Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej hej :*
Ale to nie od Twojego imienia przecież:)
Wyobraź sobie, że ja to nie muszę takich zapisków robić bo i tak w większości czasu jestem sama.. :|
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Czemu nie od mojego imienia?

A ja niestety muszę bo muszę nim jakoś potrząsnąć.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Bo przecież masz na imię Agata :) nie Agnieszka..

Jak Ci to coś da to spróbuj :)

Dobra, poważnie, wstaję..
Do później mam nadzieję :****
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Zanka :) oj sorki Guśka :)

Hmm musisz go kopnąć w dup. Jak tak można mieć kobietę przy sobie i zamiast z nią to przed kompem :(
Daj znać jaki Ci później wynik wyszedł . Mam nadzieje że jednak więciej h spędzi z Tobą...

Madi jak się pojawi moja połóweczka to na pewno się nią zajmę :D
I trochę inaczej będzie to wszystko wyglądało :)

Czyli się wczoraj nadzwgałaś i teraz wszystko wychodzi bo ciałko odpoczęło. NIe to żebym Ci e wyganiał z łóżeczka ale jak się zaczniesz ruszać to Cię puśći :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madlen popatrz sobie zdrobnienia od imienia Agata :)

Kris póki co jestem w tyle i wiem że będę w tyle...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

to jedyne co Ci zostaje to masy sabotaz komputera :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jak tak dalej będzie to założę mu hasło które ja znam i ja będę mu włączać wtedy kiedy ja zechce :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie ;) wpadam się tylko przywitać i uciekam ;)

zakupy udane ;) potem się pochwale :)

Limonka, miło że jesteś, można nick zmieniać, byle nie za często ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

haha no to też jest ajkieś rozwiązanie ale zaraz będą afery o kompa. A tak jak go niechcący uszkodzisz ( oczyiście bez jego wiedzy ) to nie będzie miał do Ciebie żadnych pretensji :p

Hej Kay czekamy czekamy co Ty tam kupiłaś :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Hej...
sobota weekend a ja w pracy... kto mnie przytuli??
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Kay hej :)
Co Ty tak mało na forum ostatnio zaglądasz??
Pochwal się :) Ale pewnie jak zwykle tyle łupów zdobyłaś że aż będziemy zazdrościć..

Red ja Cię przytulę a Ty w ramach rekompensaty masaż zrobisz, może być??

Kris no wiem, że powinno pomóc ale... :)
A co do kobiety to nie wątpie w to co się będzie działo i jak Wy tam sobie razem.. odpoczywacie :P haha :D

No mnie się w ogóle Guśka nie kojarzy :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris troszkę szkoda tyle pieniędzy żeby psuć :)

Ja zajrzę do Was pewnie dopiero wieczorem bo kurcze mam tyle roboty bo moja teściowa oczywiście nie ruszy się żeby coś zrobić... Muszę skończyć sprzątać, posprzątać w samochodzie muszę bo jeździliśmy po trzcinę i jest syf, obiad muszę zrobić i wydłubać z trzciny larwy pszczół. Także do zobaczenia dużo później :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hejka wszystkim.
RED ja Cię wczoraj przywitałam uściskami i całusami a Ty mnie olałeś, tak samo Kris... :? :D
Słuchajcie, byłam na rozmowie o pracę, po drodze zaszłam do siostry pożyczyć pantofelki na obcasiku i tak sobie nogi zdarłam że brat musiał po mnie przyjechać. no koszmar jakiś, na rozmowę weszłam jak kaleka więc dobrego wrażenia nie zrobilam, do tego zbolała mina :evil: Maja dzwonić jak coś...
Guśka , zanka lepiej do ciebie pasowała. Albo Agacior moglas zapodać :D Żartuję ale Guśka też fajnie ;)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Witajcie łobuziary i łobuzy. ;)

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej Black :) Co tam u Ciebie? Jakie plany na weekend? ;)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Jam:*
Hej Black:*

No Jam to skąd taki pomysł żeby buty pożyczać, że się nie bałaś :) Teraz będziesz mieć nauczkę :)
Ale może Tobie się wydawało, że nie poszło najlepiej a w rzeczywistości poszło dobrze:*

Black, ja tam, co nowego??
No i się dołączam do pytania: jakie plany macie na weekend??
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Ja w domu, może sobie piwko zakupię i w samotności sobie wypiję...
A ty Madi? wybieracie się gdzieś z szanownym małżonkiem? :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Zanka z chęcią bym Ci pomogła, choć sama mam kopę roboty :girlactive
Jam, głowa do góry. Nie zawsze wypada się źle, jak się wydaje. Tylko nie wypożyczaj już butów. ;)
Mad, niestety połówek ma weekend pracujący, więc nie mieliśmy większych planów.
Miałam spędzić sobotę w pracy, ale po wyczerpującej i nieudanej nocy, stwierdził abym odespała nerwy.
Potwornie się z tym czuję, bo nie dość że wczoraj wróciliśmy późno z przyjęcia, to sam nie wyspał się jak trzeba...
A jak u was kochane? Jakie plany na weekend?

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Black, prześpij się z godzinkę, dwie i leć do pomocy jesli masz wyrzuty że połówek zapiernicz a Ty nie ;) Ale z drugiej strony sam chcial żebys została, my kobietki przecież jesteśmy delikatne :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

O mam chwilkę przerwy :)

Powinnam brać się za te pszczoły ale S. powiedział że mi wieczorem pomoże także troszkę luźniej ;)

Black co tam u Ciebie? Co się działo jak Cię z nami nie było?

Jamelka może bedzie dobrze a co to za praca?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ja też mam chwilę, obiad się gotuje więc chwila dla mnie..

Jam ja podobnie pewnie wieczór spędzę, bo mój zanim wróci to pewnie jeszcze potrwa a wieczorem mi musi ten hydrofor naprawić bo jak nie.. :angrywife
no to wiecie co :)
A później pewnie coś ze szwagrem wypiją więc pójdzie spać..
No chyba, że zdarzy się cud i pojedziemy do znajomych..

Black gdzie to byliście?? Fajnie było przynajmniej??
Widzisz troszczy się o Ciebie :)

Guśka to chociaż tyle, że Ci pomoże :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej wszystkim,ja wczoraj robiłam porządki więc dzisiaj odpoczywam :P zrobiłam tylko obiad taki szybki szpecle i jajko sadzone. U Mnie z planami na wieczór może piwko i ognisko sobie zrobimy :D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jak bym miała sama siedzieć te pszczoły wydłubywać to by ze 2 dni mi zeszło ;)

A co robisz na obiad? to Twój nie wrócił wczoraj?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Sklep sportowy, nike, puma, reebok itd Nie nakręcam się najpierw niech zadzwonią :D
A ja musze zaczekać z obiadkiem bo mięso mi się do końca nie rozmroziło a robię gulaszowe z warzywami orientalnymi i ryż. robiłam pare dni temu ale tak wszystkim posmakowało że będzie szybka powtórka.
To każdy jakos tą sobotę spędzi , tylko ja samotnie widzę :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelka ja raczej też samotnie bo mój pewnie pojedzie na halę... Ja robię spaghetti ale później bo mąż sobie zażyczył a mi w to graj bo szybko i makaron mogła bym jeść codziennie ;)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości