Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

U nas 8 będzie 4 rocznica :) Ale to szybko zleciało :)
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

witajcie :) po długiej nieobecności ale nie miałam czasu wchodzić na komputer tylko na telefonie siedziałam :P

a_gatka ja już miałam rocznicę 27 grudnia :))))
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cath to ile już u Was minęło? :)
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Cath, zanna :*
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

8 stycznie będzie 4 lata, a 16 czerwca będzie 2 lata po ślubie ;)
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

u nas 1 rocznica dopiero nie to co u Ciebie Zanna :)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

heheh jaki fajny temat ;)
no nam teraz skoczy pół roku po ślubie ;)
w lipcu będzie pierwszy rok po ślubie
a w sierpniu 4 lata razem ;)

jeny, Dziewczyny jak to szybko ucieka....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

jeszcze szybciej dzieci rosną...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

ja teraz 16 stycznia mam 3 rocznice jak jesteśmy razem :)
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

też mam rocznicę 16 stycznia...


.... porodu :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a 17 stycznia ;) mama ma urodziny ;) a my 19 świętujemy ;)
hehehe....
kiedyś na starym forum, miałam jakiś temat propo dat i tego co aktualnie człowiek świętuje...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Wam :*

Kurczę jak ostatnio nas mało na forum zagląda.. ehh..
Zanna widziałam płytę i piekarnik- super, aż zazdroszczę że ja mam zwykła kuchenkę gazową.. a kolor tak jak Kay mówi, fajny bo ciepły i żywy :)
Co do teściowej się nie wypowiem- przemilczę ;)

Car, wyobraź sobie że u nas ( my nie dajemy księdzu ) ale dają tak od 50 do 100.. Chodzą ministranci- tak 5 to po 10 zł pasuje dać, kościelny ponoć kazał sobie 150 od rodziny.. a organista 70.. nastarcz tu.. ja nie mam i nie dam na pewno... Bo to przesada.. za msze ksiądz bierze, pogrzeby, śluby i inne takie to też konkretną kasę ma i jeszcze w szkole pensja, sorry lekka przesada..

Jam nic się nie martw, schudniesz i pracę znajdziesz :* a jak chcesz to przyjedź do mnie bo podobno stres działa bardzo dobrze na przemianę materii więc tego by Ci nie zabrakło i po niedługim czasie byłby z Ciebie szkieletor.. :)
Jak tam poza tym z Twoim się układa??

Kay, Ty narzekasz na pracę a my na jej brak, ach ta złośliwość losu...
A wiesz co tam u Black albo kiedy wróci do nas? Jak coś to Ją pozdrów :)

Vanilka no to czego jeszcze czekasz?? Na to żeby Cię do łóżka przykuło?? Bez przesady nie jesteś malutką dziewczynką którą za rączkę ciągnie się na siłę do lekarza.. Powinnaś sama wiedzieć że należy coś zrobić w tej sytuacji i zadbać o siebie, bo jeśli Ty tego nie zrobisz to kto??

A Adidasowa to gdzie się też podziewa?? I On i Adix i Gonick??

Agatka ladne widoki, fajnie, że Ci się wyjazd udał i że tak miło było. Pozazdrościć tylko :)

Co do dat to u mnie 20 lipca minie 6 lat jak razem jesteśmy, a 21- 2 lata po ślubie.. Kupa czasu i tak leci... :D
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Już, już spokojnie :D Już mi lepiej, a na badania idę w lutym bo będę wyrabiać książeczke sanepidowską.
Po prostu się czymś strułam, przeciez mowilam.. dzis juz wiecej jem, chociaz w wc nie bylam 3 dni, nawet nie mam czym sie wysiusiać dlatego dziwnie się z tym czuje.. staram sie pić co nieco, ale za duzo tez rady nie daje, skoro sie tak wychudziłam to nagle nie zaczne w siebie pakować po 5litrów wody.
Także, ja wpadłam na chwile napisać, że już wracam do normy, tylko waga musi mi sie jeszcze podnieść o 4kg.. akurat mamy weekend, wiec mysle ze dam radę..

Buziaki wszystkim!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No chyba nie doczytałam o tym zatruciu.. ale coś często masz taki problem, więc myślę, że dobrze byłoby jak najszybciej badania zrobić..
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

hej hej :) jest ktoś?
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Vanilka, ale wg mnie coś jest nie tak, że tak często jesters chora...
wiec może warto iśc do lekarza i porozmawiac o jakimś uodpornieniu...

Madi... ja bym chciala mieć, ale taką normalną pracę...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Madlen pisze:podobno stres działa bardzo dobrze na przemianę materii więc tego by Ci nie zabrakło i po niedługim czasie byłby z Ciebie szkieletor.. :)
Oj, żebyś wiedziała, stresik to cholerstwo ale botox przy nim się chowa.
Widzę po sobie.

Witajcie. ;*
No właśnie doszły mnie słuchy, że troszkę tak cicho na forum się zrobiło... Jak to tak? Chyba Jadźkę trzeba zawołać żeby coś na to poradziła i przypomniała co niektórym o BS. :angrywife

Nie nadrobię wszystkich zaległości przy kawie, więc postaram się być od dzisiaj na bieżąco. Chociaż prawie na bieżąco. Uwierzcie... Zastanawiałam się co u was kochane się działo, jak spędziliście Sylwestrowy wieczór i w ogóle jak zakończył się dla was poprzedni rok, jak rozpoczął nowy. Nawet nie udało mi się życzyć wam wszystkiego dobrego... Mam tylko nadzieję, że 2014 będzie dla wszystkich kobitek udanym rokiem. :*
Ach... muszę się pochwalić -Kay była pierwszą osobą, która zadzwoniła w Sylwestra a raczej już w nowym roku. :D

Mad, u mnie różnie.
Ojciec połówka zachorował po Wigilii, teraz powolutku zdrowieje. O tyle dobrze, że mu się poprawiło -zapalenie płuc. Moja mama z ciotką też chore -przewlekłe zapalenie oskrzeli.
Nie wiem czy wyjechać do Włoch na stałe - już, czy wrócić na swoje i wyjechać do Niemiec na jakiś czas, czy 15-tego już na tym "starym, własnym" być. Masakra...
Miało być dobrze w tym roku a ten cholerny "2013" jeszcze się ciągnie, bo nie widzę żadnych noworocznych zmian z "połówkiem"... Nie minął nawet tydzień a już udowodnił na co go stać...
Niestety. Nawet się wysiliłam na plany, jakieś cele wspólne a tu: ...plany były ale się zmyły, nic się nie zmieni...
Może zdrowie nieco lepsze, bo przytyłam (35-37kg obecnie).
Psychicznie jestem wykończona... organizm też zajechany. Wstydzę się wzroku sąsiadów.
I to chyba wszystko.

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Black no wreszcie :* Już myślałam, że nie wrócisz.. tak Ciebie długo nie było i nie było..
Wow to nieźle.. na pocieszenie powiem Ci że nie tylko u Ciebie ten "szał noworocznych zmian" nie zaczął obowiązywać..
Współczuję Ci tych całych stresów i niepotrzebnych, tak na dobrą sprawę nerwówek...
Ale poczekaj, wytłumacz (jak możesz) o co chodzi z tymi Włochami, bo nie bardzo wiem..
Czyli z połówkiem nie bardzo się poprawiło.. a wydawałoby się, że wszystko zmierza w tym dobrym kierunku..

No widzisz, my wszystkie pamiętamy o Tobie:)

Co do nowego roku, to wiecie co wyczytałam?? Że 2014 ma być u mnie jeszcze gorszy niż poprzedni, czekaja mnie same kłótnie, stresy itd..
Idzie się załamać, jakby w to wierzyć :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzień dobry, dzień dobry !

Powróciłam już na łono własnego ogniska domowego, więc i tutaj będę częściej zaglądać.
Nawet Was nie próbuję doczytać, niby mało Was i mało piszecie, ale doczytywać jest co.

Wiele szczęścia Wam chciałam życzyć w Nowym Roku, bo nie miałam chyba okazji Wam życzeń złożyć !!!!!!!
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Black,jak milo ze wrocilas :)
Gonick, dziekuje i wzajemnie :*


Ja mam pytanie, macie jakis dobry sposob na to zeby sie najzwyczajniej w świecie wysiusiać ???? kurde, 4 dzien w toalecie nie byłam po tym odwodnieniu, ja rozumiem ze sie odwodniłam, pije dosyc duzo, ale ciagle nie czuje zeby chcialo mi sie sikać.. nic mnie nie boli itp..po prostu 'nie chce mi sie' ..
Aż tyle tej wody musze uzupelnic, zeby mi sie zachcialo czy jak.. sama nie wiem.
W dodatku wyszło mi cholernie duże zimno na ustach i tak mnie boli.. smaruje zowiraxem ale nie wiem czy to coś da, mam je już 4 dzien i jest coraz gorzej :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Vanilka, napij się piwa, ono bardzo moczopędne.
Chociaż ja to i po kawie zaraz idę...

Jak tak mówicie o rocznicach to 1 stycznia miałam 11 rocznicę bycia razem a 9 kwietnia będzie 9 lat po ślubie... Ale czuję się staro przy Was... Na seksi fleksi mam troszkę większą średnią wiekową ]:-)
Mówicie że Wam forum ucichło? My za to mamy ruch.... że ho ho.... a nas mniej :)
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

miłej niedzieli :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej wam! :) Wróciłam i życzę miłego dnia ! :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

miaamy ! witaj !

vanilko - culagula faktycznie ma rację, moczopędne jest piwko !!!!!


dzień dobry :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Wam ;)
Vanilka, dokładnie piwo najlepsze.. ale chyba i jakies herbatki są.. ale przede wszystkim dużo pij....

Black, Kochanie Ty moje.. ja już swoje powiedziałam....
weź się za sibie, bo przyjadę nakopię Ci do d.... i za fraki z tamtego domu zabiore....

a mysmy wczoraj na Hobbicie byli... jedny jak ja lubie Tolkiena :D
musze znów do książki sięgnąc :D
potem na piwko do naszej knajpy ,.. ech....
a butów i tak nie znalazłam.. były jedne które mi się podobały, ale to nie było to..
wiec zamawaim na allegro..
a dziś się lenię w łóżku...
mój X mi zaraz śniadanie do łózka przyniesie..
potem wstanę, ogarnę i jakieś pranie może....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], Snappy [Bot] i 0 gości