Carina a co tu robić w taki ponury dzień,tylko spać
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Te przeceny to jeden wielki kit na wodę,ostatnio nawet czytałam artykuł o tej silnej manipulacji jakiej są przeceny
Carina a co tu robić w taki ponury dzień,tylko spać
Carina a co tu robić w taki ponury dzień,tylko spać
Re: Przy kawie ...
noo żakiet na komunię brata a pod koniec wakacji wesele więc tak za jednym zamachem
Tak Paolcia ja też się troche nasłuchałam o tym i też mi się wydaje że tak duże przeceny to podpucha, czasem właśnie dla tego że pisze wielkie WYPRZEDAŻ to się zwróci na daną rzecz uwagę
Tak Paolcia ja też się troche nasłuchałam o tym i też mi się wydaje że tak duże przeceny to podpucha, czasem właśnie dla tego że pisze wielkie WYPRZEDAŻ to się zwróci na daną rzecz uwagę
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
I wtedy sklepy zarabiają najwięcej.Siła manipulacji 
Re: Przy kawie ...
tak dokładnie
Koleżanka pracuje w jednej z sieciówek z butami i mówi że jak są promocje to ludzie normalnie nad sobą nie panują:P Promocja jest na 30% a trzy miesiące wcześniej są zawsze kupony na 30% aktualnej kolekcji więc ludzie rzucają się na te same produkty w tej samej cenie tylko że z napisem PROMOCJA 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej Dzamelka 
Hmm a bo namjniej całusów mi dajesz hahaha
Nie no świruje jakoś tak wyszło
Jeszcze jakieś dwa tygodnie i minie miesiąc :p wtedy może zmienie avka chociaż zdążyłem się do tego typka już przyzwyczaić
W ramach przeprosin specjalnie dla Ciebie buziaczek
Hmm a bo namjniej całusów mi dajesz hahaha
Nie no świruje jakoś tak wyszło
Jeszcze jakieś dwa tygodnie i minie miesiąc :p wtedy może zmienie avka chociaż zdążyłem się do tego typka już przyzwyczaić
W ramach przeprosin specjalnie dla Ciebie buziaczek
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Doskonale wiem jak działają promocje 
i doskonale też wiem, że normalnie takiej torebki bym nie kupiła w sklepie za taką cenę
wiem bo moja mama ostatnio kupiła torebke za dwa razy cenę taka jak ja..
oczywiscie nie mowimy o wartosci samego produktu, bo oczywiscie doszły by jeszcze marki itp
i doskonale też wiem, że normalnie takiej torebki bym nie kupiła w sklepie za taką cenę
wiem bo moja mama ostatnio kupiła torebke za dwa razy cenę taka jak ja..
oczywiscie nie mowimy o wartosci samego produktu, bo oczywiscie doszły by jeszcze marki itp
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
że się tak wtrące niesmiało ;P... sklep jest sprawdzony - nie żadna sieciówka. Kurtki skórzane za 300zł mozna kupić, płaszczyk do kolan za 600zł i bardzo ładne. 
ech...jak ja lubie takie poniedziałki - nie dość, że pada, to jeszcze w pracy po godzinach ...
ech...jak ja lubie takie poniedziałki - nie dość, że pada, to jeszcze w pracy po godzinach ...
Re: Przy kawie ...
Współczuję, a dlaczego po godzinach jeśli wolno spytać 
Re: Przy kawie ...
Na te zarobki to aż za dużo się podniosły.Na zachodzie zarabiają więcej, a maja niższe ceny 
Re: Przy kawie ...
ja akurat mówię o tym sklepie ze skórami
o którym Tygrys mówi, a w którym torebke kupowałam 
ale fakt ceny w porównaniu do naszych pensji to jakaś paranoja
ale fakt ceny w porównaniu do naszych pensji to jakaś paranoja
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Wiadomo każdy ma swój gust,ja za skórami nie przepadam,lecz jakbym dostała od kogoś w prezencie,nie pogardziłabym he he 
Re: Przy kawie ...
Jeżeli chodzi o torebki wolę 
zdecydowanie mniej się niszczą
zdecydowanie mniej się niszczą
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
po godzinach, bo mi raz w miesiącu lyb raz na dwa miesiące wypada Komisja na której musze być ... w zaleznści od wniosków...szczeście, że raz na jakiś czas, to do przeżycia.
A skóra i buty i torebki - fakt lepiej się nosi. A kurtki teraz taki wybór i fasonów i kolorów
ale tez i rzecz gustu. Ja np. za futrami nie przepadam 
A skóra i buty i torebki - fakt lepiej się nosi. A kurtki teraz taki wybór i fasonów i kolorów
Re: Przy kawie ...
no właśnie .. jeszcz buty 
raz że się lepiej nosi, a dwa, że jest bardziej wytrzymałe....
taaa... fasony.. ale takiego płaszczyka jak mi się marzy nie mają
ale ja mam jeszcze czas....
właśnie futra...
raz że się lepiej nosi, a dwa, że jest bardziej wytrzymałe....
taaa... fasony.. ale takiego płaszczyka jak mi się marzy nie mają
ale ja mam jeszcze czas....
właśnie futra...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hej 
ja stanowczo za futrami też nie
ale co do butów i torebek to jednak skóra to zupełnie inna jakość
szkoda tylko, że tak wiele muszą nas kosztować 
ja stanowczo za futrami też nie
Re: Przy kawie ...
Hej kobitki co tu tak pusto 
Re: Przy kawie ...
Niewatpiliwie masz racje Madi.Sie weny nie ma :_ na postowanie jakowos 
Hej Adix i tutaj
Hej Adix i tutaj
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Czesc wszystkim.
Troche mi zeszlo z tym pojawieniem sie tutaj , ale jakos dotarlam .
Troche mi zeszlo z tym pojawieniem sie tutaj , ale jakos dotarlam .
Re: Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Pytajcie , a bede mowic. 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości