Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » czw mar 20, 2014 4:55 pm
W sumie to racja..
To później Kay:**
Szybkiego powrotu do domu
Gonia co czytasz??
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290 Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am
Post
autor: hurri » czw mar 20, 2014 5:50 pm
Madlen - "List z powstania" czytam.
Kurde, byłam z młodą na małym spacerze, myślałam, że głowa przestanie boleć, ale niestety. Musiałam procha zarzucić
Zaraz posprzątam, a na wieczór jakiś film może zarzucę ....
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » czw mar 20, 2014 6:02 pm
Właśnie wyczytałam mniej więcej o czym, godna polecenia??
Bo z recenzji wydaje się być całkiem ciekawa..
Ja się zaraz za prasowanie biorę..
no i tak w ogóle to mi chyba hydrofor padł.. zaraz się rozpłaczę normalnie..
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290 Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am
Post
autor: hurri » czw mar 20, 2014 6:31 pm
Madlen - mnie się podoba. Choć jeszcze nie skończyłam, więc więcej powiedzieć na jej temat nie mogę
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » czw mar 20, 2014 6:53 pm
Oj cie kurka.Bez hydroforu to jestes bez wody
Ale to pompa hydroforowa czy baniak?
nie znam sie zbytnio na tym ale u mamy mielismy hydrofor i ciagle bylo cos jak nie zalalo pompy to faz brakowalo i spalało :_
Madi, podrzuce ci trochu ciuchow do prasowania jak juz masz odpalony sprzet
Gonia, powazna to lektura? Jakos nie mialam okazji jej czytac
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » czw mar 20, 2014 8:58 pm
Car mam wodę, ale ciśnienie jest dużo słabsze, szczególnie w kuchni, można oszaleć podczas mycia naczyń...
Jasne, przypaliłam żelazko ale już wyczyszczone, mogę dalej prasować więc śmiało możesz podrzucić
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » czw mar 20, 2014 9:23 pm
No to na pewno :_
Nie no jakos dam rade z tym prasowaniem ale doceniam chec pomocy ;*
<zieeewa> przepraszam :}
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw mar 20, 2014 9:26 pm
witajcie.. ja na chwilkę zaraz otworzę piwko, puszczę film i wtulę się w męża...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » czw mar 20, 2014 9:51 pm
Kay bo ci w nawyk wejdzie takie rozpieszczanie
Ja tez pewnie zaraz wsiakne bo juz biala sala kusi
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581 Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm
Post
autor: Paolcia » czw mar 20, 2014 10:51 pm
Hej kobietki, U Mnie dziś była piękna pogoda,słońce dawało równo, spędziłam miły czas na rybach,lecz jestem trochę wymęczona,będę miała dobry sen prawie 10H na świeżym powietrzu
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » czw mar 20, 2014 10:55 pm
Car ja to się dziwię że Ty wytrwałaś tak cały dzień
Dzielna bestia z Ciebie
Kay ale Ci dobrze...
Ale nie zazdroszczę bo jutro mnie czeka to samo
Chyba że się popstykamy bo dziś mało brakowało..
Paolcia i złowiliście coś??
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581 Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm
Post
autor: Paolcia » czw mar 20, 2014 10:58 pm
Pewnie, tym mniejszym zwróciliśmy wolność, a większe płocie i bączki zabraliśmy na obiadek
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » czw mar 20, 2014 11:11 pm
Czyli jutro rybcia na obiad??
Fajnie tak odpocząć na świeżym powietrzu, co ?
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pt mar 21, 2014 7:10 am
Dobry
Ja chyba nie miałbym cierpliwości do łowienia ryb:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pt mar 21, 2014 9:12 am
Witajcie
Paolcia super
ławoienie rewelacyjnie odpręża.. i jak mówisz.. powinnaś spać jak
dziecko
Madi... no to może właśnie by się odstresować, to wieczorek w ramionach męża
hej Kris, co tak grzecznie ??
a ja dzis tylko 6 h pracuję
i z mężem na zakup, i z mamą przez chwilę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****
Post
autor: G**** » pt mar 21, 2014 9:59 am
Dobry
Jak dziś pogoda się poprawiła to nie ma nikogo w domu i muszę siedzieć ja...
Kris ja też bym nie miała cierpliwości
Madi Ty to umiesz
Kay a co to za
zakupy ?
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pt mar 21, 2014 10:05 am
hej Zanna, a czemu musisz siedzieć ??
w sumie ja potrzebuje buty
X też..
może coś jeszcze przy okazji się trafi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****
Post
autor: G**** » pt mar 21, 2014 10:06 am
Bo mamy zamek w drzwiach zepsuty i nie można drzwi zasunąć to znaczy S. umie ale go nie ma...
A jakie butki masz zamiar kupić?
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pt mar 21, 2014 10:12 am
ale to przed dom wyjść możesz
już się bałam że coś więcej
a ja szpilki czarne potrzebuję.. i może jakieś płaskie do biegania na pociąg
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****
Post
autor: G**** » pt mar 21, 2014 10:13 am
tylko że nie mam roboty przed domem, na polu mam ale stamtąd już nic nie będę widziała
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pt mar 21, 2014 10:26 am
No tak, to faktycznie lipa..
to już chciałam pisać że możesz więc spokojnie z nami rozmawiać
ale potem pomyślałam, że przecież dziś prawie nikogo nie ma, jak na złosć...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pt mar 21, 2014 10:31 am
Hej, witajcie
No wyjątkowo krótko spałam ale jakoś wyjątkowo bardzo jestem wyspana..
Heh byłam na badaniach z samego rana i teraz czekanie na wyniki...
Ale czuję, że wszystko będzie w normie już
Jak Wam mija piątkowy ranek??
Kay teraz szpilki wszystkie na jedno kopyto.. nie ma w czym wybierać..
Zanna to poleniuchuj
Kris
G****
Post
autor: G**** » pt mar 21, 2014 10:34 am
Może jeszcze dojdą
szukam dla S. marynarki sportowej ale kurcze strasznie drogie...
Madi ja trzymam kciuki żeby wszystko było ok
Jutro wyniki?
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pt mar 21, 2014 10:36 am
nie, jedne w poniedziałek, a kolejne za dwa tygodnie dopiero i 7 kwietna kolejne badania.. zobaczymy na razie się nie stresuje..
Dobra uciekam brać się za sprzątanie...
Pst teściowa ma dzisiaj urodziny, dzień dobroci się szykuje
\
Do później
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pt mar 21, 2014 10:38 am
Madi, to daj potem znać jak wyniki
co do szpilek, no własnie sobie upatrzyłam jedne ładne proste, na wysokiej szpile
i drugie takie jak mi się marzyły z ćwiekami w jednej lini od pięty do dołu obcasa
więc nie powinno być najgorzej
a ja właśnie dziś neiwsyapana...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość