że pewnie wróce baaaaaaardzo zmęczony po tej wigilii
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Dzień doberek 
Re: Przy kawie ...
a ja sobotę chcę ... jeszcze trochę 
Witaj Gonick ;]
Witaj Gonick ;]
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
A ja to bym już chciała, żeby po Świętach było .....
Re: Przy kawie ...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ojj święta są fajne 
nie lubisz świąt Gonick ?
nie lubisz świąt Gonick ?
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości