Dzisiaj jadę do galeri... po raz setny szukać sukienki i obym znalazła, jak nie znajde to kupię tą granatową co wstawiałam zdjęcie w zakupach gdzieś...
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Kay na Hobbicie byłam między świętami w 3D ohh ja też uwielbiam Tolkiena
Chyba mamy podobne gusta zauważyłam...
Śniadanko do łóżka? Nie za dobrze?
Ja zaraz obiad mam a ta dopiero śniadanie je
Dzisiaj jadę do galeri... po raz setny szukać sukienki i obym znalazła, jak nie znajde to kupię tą granatową co wstawiałam zdjęcie w zakupach gdzieś...
Dzisiaj jadę do galeri... po raz setny szukać sukienki i obym znalazła, jak nie znajde to kupię tą granatową co wstawiałam zdjęcie w zakupach gdzieś...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
No na Hobbita to i ja bym poszła, ale samemu to tak głupio troszkę ....
Nie mam z kim iść
Buuuu
Poczekam aż będzie w tv
Śniadanko do łóżka, oj dawno takich wygód nie miałam
My będziemy zaraz z Myszką rosołek wcinać, mniam!
Nie mam z kim iść
Buuuu
Poczekam aż będzie w tv
Śniadanko do łóżka, oj dawno takich wygód nie miałam
My będziemy zaraz z Myszką rosołek wcinać, mniam!
Re: Przy kawie ...
Gonia, ja z Tobą pójde 
Miaamy
tez to widze ::D heheh 
sukienka bardzo fajna.. a ja się często przyzwyczaiłam, z czegoś w sklepie nie kupię....
ja mam czasem w niedziele;) ale miłe to
a my wczoraj w sumie do 2 siedzieliśmy, wiec dziś późno wstaliśmy...
Miaamy
sukienka bardzo fajna.. a ja się często przyzwyczaiłam, z czegoś w sklepie nie kupię....
ja mam czasem w niedziele;) ale miłe to
a my wczoraj w sumie do 2 siedzieliśmy, wiec dziś późno wstaliśmy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hihi zazdroszczę takich wygód 
wczoraj oglądałam świetny film na TVN! "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" Oglądałyście? Ale beczałam na końcu...
wczoraj oglądałam świetny film na TVN! "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" Oglądałyście? Ale beczałam na końcu...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
miaamy - oglądałam ... kiedyś, bardzo dawno temu.
w tv nawet nie próbuję takich filmów oglądać, bo raz że same są długie, to dwa : przez reklamy jeszcze dłuższe .....
kay
- nie ma sprawy 
w tv nawet nie próbuję takich filmów oglądać, bo raz że same są długie, to dwa : przez reklamy jeszcze dłuższe .....
kay
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Taaa daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam WRÓCIŁAM!
Ktoś tęsknił? Anybody?
Ktoś tęsknił? Anybody?
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
No dobra, uratowałaś mnie właśnie przed zwątpieniem w cień sympatii forumowiczek 
Co tam słychać dobrego? Jak Hobbit? Mam iść czy nie? Bo jak też tolkienówa![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Co tam słychać dobrego? Jak Hobbit? Mam iść czy nie? Bo jak też tolkienówa
Re: Przy kawie ...
Idź, idź wspaniała jest ta 2cz
Byłam w 3D, nie skupilam sie za bardzo na efektach, widocznie bylo ich mało, ale film sam w sobie... strasznie ciekawy.. nie to co 1 część, bo 1 szczerze mowiac mnie nudziła i tylko patrzyłam na zegarek.. a przy tej, nie chcialam zeby sie konczyl 
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
A to się chyba przejdę. I na "Nimfomankę" mam ochotę iść też. Wybieracie się?
Re: Przy kawie ...
Ja bym z chęcią poszła, ale nie wiem czy będę mieć z kim, a połówka nie chce ciągnąć za bardzo na takie filmy 
A kiedy premiera ?
A kiedy premiera ?
Re: Przy kawie ...
A co myślicie o czymś takim do kawy SPAM zasadniczo rzadko czytam blogi, ale czasami jak ktoś mi coś wyśle, albo mnie zaciekawi to wchodzę i powiem, że mam mieszane uczucia z jednej strony momentami jest to zabawne, z drugiej takie trochę szowinistyczne, chyba, że nie do końca wyczuwam ironię autora/autorki?
Ostatnio zmieniony wt sty 07, 2014 12:59 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM
Powód: SPAM
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
Witajcie ...
tak jak moim zwyczajem krotko z Wami się witam
tak jak moim zwyczajem krotko z Wami się witam
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Babilaa, zasadniczo to myślę, że
elżbietka witaj miło
jak się dziś macie dziewczyny? dopiero się dobudziłam!
elżbietka witaj miło
jak się dziś macie dziewczyny? dopiero się dobudziłam!
Re: Przy kawie ...
Cześć dziewczyny! ;] Co u was? Kolejny wolny piękny i słoneczny dzień
Może przejdę się dzisiaj na jakiś spacer... Kurcze tak długo piękna pogoda, aż się boje jak ta zima przyjdzie, no bo kiedyś chyba przyjdzie... I do święconki w śniegu po kolana...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
tak a zima pewnie wiosna zawita
Re: Przy kawie ...
Hej, hej .
Ja sie dziś wkurzyłam, bo sie dowiedzialam co moja kochana babcia opowiada mojemu ojcu.. Nosz kurde..
Bo bylam u polowka na sylwka i troche za duzo wypiłam.. Moja mama sie o tym dowiedziala, nic nie powiedziala oczywiscie. Ojcu nie mowila, bo wiadomo moj ojciec to nie wiadomo co by zrobił.. No i babcia sie dowiedziała o tym(przez mamę).
I sprawa nastepujaca..
Babka wczoraj byla u nas i powiedziala mojemu ojcu ze sie schlałam na sylwka, tarzałam sie po podłodze itp i dodała "Jeszcze nie wiadomo czy A. nie zaciągnął jej do ŁOŻA"
nosz kur... jak sie dowiedzialam to myslalam ze nie wiem co zrobie... Po pierwsze milo ze moja babka ma takie zdanie o moim facecie, a po drugie my i tak sie kochamy, oczywiscie nikt o tym nie wie, bo nikomu nic do tego.. no ale bez przesady.. w dodatku zaczela cos gadac ze my jestesmy jeszcze malymi dziecmi, ze w ogole nie powinnam chodzic do mojego na sylwka, bo nie wiadomo co tam robimy
...
MASAKRA...
w sumie nic nowego, przywyklam chyba do tego ze mnie tak kazdy traktuje. Jak ja nawet na wakacje nie moge jechać z moim... pewnie z domu mnie nie wypuszczą aż do 30stki..
bez komentarza pozostawiam.
Mam 19lat a czuje się jak 5letnia dziewczynka..
Ja sie dziś wkurzyłam, bo sie dowiedzialam co moja kochana babcia opowiada mojemu ojcu.. Nosz kurde..
Bo bylam u polowka na sylwka i troche za duzo wypiłam.. Moja mama sie o tym dowiedziala, nic nie powiedziala oczywiscie. Ojcu nie mowila, bo wiadomo moj ojciec to nie wiadomo co by zrobił.. No i babcia sie dowiedziała o tym(przez mamę).
I sprawa nastepujaca..
Babka wczoraj byla u nas i powiedziala mojemu ojcu ze sie schlałam na sylwka, tarzałam sie po podłodze itp i dodała "Jeszcze nie wiadomo czy A. nie zaciągnął jej do ŁOŻA"
nosz kur... jak sie dowiedzialam to myslalam ze nie wiem co zrobie... Po pierwsze milo ze moja babka ma takie zdanie o moim facecie, a po drugie my i tak sie kochamy, oczywiscie nikt o tym nie wie, bo nikomu nic do tego.. no ale bez przesady.. w dodatku zaczela cos gadac ze my jestesmy jeszcze malymi dziecmi, ze w ogole nie powinnam chodzic do mojego na sylwka, bo nie wiadomo co tam robimy
MASAKRA...
w sumie nic nowego, przywyklam chyba do tego ze mnie tak kazdy traktuje. Jak ja nawet na wakacje nie moge jechać z moim... pewnie z domu mnie nie wypuszczą aż do 30stki..
bez komentarza pozostawiam.
Mam 19lat a czuje się jak 5letnia dziewczynka..
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dziewczyny co sie tu dzieje? A raczej czemu tu sie nic nie dzieje?! Gdzie są wszyscy?!
Re: Przy kawie ...
Tacy już są rodzice i dziadkowie niestety , moja babcia też do wszystkiego się wtrąca, a rodzice też traktują mnie jak dziecko , na sylwestra też byłam u chłopaka i tam spałam oczywiście w innym pokoju ale mój tata "co jak tak można ?" ale i tak spędziłam tam sylwestra mam to gdzieś mam 20 lat helołvaniliiia pisze:Hej, hej .
Ja sie dziś wkurzyłam, bo sie dowiedzialam co moja kochana babcia opowiada mojemu ojcu.. Nosz kurde..
Bo bylam u polowka na sylwka i troche za duzo wypiłam.. Moja mama sie o tym dowiedziala, nic nie powiedziala oczywiscie. Ojcu nie mowila, bo wiadomo moj ojciec to nie wiadomo co by zrobił.. No i babcia sie dowiedziała o tym(przez mamę).
I sprawa nastepujaca..
Babka wczoraj byla u nas i powiedziala mojemu ojcu ze sie schlałam na sylwka, tarzałam sie po podłodze itp i dodała "Jeszcze nie wiadomo czy A. nie zaciągnął jej do ŁOŻA"
nosz kur... jak sie dowiedzialam to myslalam ze nie wiem co zrobie... Po pierwsze milo ze moja babka ma takie zdanie o moim facecie, a po drugie my i tak sie kochamy, oczywiscie nikt o tym nie wie, bo nikomu nic do tego.. no ale bez przesady.. w dodatku zaczela cos gadac ze my jestesmy jeszcze malymi dziecmi, ze w ogole nie powinnam chodzic do mojego na sylwka, bo nie wiadomo co tam robimy...
MASAKRA...
w sumie nic nowego, przywyklam chyba do tego ze mnie tak kazdy traktuje. Jak ja nawet na wakacje nie moge jechać z moim... pewnie z domu mnie nie wypuszczą aż do 30stki..
bez komentarza pozostawiam.
Mam 19lat a czuje się jak 5letnia dziewczynka..
nie przejmuj się swoimi rodzicami i babcią , nigdy się to nie zmieni że będą Cię traktować jak dziecko taka jest rzeczywistość przykro mi...
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
vanilka, jak Cię czytam to doceniam swoją nadopiekuńczą babcię
Aż takich akcji nie było. Współczuję kochana! Ale może to jest okazja, aby z nią porozmawiać i powiedzieć jej jasno, że bardzo Ci przykro, że tak postąpiła i żeby na przyszłość zastanowiła się co wygaduje, bo na ochronienie Cię przed błędami jej własnej młodości to... nie jest to najlepsza metoda
Tak czy owak, ja bym pewnie powiedziała, co myślę. Tyle, że na spokojnie.
zanna - o to samo miałam zapytać...
zanna - o to samo miałam zapytać...
Re: Przy kawie ...
Hmm ... mi rodzice pozwolili pojechać na wakacje z Lubym jak miałam 20 lat, skończyłam szkołę, zdałam maturę zarobiłam na te wakacje i stwierdzili że już jestem dorosła i że od teraz mam wolną rękę... Co prawda u Lubego nie nocuje głównie z moich własnych przekonań poprostu mieszkać razem będziemy po ślubie i już, coś trzeba na ten magiczny czas zostawić bo jeśli wszystko zrobi się przed to po co ślub brać ? ;P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
