Kay mi się podobają botki takie znalazłam z ćwiekami ale nie kupię na razie..
Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madlen i myślisz że będzie miła? 
Kay mi się podobają botki takie znalazłam z ćwiekami ale nie kupię na razie..
Kay mi się podobają botki takie znalazłam z ćwiekami ale nie kupię na razie..
Re: Przy kawie ...
no mi zależało by ćwieki były tylko z tyłu...
jest masa teraz butów z ćwiekami.. ale na całości.
a to juz dla mnei jakoś przesadzone i nie prawktyczne, bo mogą odpaść..
jest masa teraz butów z ćwiekami.. ale na całości.
a to juz dla mnei jakoś przesadzone i nie prawktyczne, bo mogą odpaść..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Te też miały tylko z tyłu.
Wiecie co? Moja teściowa przechodzi już sama siebie... Codziennie modli się z internetem
porażka jak dla mnie...
Wiecie co? Moja teściowa przechodzi już sama siebie... Codziennie modli się z internetem
Re: Przy kawie ...
no to na co czekasz
jeżeli się pdobają 
hehehe... wiesz, moze modli się i wybawienie dla Ciebie
hehehe... wiesz, moze modli się i wybawienie dla Ciebie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie mówi żde ona będzie zbawiona. Żal mi jej...
Nie ma mojego numeru
Nie ma mojego numeru
Re: Przy kawie ...
a pytałaś ?? czasem może mają, albo zbliżony fason 
ech... czasem mnie taki fanatyzm aż przeraża..
a jeszcze gorzej jak tobie próbują to na siłe wcisnąc...
ech... czasem mnie taki fanatyzm aż przeraża..
a jeszcze gorzej jak tobie próbują to na siłe wcisnąc...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie pytałam jeszcze ale zapytam.
Dziś będę próbować robić "siwe kartofle"
Moja mama takie robiła jak byłam mała i to takie pyszne było 
Dziś będę próbować robić "siwe kartofle"
Re: Przy kawie ...
oo a jak się robi ??
ja jutro na próbę zrobię zupę z soczewicy..
i dla sprawdzenia zrobimy kotlety sojowe ala strogonow, sprawdzić czy X będzie jadł...
warto. może jeszcze mają, lub moga ściagnąć
ja jutro na próbę zrobię zupę z soczewicy..
i dla sprawdzenia zrobimy kotlety sojowe ala strogonow, sprawdzić czy X będzie jadł...
warto. może jeszcze mają, lub moga ściagnąć
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Trze się ziemniaki tak jak na bliny i dodaje się przyprawy i cebulkę jakiś boczek można i na patelnię i się smaży i się robia takie siwe
W sumie to samo co bliny tylko że nie w formie placków a takie całościowe, cała patelnia.
Re: Przy kawie ...
chyba już kojarzę 
ciekawe, my jeszcze dyruny musimy zrobić
ciekawe, my jeszcze dyruny musimy zrobić
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
też ucierasz ziemniaki.. i albo na patelni albo najpierw na ręke
dajesz ziemniaki na to ser biały i znów ziemniaki i na patelnię, smaysz..
rewelacyjnie się ser roztapia...
dajesz ziemniaki na to ser biały i znów ziemniaki i na patelnię, smaysz..
rewelacyjnie się ser roztapia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
my w malakserze trzemy..
kiedyś X ręcznie.. ale szybko mu się odechciało..
kiedyś X ręcznie.. ale szybko mu się odechciało..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej piękności moję :*
tak się zastanawiam czy, któraś z Was chociaż trochę tęskniła za Krzysiem ?:p
tak się zastanawiam czy, któraś z Was chociaż trochę tęskniła za Krzysiem ?:p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Witojcie..
Nie nie to ja się zastnawiałem czy ktoś tęsknił za Cytrusem
Hello Kris
Nie nie to ja się zastnawiałem czy ktoś tęsknił za Cytrusem
Hello Kris
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kris, redo no jasne
Macie jeszcze jakiekolwiek wątpliwości? 
Moje biedne palce
Moje biedne palce
Re: Przy kawie ...
Siemka, aż się siedzieć nie chce w domu tak pięknie 
Re: Przy kawie ...
Hmm zanka jakieś wątpliwości są , nie widze żadnego przywitania haha
Ale chociaż na Tobie kochana mogę polegać :p
Paolcia to dawaj na swierzy wazduch a nie w domu kisisz
Kay przy piątku to każdy w skelpie robi zakupy na weekend żeby niczego nie zabrakło przy stoliku
Ale chociaż na Tobie kochana mogę polegać :p
Paolcia to dawaj na swierzy wazduch a nie w domu kisisz
Kay przy piątku to każdy w skelpie robi zakupy na weekend żeby niczego nie zabrakło przy stoliku
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
To zjedz przekąskę 
Re: Przy kawie ...
Ja jak jestem głodna to muszę coś przekąsić bo się staję nerwowa 
Kris od rana po dworze latam,lecz w domu też trzeba ogarnąć
Kris od rana po dworze latam,lecz w domu też trzeba ogarnąć
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości