Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Poczekaj, poczekaj sprzedam ci Jadźke 
Re: Przy kawie ...
Się zdziwisz 
Re: Przy kawie ...
To wezmę teściową i zobaczymy kto kogo przestraszy
haha
Re: Przy kawie ...
Nie pojedzie bo jej serial minie 
Idę pod prysznic:))
Niedługo wrócę
Idę pod prysznic:))
Niedługo wrócę
Re: Przy kawie ...
Jestem 
No widzisz ja wiedziałam:)
Ale nie martw się, jeśli chodzi o moją to też blefowałam:)
No widzisz ja wiedziałam:)
Ale nie martw się, jeśli chodzi o moją to też blefowałam:)
Re: Przy kawie ...
Po co miałabym ją zabierać, uciekam żeby od niej odpocząć 
Re: Przy kawie ...
Hej,
ciekawe czy wszystkie synowe pragną odpocząć od swojej teściowej.. ciekawe czy wszystkie teściowe są takie jak w kawałach ...
ciekawe czy wszystkie synowe pragną odpocząć od swojej teściowej.. ciekawe czy wszystkie teściowe są takie jak w kawałach ...
Re: Przy kawie ...
Heeej xD w koncu nowa stara ja 
Kayira ze swoim starym nickiem z ktorym sie najlepiej czuje xD
Jak cos w skrocie to Hadzka albo Had xD
Nuda, zalezy wszystko od ludzi, ale czesto tesciowe sa jak w kawalach xD
Kayira ze swoim starym nickiem z ktorym sie najlepiej czuje xD
Jak cos w skrocie to Hadzka albo Had xD
Nuda, zalezy wszystko od ludzi, ale czesto tesciowe sa jak w kawalach xD
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej 
Piękna o co Ty tak wceśnie na nóżkach. To ja tu jestem rannym praszkiem a nie Ty
Piękna o co Ty tak wceśnie na nóżkach. To ja tu jestem rannym praszkiem a nie Ty
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim...
Hadzia..a co Ty pociągiem dzisiaj pewnie, że tak wcześnie
czy Baron nie da pospać?? :p
Kris nie tylko Ty ;P
Miłego dnia
Hadzia..a co Ty pociągiem dzisiaj pewnie, że tak wcześnie
Kris nie tylko Ty ;P
Miłego dnia
Re: Przy kawie ...
Witam i uciekam, zajrzę po południu 
Miłego dnia
Miłego dnia
Re: Przy kawie ...
A ja melduję, że jadę do Mamci
i mnie nie będzie przez pare dni

i mnie nie będzie przez pare dni
Re: Przy kawie ...
hej 
no dokładnie, a zapomniałam budzika przestawić by kolejnym jechać....
ale nadgodziny się przydadzą
a baron swoje robi
no dokładnie, a zapomniałam budzika przestawić by kolejnym jechać....
ale nadgodziny się przydadzą
a baron swoje robi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Nareszcie piątek 
Witajcie
Had ja właśnie wczoraj już zauważyłam, myślałam, że to nowa Moderatorka i klikam i patrzę, że to Ty
Bacardii a kiedy wracasz??
Miłego pobytu
ALe mnie przedramię boli...
Witajcie
Had ja właśnie wczoraj już zauważyłam, myślałam, że to nowa Moderatorka i klikam i patrzę, że to Ty
Bacardii a kiedy wracasz??
Miłego pobytu
ALe mnie przedramię boli...
Re: Przy kawie ...
Hej hej ;D
widze, ze do swojego Nicka wrocilas Hadzia
Tesknilam za nim
Cula nie uciekaj.Opijamy twoje urodzinki a nie ;p
Madi za duzo wina haha ;*
widze, ze do swojego Nicka wrocilas Hadzia
Tesknilam za nim
Cula nie uciekaj.Opijamy twoje urodzinki a nie ;p
Madi za duzo wina haha ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
właście Bac:) miłego wyjazdu 
nie
póki co nowej moderatorki nie ma 
ale trzeba pomyślec o naborze
muszę wymyślec tylko odpowiednie wymagania
Car :* ja też
nie
ale trzeba pomyślec o naborze
muszę wymyślec tylko odpowiednie wymagania
Car :* ja też
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Tylko nie badz zbyt wymagajaca haha ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej Car:**
No właśnie raczej nie od wina.. bo to po lewej stronie, tak to mogłaby od polewania ale nie
Ooo Cula ma dziś urodziny?? To wszystkiego najlepszego :***
No właśnie raczej nie od wina.. bo to po lewej stronie, tak to mogłaby od polewania ale nie
Ooo Cula ma dziś urodziny?? To wszystkiego najlepszego :***
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość