A teraz wielka awantura w domu, ledwo ojciec wszedł do domu to jakieś dziwne awantury i osądzenia, że moja mama go zdradziła.. nie wiem o co chodzi ale zaraz zwariuje
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
nie sądzę, żeby tak było, raczej ma "humorki" nie wiem czemu... ale nie wazne..
A teraz wielka awantura w domu, ledwo ojciec wszedł do domu to jakieś dziwne awantury i osądzenia, że moja mama go zdradziła.. nie wiem o co chodzi ale zaraz zwariuje

A teraz wielka awantura w domu, ledwo ojciec wszedł do domu to jakieś dziwne awantury i osądzenia, że moja mama go zdradziła.. nie wiem o co chodzi ale zaraz zwariuje
Re: Przy kawie ...
Vanilka, współczuję.. a nie masz się z kim wyrwać ??
np z Adi wyskoczyć na kawę ??
np z Adi wyskoczyć na kawę ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Chetnie bym wyszla, ale po chorobie nie moge jeszcze na dluzej wychodzic, a poza tym nie puscili by mnie o tej godzinie... echhh .
Re: Przy kawie ...
Vani - kurde współczuję Ci serdecznie, bo w takich warunkach to ja bym zwariowała.
Re: Przy kawie ...
hehe no ja też wariuje, ale niestety taki moj parszywy los. Na szczescie wyjezdzaja rodzice na swieta, na tydzien, bede miec spokoj.
A co u Ciebie
?
A co u Ciebie
Re: Przy kawie ...
Nie bede sama, jade do siostry.
I tak beznadziejne święta..
Oo, no to super
Oo, no to super
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
ja tez wyjezdzam na swieta do brata
Re: Przy kawie ...
Witaj Elzbieto;) Wiekszosc z Nas wyjezdza gdzies na swieta.. czy to do brata, czy do siostry.. 
Ok kochani ja uciekam, dobranoc wszystkim
Ok kochani ja uciekam, dobranoc wszystkim
Re: Przy kawie ...
oj ja siedzę w domu z moim na świeta.
i jakoś mi się nawet zbytnio ruszac nie chcę....
no wlaśnie zakupy... ;/ musze najpierw listę zrobić... ;/
hej Elu, dawno Cię nie było..
co słychac ??
i jakoś mi się nawet zbytnio ruszac nie chcę....
no wlaśnie zakupy... ;/ musze najpierw listę zrobić... ;/
hej Elu, dawno Cię nie było..
co słychac ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie ... a jakos leci
Re: Przy kawie ...
Ja chyba też będę sam w święta bo rodzinka coś tam mówiła że dostaliśmy zaproszenie od siostry mojego taty, a mi się jakoś nie chce jechać.
Witaj Elu
Witaj Elu
Adrian

Re: Przy kawie ...
Witajcie ponownie
Vanilka przed świętami to tak zazwyczaj jest że wszyscy pędza spieszą się nie wiadomo gdzie...więc i nerwówka się załącza.
Gonick no smutno jak mąż w pracy, ale jakoś przeżyjesz kochana
Kay fajnie, przynajmiej wiesz że po tych studiach czeka na ciebie praca. Aż miło iść się edukować
Choć, mi samej by się już nie chciało
On głowa do góry, czas płynie na Twoja korzyść
Zanka, wystrzel w kosmos ta swoja teściową. zgłoś ją na ochotnika jak będą szukać eksperymentalnego kosmonauty
Elu, napisała byś coś więcej. Tak ogólnikowo troche z nami rozmawiasz...
Miaami to masz wesoło, ja z synem dzielę pokój 10lat ma. Tylko chodze i sprzatam..
Gonick no smutno jak mąż w pracy, ale jakoś przeżyjesz kochana
Kay fajnie, przynajmiej wiesz że po tych studiach czeka na ciebie praca. Aż miło iść się edukować
On głowa do góry, czas płynie na Twoja korzyść
Zanka, wystrzel w kosmos ta swoja teściową. zgłoś ją na ochotnika jak będą szukać eksperymentalnego kosmonauty
Elu, napisała byś coś więcej. Tak ogólnikowo troche z nami rozmawiasz...
Miaami to masz wesoło, ja z synem dzielę pokój 10lat ma. Tylko chodze i sprzatam..
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
oj Jam.. wiele się zmieniło...
i tak jakoś.. ech.... no cóż...
studia zrobić muszę.. ale nie wiem jakie....
i tak jakoś.. ech.... no cóż...
studia zrobić muszę.. ale nie wiem jakie....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Wpadłam na momencik i ide do łóżka dobranoc ! 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
no ja tez wpadłam Wam powiedziec dobranoc 
i do miłego
i do miłego
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
DZień dobry
Jamelia - witaj, witaj po dłuższej nieobecności!
Dzisiaj jak Mąż wstanie, bo śpi po nocce teraz, jedziemy na ost. zakupy i będę gotować.
Jamelia - witaj, witaj po dłuższej nieobecności!
Dzisiaj jak Mąż wstanie, bo śpi po nocce teraz, jedziemy na ost. zakupy i będę gotować.
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
hej Goniu
no ja już dziś też planuję zakupy porobić...
oby się udało.. i nie było za dużych kolejek..
potem część jutro z rana...
hej Goniu
no ja już dziś też planuję zakupy porobić...
oby się udało.. i nie było za dużych kolejek..
potem część jutro z rana...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Wątpię, żeby nie było kolejek.....
Choć u nas np. lepiej z rana zakupy porobić, ale to przywilej tych, którzy nie pracują
Choć u nas np. lepiej z rana zakupy porobić, ale to przywilej tych, którzy nie pracują
Re: Przy kawie ...
no właśnie chcę skoczyć tu obok.. choć tu pewnie masa emerytów będzie...
a potem ewentualnie mięso itp już u mnie
a potem ewentualnie mięso itp już u mnie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
to udanych zakupów 
Re: Przy kawie ...
póki co muszę listę zrobić...
a nie mam kiedy póki co...
a nie mam kiedy póki co...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no lista rzecz bardzo ważna, ja ciągle coś do mojej dopisuję
Re: Przy kawie ...
no ja zrobiłam na szybko.. skoczę na razie po takie drobne rzezy....
a reszta i tak na spokojnie z moim,..
dziś i jutro...
a reszta i tak na spokojnie z moim,..
dziś i jutro...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
witam
co u was? widzę Kay, że na zakupy się szykujesz ? ;p
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
