Chciałam się z wami podzielić nowiną, od 5-tego maja zaczynam staż jako fryzjerka.... wolałabym pracę, ale tylko to mieli więc biorę,zobaczymy jak to będzie,i jak będą się układały relacje między mą a nową szefową
Miałam już dość siedzenia w domu,jedyny minus że teraz muszę zrezygnować z kursu bo musiałam wybrać wiadomo że jak się robi to co się lubi to człowiek szczęśliwszy
Chciałam wam złożyć życzenia świąteczne,aby te święta minęły wam spokojnie i radośnie
Ja nie wiem kiedy się odezwę bo u siebie żeby mieć internet muszę wyjść na powietrze ale to długa historia,nie będę was zanudzać
Pa Patki