Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
wiadomo...czasami warto zaryzykować zwłaszcza dla dzieci,po co mają się patrzeć jak rodzice się kłocią i atmosfera w domu jest o zgrozo...
Ja wiem jedno nigdy przy dziecku nie pokaże że się kłócę chciałabym tego uniknąć.
Ja wiem jedno nigdy przy dziecku nie pokaże że się kłócę chciałabym tego uniknąć.
Re: Przy kawie ...
ale czasem jest to nieuniknione, nie mamy na to wpływu
życie pisze dla nas różne scenariusze...
życie pisze dla nas różne scenariusze...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
I już po pięknej pogodzie,dobrze że mi pranie wyschło 
Re: Przy kawie ...
hej słoneczka 
a propo waszego tematu to w zeszłym tygodniu moja sąsiadka za drzwi męża z torbami wystawiła a jak przyszedł na drugi dzień spowrotem z tymi torbami to za 10 minut policja podjechała i go zgarnęła i puki co to go nie widzę nigdzie.... ale dobrze zrobiła! mają małego cudownego syna a on ani nie pracuje chleje na umór no i się w koncu wkurzyła i go wywaliła....
dziewczyny mam do was pytanko .... mój brat ma komunię za miesiąc i z M chcemy mu kupić hulajnogę... Bartek ma zespół downa więc chcemy kupić taką na której sobie poradzi chociaż pewności nie mam .... co o tym myślicie?

a propo waszego tematu to w zeszłym tygodniu moja sąsiadka za drzwi męża z torbami wystawiła a jak przyszedł na drugi dzień spowrotem z tymi torbami to za 10 minut policja podjechała i go zgarnęła i puki co to go nie widzę nigdzie.... ale dobrze zrobiła! mają małego cudownego syna a on ani nie pracuje chleje na umór no i się w koncu wkurzyła i go wywaliła....
dziewczyny mam do was pytanko .... mój brat ma komunię za miesiąc i z M chcemy mu kupić hulajnogę... Bartek ma zespół downa więc chcemy kupić taką na której sobie poradzi chociaż pewności nie mam .... co o tym myślicie?

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
A dobry wieczór babeczki kochane!
Witam świezo po urlopie - wypoczęta, szczęśliwa i już oficjalnie zaręczona! 
Kto za mną tęsknił łapka w górę?
Jak się macie słoneczka kochane??
Kto za mną tęsknił łapka w górę?
Jak się macie słoneczka kochane??
Re: Przy kawie ...
Hej Agatka :***
Gratulacje Kochana
ale super
opowiadaj jak doszło do zaręczyn
Oczywiście tęsknim za Tobą wszyscy :**
Miaamy witaj
Wiesz jak jest aktywny to może to być fajny prezent
Widzę, że Cat też się gdzieś czai
Gratulacje Kochana
ale super
opowiadaj jak doszło do zaręczyn
Oczywiście tęsknim za Tobą wszyscy :**
Miaamy witaj
Wiesz jak jest aktywny to może to być fajny prezent
Widzę, że Cat też się gdzieś czai
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Madlen, dziękuję Skarbie! No doszło, doszło na wyjeździe z okazji rocznicy. Byliśmy w Kazimierzu, pierwszy wieczór, kolacja, ja już do spanka w łóżeczku, a mój luby buch... na kolanko
No nie mogłam odmówić! 
Re: Przy kawie ...
Dzień doberek 
Agatka jakże moglibyśmy za Tobą nie tęsknić. Pozwól że Cię uściskam i ucałuje ( mam nadzieje że narzeczony nie patrzy
)
Gratuluje zaręczyn :* chłopak się spisał wzorowo , jestem dymny z mojego gatunku
Ech chyba będe musiał powoli znikać z tego forum bo tu się robią same zajęte niewiasty i nic dla mnie nie zostaje
Jak pech to pech
Wyobraźcie sobie że wczoraj byłem u spowiedzi ( tak tak wiem dziwne
) i księciunio powiedział że będą jeszcze ze mne ludzie 
Dzisiaj moja księżniczka kończy roczek i wujek musi ją odwiedzić z jakąś przytulanką a główny prezencik później zostanie doręczony jak już będą jej wyprawiać urodzinki.
Swoją drogą muszę dzsiaj zamówić w końcu ten rowerek żebym się nie obudził z ręką w nocniku
Miłego dnia kochaniutkie :*
Agatka jakże moglibyśmy za Tobą nie tęsknić. Pozwól że Cię uściskam i ucałuje ( mam nadzieje że narzeczony nie patrzy
Gratuluje zaręczyn :* chłopak się spisał wzorowo , jestem dymny z mojego gatunku
Ech chyba będe musiał powoli znikać z tego forum bo tu się robią same zajęte niewiasty i nic dla mnie nie zostaje
Jak pech to pech
Wyobraźcie sobie że wczoraj byłem u spowiedzi ( tak tak wiem dziwne
Dzisiaj moja księżniczka kończy roczek i wujek musi ją odwiedzić z jakąś przytulanką a główny prezencik później zostanie doręczony jak już będą jej wyprawiać urodzinki.
Swoją drogą muszę dzsiaj zamówić w końcu ten rowerek żebym się nie obudził z ręką w nocniku
Miłego dnia kochaniutkie :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hejo 
Agatka :* jeszcze raz gratulacje
Kris
Ty i ludzie... ściemniał Cię coś ten ksiądz 
Miaamy, wydaje się być bardziej stabilna od takich zwykłych
Agatka :* jeszcze raz gratulacje
Kris
Miaamy, wydaje się być bardziej stabilna od takich zwykłych
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
witajcie
JEstem trochę się czaję wiem patrzę co słychać ale za bardzo nie mam czasu pisać te studia mnie pochłonęły do reszty a teraz jeszcze porządki świąteczne mama karze sprzątać więc nie ma czasu już na nic
a_gatka gratulacje !!
a jeśli można wiedzieć ile byliście razem ? 
JEstem trochę się czaję wiem patrzę co słychać ale za bardzo nie mam czasu pisać te studia mnie pochłonęły do reszty a teraz jeszcze porządki świąteczne mama karze sprzątać więc nie ma czasu już na nic
a_gatka gratulacje !!
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
hej Cat 
ważne że znalazlaś chwilkę by do nas looknąć
ważne że znalazlaś chwilkę by do nas looknąć
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej babeczki :*
Kay księciunio mówił serio przecież on nie może kłamać hahah
Po prostu widzi jakie dobro ode nie bije aż normalnie oślepia hahaha
Kay księciunio mówił serio przecież on nie może kłamać hahah
Po prostu widzi jakie dobro ode nie bije aż normalnie oślepia hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kris.. no własnie więc może nie zauważył Twojej prawdziwej natury 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
haha w ten sposób nie pomyślałem, możesz mieć rację 
Hmm to i lepiej bo by pewnie nie dał mi rozgrzeszenia :p
Hmm to i lepiej bo by pewnie nie dał mi rozgrzeszenia :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
hej wszystkim 
Jejku jak ten babol potrafi podnieść ciśnienie z samego rana...
Jejku jak ten babol potrafi podnieść ciśnienie z samego rana...
Re: Przy kawie ...
Heyeczka ;*
Agatka ;* Gratulki kochana ;*;*;* dla was obojga ;D
Kris<rozglada sie za Jadzką> Ja ci zaraz dam znikanie :/ to sie nie poznasz.
Kat wierze, ale zagladaj jak tylko mozesz
rob tak jak ja nauka nauka ale odpoczynek tez musi byc.
Gusienka, co Ta zolzera znowu zrobila :_
Agatka ;* Gratulki kochana ;*;*;* dla was obojga ;D
Kris<rozglada sie za Jadzką> Ja ci zaraz dam znikanie :/ to sie nie poznasz.
Kat wierze, ale zagladaj jak tylko mozesz
rob tak jak ja nauka nauka ale odpoczynek tez musi byc.
Gusienka, co Ta zolzera znowu zrobila :_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Car bo ja tu nabrałam ochoty na amory a ta kur... lata co 5 min jak kot z pęcherzem... a bo to zadzwonić musi, a to coś se namyśli itp. Jak S. jej niczego nie powie to ja jemu krzywdę zrobię.
Re: Przy kawie ...
o kurfa! to sobie znalazla moment 
W takich chwilach to drzwi pod prad :p tylko.
W takich chwilach to drzwi pod prad :p tylko.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Ty a jakbyscie tak na nia nie zwracali uwagi i robili swoje? 
Moze by jej glupio sie zrobilo :p
Moze by jej glupio sie zrobilo :p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich - szczęśliwie powróciwszy ze stolicy 
Guśka Ty to masz z tą teściową... zabarykadować się i już. U mnie na szczęście mój się odezwie jak trzeba. choć ja to mam spokój w porównaniu z Twoją.
Gratuluję zaręczyn Agatka :*
Guśka Ty to masz z tą teściową... zabarykadować się i już. U mnie na szczęście mój się odezwie jak trzeba. choć ja to mam spokój w porównaniu z Twoją.
Gratuluję zaręczyn Agatka :*
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja właśnie nie wiem dlaczego mój nic nie powie, coś mi sie wydaje że dziś będzie awantura o to bo ile można, przylatuje co 5 min bo sobie budkę tel zrobiła z jego komórki a on nic... Zamiast jej coś powiedzieć to jeszcze do mnie że przesadzam bo i tak będą łazić. No kurwa ja nie po to sie rozdzielam żeby co 5 min się z nimi widywać.
Re: Przy kawie ...
Tylko, że to nie przesadzanie, ale chodzi o Waszą prywatność.
Może jakby im wprost powiedziec raz i drugi to by się nauczyli - nawet jakby się mieli obrazić
Może jakby im wprost powiedziec raz i drugi to by się nauczyli - nawet jakby się mieli obrazić
-
G****
Re: Przy kawie ...
Co Ty, już było mówione wprost i to nie raz i nie dwa, staraliśmy sie ich nauczyć pukania zanim wejdą, to może było tak ze dwa dni i dalej to samo...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 2 gości