Witajcie dziewczyny. :*
Na wstępie:
Mycha?! O masz ci los. Gratuluję przyszłego zamążpójścia.
Obyś była zadowolona z przyszłego męża.
I póki pamiętam

:
-Gratuluję awansu!
-Fajna, różowa sukienka haha. Naprawdę świetnie wygląda.
-Niespodzianka od męża. Mmm... Miły gest i tyle radości. Może czymś innym jeszcze zaskoczy? Np. na wyjeździe?

-Nie ma to jak kłótnia z facetem... Zanna z miłą chęcią oddałabym Ci lapka połówka. Gratisowo telefon GT-i8260 w białym kolorze. W dobrym stanie.

-Nie ma co brać do siebie... Chyba w każdym związku pojawia się rutyna. Ważne aby jej się pozbyć.
Cholera i zapomniałam co jeszcze. Fon wybił mnie z rytmu. :/
Pytałyście co z pracą, więc napiszę krótko: jeszcze szukam. Plusem są referencje, może teraz ktoś się odezwie.
A tak to spokojnie z teściową, nieco dwulicowości w lokalu, spóźnia mi się okres gruby miesiąc, dzisiaj choinka rozebrana, odkurzacz padł i a tu masa roboty w domu.

I to bez szufelki, bo została w samochodzie. Za 3 miechy styka mi 26-tka, więc tak powoli łapię doła.
