Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

A mi się zupka ugotowała,rozwiesiłam pranie,bo później może nie być takiej ładnej pogody,jeszcze tylko okno umyć ale to mam czas :D

Jeszcze do mamy muszę jechać dziś lub jutro okna jej pomyć i firany zawiesić.. eh.. nie lubię firan :? tu mam roletę to nie mam tyle roboty :P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Siemanko moje kochane brzydale :D haha

A ja dzisiaj miałem małego pecha w pracy i portki mi pękły w kroku. Naszczęście bokserki wszystko trzymają i nic nie wyleciało na światło dzienne :). Muszę tylko pamiętać żeby nie siadać w większym rozkroku :)

Dawaj Kay do mnie wymasuje Cię to moment plecki przestaną boleć :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Paolcia, ja na szczęście mycie okien mam za sobą :D

Krsi, a mówiłam byś nie oglądał w pracy pewnych stron :P
gdyby to tylko o masaż chodziło :P
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Kris ale się uśmiałam :lol: ,faktycznie nie zręczna sytuacja,gorzej jakby ci gdzieś indziej pękły :D
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Buhahahaha Kris nie no ;D ty to aparat jestes ;-p

Cula no cos ty taka materialistka haha ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Kay już wyłączyłem straczy tego dobrego na dzisiaj :)
A kto powiedział że to będzie taki zwykły masaż : tam pogniote, tu powciskam tam pomacam haha

Paolcia no cóż pojechałbym do domu spodzieniasze zmienić :)

No co Car chociaż trochę lózniej się zrobiło i taki przyjemny powiew czuje w ...... :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Kris a czytałeś na seksi że mnie też plecy bolą?
Ale nie, tyllko Kay Ty chcesz masować :angrywife :angrywife :angrywife
I za karę Ci portki pękły ]:-)

Carina, ja materialistka? Jakbyś siedziała w domu i swojego grosza nie miała a tylko jeszcze długi to byś też o kasie myślała...

Kay, dawaj, zamieniamy się :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Kristoferku tylko zeby ci sie tak nie spodobalo na stale haha

A tak to jak tam w job? luzniej hahaha

Wiem wiem Cula ze jak sie jest w domu to kazdy grosz to juz cos. ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Culagula tez jestem w podobnej sytuacji,kurcze tyle rzeczy by się chciało kupić,a tu niema :P

Ale co tam,chociaż nauczyłam się oszczędzać :D
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

A tym bardziej że idą Święta i trzeba coś dziecku kupić na zajca...
Może w tym tygodniu jakaś kaska mi wpadnie.... ale jeszcze spłacam zus bo mi rozlożyli na raty a to nie jedyny mój dług po kwiaciarni :(
Paolcia, ja nawet nie mam z czego oszczędzać... kończą mi się podstawowe kosmetyki, nie tam jakieś luksusowe, tylko takie które muszę mieć, szampon, odżywka, dezodorant... i weź w kółko proś o kasę.... masakra
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

spoko Cula dla Ciebie też znajde miejsce w swojej pracowni masażu o rozpusty haha chciałem powiedzieć masażu. Coś mi klawiatura szwankuje i wklepują się jakieś dziwne słowa :)

HAha Car nie spoko mi to raczej nie grozi, dzisiaj będe zmuszony wyrzucić spodzienie do śmietnika. Chłodzić się można zawsze w bardziej przyjemny sposób :)
Tak na razie mam lajcik w pracy tylko pogoda denerwuje. Bo jak siedze w pracy to jest super słoneczko i cieplutko a po pracy robi się chłodno i zaczyna padać :)
Gdzieś Ty była jak Cie nie było ?:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

No, no.... masz szczęście.... a za masażyk rozpusty..... ups, mi też coś tu wskakuje ;) to Ci nawet te spodnie zeszyję ;)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Kurcze to naprawdę,ja mam ten plus że o te kosmetyki nie muszę się martwić,mój x jak wyjeżdża do Niemiec to zawsze kupuję,bo tam jest trochę taniej,więc to mam,nawet nie pamiętam kiedy ostatnio musiałam dezodoryzator kupić.

Ale pamiętam takie czasy że nie było...więc cię rozumiem
A jak jeszcze jest dziecko,to w ogóle głowa puchnie..
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Ajs to tak najgorzej.Jak ma sie jeszcze cos do uregulowania.:(
a swieta to eh
Tyle kasy na nie idzie ze ja sama nie wiem :/ gdzie ta kasa ginie.

Kris ja udawalam ze sie ucze.Ha teraz tez sie ucze, zeby nie bylo :)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

gdybyśmy nie mieszkali z teściami to nie wiem co by było...
Bo mój mąż to też nie pracuje ale to raczej z kwestii wychowania. Bo od maleńkości dostawał wszystko co chciał i teraz mając 37 lat dalej jak nie ma to idzie do taty i tata mu daje.
I jestem tym koszmarnie zmęczona bo chcę mieć odpowiedzialnego męża.
Ostatnio mu wygarnęłam że on na piwo to ma i nie żałuje a ja musiałam sobie podpaski najtańsze kupić bo nie miałam za co... i aż się popłakałam. A on do mnie czemu mu nie powiedziałam?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

haha to Ty zdolna bestyjka jesteś jak się tyyyyyyyyyle uczysz. Masz racje ucz sie ucz bo nauka to potęgi klucz czy jakoś tak :)

Ja też udawałem że się ucze i nawet nieźle na tym wyszedłem :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no myśmy odetchneli jak przestaliśmy wynajmować....
bo tak to jedna wypłata na sam wynajem szła...
a jedna życie we wrocku drogie... wiec cos o tym wiem..
i na początku X jak bez pracy był też cięzko było..
ale pomału na prostą wychodzimy....

Paolcia.. no moja mama tez z neimiec przywozi...
przynajmniej te podstawowe ;) bo lepsze jednak ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

To masz nieciekawie,nie ma nic gorszego jak nieodpowiedzialny facet brr...

Ale wiesz jakby nie miał,to byłby zmuszony iść do pracy,przecież rodzice nie będą żyć wiecznie...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Kris pst ja tez na to licze, ;D
Ale jak naprawde mam taki zator, ze nic mi do glowy nie wchodzi.:_
i to jest znak, ze pora sobie dac na luz :)

Cula a to ubezpieczenie autka juz macie oplacone?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Teść mnie wysyła na gminę więc muszę uciekać....
Jak taty zabraknie to on chyba pójdzie ze sznurkiem do lasu...
Albo będzie żerował na mnie jak pijawka...
Ostatnio porobił kursy i badania na kierowcę, kategorii to ma sporo ale tu on nie pójdzie, tu też nie.... a mi mówi że mam iść do Biedronki na kasę. I ja nie mogę wybrzydzać a on może... Zero odpowiedzialności.... zero....

Car, a gdzie tam... i nawet do Gdyni nim jeździmy... ja mam stracha a on ma to gdzieś...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Tak jest Car jak już sie móżg lasuje od nauki to trzeba bezwzględnie dać sobie na wstrzymanie. Bo tylko niepotrzebnie czas się marnuje :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Car, bo jak zator to się nie nauczysz ;)

Cula... masakra... wiesz jak by był młodszy to może jeszcze jakaś szansa na wychowanie by było..
i zdala od rodziców.. a tak...
szkoda Ciebie, bo się to na Tobie odbija...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

ano wlasnie Kris, Kay :)

Cula,To faktycznie.Niewesolo.Tym bardziej ze autko jest i nie ma jak jezdzic.Hmm jest.Tylko jakim kosztem <tuli>

Paolcia nie kazdy ma tak ze jak nie ma kasy to sie ruszy do job.:/ ale osobiscie nie wiem jak sie tak da.Ja bym po nocach nie spala.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

jak bym patrzyła na kuzyna X....
on pójdzie tylko do pracy w swoim "zawodzie"
a jest samoukiem grafikiem....
i siedzi już któryś rok u rodziców na garnuszku..
dorabia, robiąc banery itp.....
i jakieś dorywcze..
a jak nei to cały dzień przed kompem...
ile razy wszyscy mu tłukli,że cokolwiek by znalazł i szukał tego swojego.. to on nie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jestem na momencik, czekam aż kolega X przyjedzie do mnie.. więc się nigdzie nie ruszam póki co :P

Car jak miło że jesteś :)
Widzę że nauka Ci dobrze idzie i wyrabiasz się z materiałami :D

No jak wiesz u mnie z babicą cały czas to samo..

Kris no wiesz, całkiem fajny widok na pewno w tym spodenkach masz haha :P

Cula przerąbane, nie dość ze teściowa gorsza niż żmija to jeszcze wygodny mąż.. no współczuję Ci :kiss2
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości