Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

a jakby zamykać się na klucz przed niml?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Nie mamy drzwi wymienionych, są jeszcze stare i w tych drzwiach nie ma zamka, dopiero jak kupimy nowe drzwi to w końcu będziemy mogli się zamknąć.
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień dobry i dziękuję za wszystkie miłe słowa i gratulacje! :)

Rany... tyleście tu nadrukowali, że nie wiem kiedy dam radę nadrobić. Ale postaram się częściej zaglądać!

Paskudne chmurzyska u mnie, chyba będzie znów burza, a ja w łóżku i pod kołdrą dzisiaj pracuję, bo nie chce mi się wstawać. Freelance to jednak fajny styl pracy. Można sobie zorganizować czas i pracować gdzie się chce.

Jak mija dzień kochani? :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej :)

dzięki za pomoc z tą hulajnogą :) agatka gratuluje :)

guśka ty masz przerąbane z tymi teściami .... ja z M jeszcze nie mieszkam ale jak siedzimy u niego wieczorem to nikt do nas nie wchodzi a jak już naprawde coś chcą to pukają :) tylko że mój M nie da sobie w kaszę dmuchać i jak mu coś nie pasuje to zaraz nagada więc po kilku razach jak weszli bez pukania to teraz już pukają :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Moi teściowie zapowiadają się zupełnie normalnie. Po ślubie zamieszkamy z nimi i już teraz doszli do wniosku, że oddają nam całe poddasze co byśmy mieli normalne życie, spokój i własne bagienko. Nie mogę doczekać się walki z aranżacją, bo to dobre 100m powierzchni. :oops:
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Czasami teściowie się przydają - oby tylko nie chcieli przekazywać zbyt wiele swojej mądrości życiowej.

100 metrów - no no ;) sporo miejsca żeby rozwinąć dekoratorskie skrzydła :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

dużo miejsca i poddasze razem?! ale ci zazdroszcze .... :slini_sie:
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Ja osobiście celowo zbudowałem dom z użytkowym poddaszem. Lekko pochyły sufit, okna wprost na niebo - spanie pod gwiazdami ;) no i jeśli jeszcze razem... schody do nieba po prostu ;) :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie
Agatka do ślubu szybko minie, a potem to już tak poleci.. heh mi już dwa lata prasły i nie wiem kiedy..
A urządzanie fajna sprawa, gorzej z tymi remontami bo tyle sprzątania, ale coś za coś.. Efekty pracy są niesamowite :)

Każdy to poddasze, a my mieć nie będziemy ha :P

Guśka nie rozumiem myślenia S. Czy Jemu to nie przeszkadza??
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Mnie się zawsze poddasze marzyło, więc podwójnie się z tym czuję szczęśliwa. A jak tam plany na weekend majowy? Macie już jakieś?

Madlen mówisz? No niby do ślubu rok, ale szybko nam zleci i pracowicie, bo chcemy z własnej kasy.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

a_gatka a zobaczysz jak ostatni miesiąc szybko minie :) I mam nadzieję że to nie tylko pozory z teściami, tak jak wyszło u mnie...

Madi nie oszukuj że dwa lata, jeszcze nie do końca :P nie wiem czy jemu to nie przeszkadza, w sumie jak ma gorszy dzień to się odezwie a tak to dopiero wtedy jak mu zrobię awanturę, bo tak jak twierdzi to i tak nie pomoże a nie chce się kłócić...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Pewnie, zobaczysz jak zleci.. i będziesz szczęśliwą żonką :)
Tak na pewno będzie dla Was pracowity, bo i same załatwienia dużo czasu pochłaniają, potem jeszcze suknia, chyba że już coś upatrzyłaś.. te najmniejsze detale są tak niepozorne bo wbrew temu że to drobnostki, najwięcej przy nich schodzi..

Ja w sumie to chyba do Białki pojadę ale to na pewno nie na całe 4 dni..
W sumie wszystko się okaże..

A Ty już coś zaplanowałaś??

No bez niecałych 3 miesięcy ale już dwa :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

U mnie bez dwóch :) i stuknie 2 lata :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Na chwilę Was zostawić a już naprodukuja jak szaleni :P
heheh ;)

Agatka, uwielbiam poddasza, jeszcze dobrze zagospodarowane :D

Guśka.. porażka.. a jakiś łańcuch albo cos ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

hej :) wieki mnie tu nie bylo, pamieta mnie ktos jeszcze :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no hej Lady ;) właśnie widziałam ze jesteś dostępna i miałam pisać :D
super że wróciłaś :D
jak przeprowadzka ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay czasem mi się wydaje że nic nie podziała ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ale wg mnie jakiś sposób trzeba znaleźć..
nawet ten łańcuch, ale krzesłęm drzwi zastawiać..
raz drugi i się moze nauczy
albo niech Was zastanie w jednoznacznej sytuacji :D
może jej się głupio zrobi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

kay wszystko ok juz jest ogarniete, teraz tylko czekam az mi internet podlacza na stale wiec jestem z doskoku :/

ale podoba mi sie bardzo zmiana kolosalna :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

He dziewuszki i chłopczyki :P
u Mnie dziś chłodni i pada... a otworzyli galerie i właśnie się szykuje zobaczyć co tam ciekawego :P a i tak muszę sobie buty kupić może coś się wyhaczy ;-)

Guśka a ty już od rana negatywami ludzi trujesz,daj sobie spokój z ta wariatką i olej ją ciepłym moczem :diabel

Agatka gratulację,oby twoje marzenia się spełniły :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Lady, a kiedy bedziesz miec ??
i jak z Twoją pracą ?

hej Paolcia, to powodzenia w łowach :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay już nie raz nas zastali w takiej sytuacji i nic to nie dało :)

Paolcia łatwo mówić żeby olać ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Guśka, no nie mów.. ja bym się ze wstydu spaliła...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

kay jeszcze nie wiem, ponoc ok 17ego. :/


Poki co robie sobie odpoczynek bo mamy kilka spraw do zalatwienia i trzeba sie wyklocic o depozyt z tamtego mieszkania bo chca nas zedrzec za nic. Jak dostaniemy depozyt z powrotem to mozliwe ze pojedziemy na tydzien na urlop do Polski wiec poki nie wiem na 100% czy jedziemy czy nie to nie szukam bo nawet nie ma sensu;) Jak znajde prace to niestety wolnego od razu nie dostane wiec chcialabym to wykorzystac skoro mam wolne teraz. Zobaczymy.






agatka poddasza sa super :in love:

Paolcia butow nigdy za wiele :diabel
Ostatnio zmieniony śr kwie 09, 2014 1:01 pm przez L..., łącznie zmieniany 1 raz.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay mi tez było wstyd ale im to nie przeszkadza, to dobrze że pod kołdrą a jak wstałam rano do łazienki i teściowa usłyszała że już ktoś wstał i oczywiście przyleciała a ja wracałam do łóżka i byłam w stringach i moje dupsko zobaczyła ale to też nie przeszkadza...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości