Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hej Miaamy ...
już część zrobiłam.. ale jakoś pozytywnie mnie to nie nastraja... ;/
już część zrobiłam.. ale jakoś pozytywnie mnie to nie nastraja... ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ojj ja pozytywnie i świątecznie w nocy wyjeżdżam do Drezna na jarmark więc już zaczynam czuć święta 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
noo aż nie mogę się do czekać
Jedziemy całą rodzinką i jeszcze mamy siostra z rodzinką więc zapowiada się ciekawie bardzo 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
no to dodatkowo rewelacyjnie 
w tkiej grupie zawsze raźniej
ja bym mojego musiała gdzieś wyciągnąć....
w tkiej grupie zawsze raźniej
ja bym mojego musiała gdzieś wyciągnąć....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
my się wybieramy z biurem podróży z naszej miejscowości bardzo tanio no i zawiozą przywiozą i niema się o co martwić 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
No to wygoda 
my na wiosnę na pewno do zakopanego chcemy,...
a mojej mamie marzy się paryż...
my na wiosnę na pewno do zakopanego chcemy,...
a mojej mamie marzy się paryż...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
w zakopanym byłam w tym roku na wakacjach
paryż ... mmm też bym chciała...
paryż ... mmm też bym chciała...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
no my wiosną byliśmy i chcemy powtórzyć 
no mi się strasznie marzy...
mamie też
no mi się strasznie marzy...
mamie też
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
chociaż jak bym miała wybór to bym wolała nad ciepłe morze wyspy palmy mmm ...
albo jakieś odludzia a nie z nawałem turystów jak nasz Kraków czy właśnie Zakopane ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Witajcie :*
Na chwilę jestem.. Poczytałam posty bo troszkę się mi uzbierało.. Widzę, że Jam się pojawiła
I Ela 
Wybaczcie, że nie poodpisuję ale jestem wyczerpana, towarzyszyła mi dzisiaj taka migrena, że myślałam, że umrę..
Jednak przeżyłam i musiałam dokończyć sprzątanie.. ehhh
Dobranoc :* Spokojnych snów
Na chwilę jestem.. Poczytałam posty bo troszkę się mi uzbierało.. Widzę, że Jam się pojawiła
Wybaczcie, że nie poodpisuję ale jestem wyczerpana, towarzyszyła mi dzisiaj taka migrena, że myślałam, że umrę..
Jednak przeżyłam i musiałam dokończyć sprzątanie.. ehhh
Dobranoc :* Spokojnych snów
Re: Przy kawie ...
Wstawać wstawać 
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry ! ![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki 
ja już na nogach po wczorajszej wigili z pracy
trochę się wczoraj zmęczyłem 
Dzisiaj udało mi się kupić ładniutką choineczkę do domu i zaczyna już pachnieć w cały domu
ja już na nogach po wczorajszej wigili z pracy
Dzisiaj udało mi się kupić ładniutką choineczkę do domu i zaczyna już pachnieć w cały domu
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie wszyscy 
Re: Przy kawie ...
Jak mija Wam dzień??
On wygląda na to, że będziesz teraz rozchwytywany
Zgodzę się z Kay, że jeszcze jakąś foteczkę mógłbyś wrzucić 
No i widzisz nie ma co się załamywać i rozpamiętywać co było, skoro jak już wiesz, że masz takie branie
Jejku wiecie co mi się stało?? Wstaję rano, idę do drugiego pokoju i widzę, że moja (kiedyś) piękna dracena całkiem opadła, została łysa.. wszystko z niej opadło.. katastrofa..
On wygląda na to, że będziesz teraz rozchwytywany
No i widzisz nie ma co się załamywać i rozpamiętywać co było, skoro jak już wiesz, że masz takie branie
Jejku wiecie co mi się stało?? Wstaję rano, idę do drugiego pokoju i widzę, że moja (kiedyś) piękna dracena całkiem opadła, została łysa.. wszystko z niej opadło.. katastrofa..
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej 
Ja już w sumie mam z grubsza wszystko ogarnięte, nie będę też się nie wiadomo jak wysilać żeby posprzątąć ten syf teściowej... U siebie mam wyczyszczone wszystko na lux a tu tak z grubsza...
Madlen współczuję Ci z tą Twoją migreną
A może Ci teściowa nasikała do tego kwiatka? 
Kay nie chce nawet myśleć co się dzieje na zakupach... Pewnie tłumy ludzi? Co u Black?
Elu a co Ty już nas nie lubisz? Tak mało piszesz...
A jak tam reszta?
A ja sobie wymyśliłam zajęcie na wieczór
Mamy w pokoju drzwi które są z pokoju teściowej do naszego i ich nie używamy i S. kiedyś założył je styropianem żeby troszkę stlumić dźwięki i to było zasłonięte jakąś tam zasłonką ale zakupiłam sobie brystol czerwony i przypnę do tego styropianu i na to poprzypinam nasze zdjęcia 
Ja już w sumie mam z grubsza wszystko ogarnięte, nie będę też się nie wiadomo jak wysilać żeby posprzątąć ten syf teściowej... U siebie mam wyczyszczone wszystko na lux a tu tak z grubsza...
Madlen współczuję Ci z tą Twoją migreną
Kay nie chce nawet myśleć co się dzieje na zakupach... Pewnie tłumy ludzi? Co u Black?
Elu a co Ty już nas nie lubisz? Tak mało piszesz...
A jak tam reszta?
A ja sobie wymyśliłam zajęcie na wieczór
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
niemam czasu tyle i w locie zagladam
Re: Przy kawie ...
tak na szybko.. propo Black...
załatwia swoje sprawy...
szuka intensywnie pracy
kolejki nie były najgorsze o dziwo
a teraz lecę do męża :*
załatwia swoje sprawy...
szuka intensywnie pracy
kolejki nie były najgorsze o dziwo
a teraz lecę do męża :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witajcie
Późno ale cały dzień przy kuchni stałam, bigos, farsz do pierogów, ogarnąć coś nie coś. Zeszło się. Jutro pierogi od rana, na cmentarz grób babci posprzątać bo byłam dziś i widzę że nikt nie ogarnął.. "On" popieram dziewczyny, dawaj fotkę i imię jakieś bo "on" to tak dziwnie jakoś się zwracać.. 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie ........ milej pracowitej niedzieli
Re: Przy kawie ...
hej 
Jam, ale fotka jest, w naszych fotkach
tylko usiluję go namówić na jeszcze kilka
a póki co ... wyleguję się w łóżko..
X poszedł zrobić śniadanie
w planach mam dziś odpocząć ale pewnie będzie inaczej 
póki co siedzę w grze
Jam, ale fotka jest, w naszych fotkach
tylko usiluję go namówić na jeszcze kilka
a póki co ... wyleguję się w łóżko..
X poszedł zrobić śniadanie
póki co siedzę w grze
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość