Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Haha jakie tematy weszły :)
Ja z Chodakowską nie ćwiczyłam ale z Mel B i co drugi dzień boczki Tifanny i rzeczywiście efekt jest.. chwilowo "odpoczywam", bo trochę to męczące :)
Ale polecam..
Rzeczywiście tak jak Adi mówi z motywacją troszkę gorzej, nie ma bodźca który dawał tego powerka.. bez tego ciężko..

Jam, co za buc z Niego, jak mógł Ci tak powiedzieć.. To raczej Ty marnowałaś się i swój czas przy nim...
NO to dobrze, że coś wiadomo i masz leczenie przepisane.. A jak długo masz brać??
A co z pracą- pracujesz??

Ja część badań mam za sobą, za dwa tygodnie kolejne wyniki i jeszcze jedno badanie i w końcu do tego neurologa muszę iść a tak mi jakoś schodzi.. :|

Kris spokojnie trafi Ci się :)

Paolcia wesołych świąt dla Ciebie również :**
I gratulacje stażu :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Ta jakoś coraz mnije w to wątpie, akurat w związkach to ja nie mam szczęścia :)

Hmm dziewczynki skoro tak słabo u Was z motywacją to proponuje na yt wejść i tm jest kupe filmików motywujących i jak się napatrzycie na tych facetów to od razu nabierzecie ochoty. Ja sobie od czasu do czasu opatrze na kobitki w tych filmikach normalnie coś pięknego hahah. Tylko wpiszcie sobie fitness motivation żeby wam zaraz jakiś koks nie wyskoczył :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Oj Kris co z tego że ja popatrzę i chce, jak leń mnie przezwycięża :)
Niewiele mi brakuje do idealnego stanu :) haha
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hhahaaha jesteś niemożliwa :)

Potrzeba Ci kompana lub kompanke do ćwiczenia, co będzie Cię poganiał w ćwiczeniach :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

ja sobie karnet na fitnes kupiłam - to mnie jakoś mobilizowało przez jakiś czas - na szczęcie miałam blisko domu ;)

Kris - trafisz, trafisz - i to jeszcze pewnie wtedy jak się nie będziesz spodziewał i tam gdzie się nei będziesz spodziewał. Wiem to z własnego doświadczenia ;P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Oooo tak nic tak nie motywuje jak wydane pieniądze :P Mi się też wydawało że leń ze mnie ale naprawde dają mi te ćwiczenia dużo uciechy i teraz jak dziennie nie poćwiczę to mi aż tak jakoś dziwnie i czegoś brakuje :P najczęściej ćwiczę między śniadaniem a obiadem wtedy mam najwięcej energii bo jak się po południu rozsiądę to już mi się nie chce dzwignąć :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Ja nie wiem co ludzie mają z tą Chodakowską,dostali bzika na jej punkcie,może dlatego że tak się reklamuje :roll:

Ja też jakiś czas ćwiczyłam z Mel b,ale teraz robię squaty,chociaż ostatnio zaniedbałam,ale teraz to nadrobię,plus 4 km rowerem w jedną stronę,więc myślę że będę w dobrej formie :D

Ach jak dobrze że na razie nie muszę się odchudzać,chociaż z wiekiem człowiek się zmienia :P kto wie co będzie za kilka lat ;-)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

ja jesli już to się wieczorem najbardziej mobilizuję. Chyba, że rano czasem mi się chce wstac wcześniej to na orbitreka na parę minut wskoczę przed pracą.
Teraz jak juz się ciepło robi i dzien dłuższy to już nie kupowałam karnetu, ale za to mam kijki i rower, albo chociaż jakiś spacerek mały.
A w sumie jeśli chodzi o ruch, to każdy ma swoje jakies ulubione czy co mu pasuje - czy to chodakowska czy mel.b czy jeszcze jakieś inne - byleby sie ruszać.
Na fitnesie najbardziej mi zumba podpasowała i bieżnie.
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Paolcia to już mało istotne z kim się ćwiczy i co .... Chodakowską się promuje i nie ukrywam jak szukałam ćwiczeń to pierwsze wpisałam Chodakowska ... jej ćwiczenia najbardziej mi się podobają. a przecież Mel B u siebie to tak jak Chodakowska dla Polaków no nie ? ;> Nieważne z kim byle się troche poruszać i w tym cały sens!!

Ja ćwicząc regularnie w szkole średniej to ważyłam 48 kg teraz jak od 2 lat bez takich ćwiczeń przytyłam 10 kg i stwierdziłam że trzeba się za siebie wziąść bo samo z siebie lepiej nie będzie ;p
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

powiedz mi celnie chociaż trafiłaś ?:)

o to nieźle Ci się udało z tą siłownia jak tak blisko miałaś :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Bardzo dobrze trafiłam.
A najlepsze, że większośc znajomych mi mówiło , że będziemy razem, że pasujemy, ale nam osobiście trochę czasu zeszło na przekonaniu się ;P

A to jest klub fitnes tylko dla kobiet.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hahah jak to mówią dziwne są wyroki Boskie czy jakoś tak :)
Nigdy nic nie wiadomo co i kiedy ale jednak to jest męczące

Hmm a możesz mnie tam wprowadzić byłbym wdzięczny :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Paolcia ale nikt nie mówi żeby chudnąć, wyrobić ciało żeby ładnie można było wyeksponować.

Tygrys zumba świetna sprawa, muszę się znów wybrać ale to dopiero po świętach.. Ba pewnie mi zejdzie do maja :P

Kris no co :P
Oj już uważaj żeby Ci się wejść udało.. Czuj się jakbyś już tam był :D
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

No właśnie czuje i dlatego tak mi się ciśnienei podniosło hahahah
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Haha dobre sobie :)
Jeszcze powiedz że napuchnąłeś :P :roll: haha
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

haha nie ale lekko nabrzmiałem :)

Ech jak fajnie musi mieć taki trener sam pośrodku tych wszystkich niewiast :)
chyba marnuje się w tej pracy :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

A jak tyle kobiet tam chodzi ale musi być ten trener przystojny :slini_sie:
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hahaha tak trener ma fajnie jak przychodzą kobiety już w rozmiarze 36 fit i wysportowane :D ale jak przychodzą większe i w za małych legginsach to chyba nie ma fajnych widoków coo ? :P legginsy powinni robić do rozmiaru 38 większe nie bo czasem to aż zbrodnia ... a jak by większych nie było to by nas na mieście nie katowały tymi widokami .... ja osobiście nic nie mam do osób przy kości ale cholera niech to się dobrze ubierze a nie za małe legginsy tak rozciągnięte że niemal przezroczyste ....
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Miaamy ale takie większe kobietki nieraz dają więcej szczęscia niż taka wysportowana niewiasta. I nie chodzi mi o bzykanko :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ojj ale ja mówie w tym momencie o tym co widzi instruktor :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No nie do końca Miaamy :)
Są większe ale nie każdy toleruje po prostu rozmiar jaki nosi :)
Co do reszty racja, jak same fit laseczki przychodzą :)

A kiedyś na zumbie było dwóch fajnych trenerów, a teraz tylko kobieta.. eh
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Mad noo ja właśnie wiem że nie tolerują swojego rozmiaru wbijają się w o 2 rozmiary za małe ciuchy i wyglądają jak balerony .... a ubierze dobry ciuch i wizualnie może wyglądać szczuplej i podkreślić atuty ;) tylko że nie pasuje że na metce pisze 46 mimo że dobrze na niej leży ..... ;/
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej wszystkim. :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

W tym moim klubie to niestety same kobiety wchodzą, nawet instruktorki a nie instruktorzy...
Więc Kris jak coś to chyba byś musiał się przebrać. ;)
A to fakt, że najgorsze jak się na siłę wciskają w za małe ciuchy, żeby tylko modnym niby być.
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzień dobry na wieczór wszystkim :) ]:-)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], Snappy [Bot] i 0 gości