MADLEN JESTEM ZA! KRIS dawaj
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
No mój straaasznie miał biegać, ja zresztą też, ale z nim. Ja kupiłam mp3 i słuchawki, on słuchawki, bo stwierdził, ze muzę z tela sobie będzie puszczał ;d ale nie ma butów, a na razie stwierdził, że nie ma kasy na kupno butów za 200 zł. No i tak sobie biegamy haha siedząc przed monitorami
A w ogóle to któraś z was miała te krople do oczu HydroBalance? Podobno naprawdę dobre i niedrogie, bo 13 zł niecałe.
MADLEN JESTEM ZA! KRIS dawaj
MADLEN JESTEM ZA! KRIS dawaj
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie używałam tych kropli ale podobno dobre są 
Had a co Ty ostatnio do nas nie zaglądasz??
Had a co Ty ostatnio do nas nie zaglądasz??
Re: Przy kawie ...
Gusia bo to nas nie dotyczy my tych dolegliwości nie mamy i dlatego ciężko się połapac o co chodzi
Adi trochę cięzko będzie z dojazdami
. Najwyżej włączysz skaypa w lapku a ja będe się na Ciebie wydzierał i mówił co masz robić 
Madi nie mam aktualnego zdjęcia bo nie robilem fot jak byłem w formie a te co mam nie jest odealne
Adi trochę cięzko będzie z dojazdami
Madi nie mam aktualnego zdjęcia bo nie robilem fot jak byłem w formie a te co mam nie jest odealne
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kris Ty się nie wymiguj !!! 
Re: Przy kawie ...
Guśka no kilka osób je właśnie mi polecało. A myślałam, że jak sa tak reklamowane w tv to jakiś szajs :]
Kris hahaha no tak na skejpie zawsze można, ale będę się wstydziła
Kris hahaha no tak na skejpie zawsze można, ale będę się wstydziła
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
dokładnie ale za to łączymy się z Wami w bólu i Wam współczujemy że tak cierpicie
A czego tu się wstydzić ?:)
Madi staram się jak moge
poza tym jestem tam tylko w kąpielówkach 
A czego tu się wstydzić ?:)
Madi staram się jak moge
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Czyżbyś czuł skrępowanie?? No nie Kris..
Nie daj się prosić
Adidasowa śniłaś mi się
że mnie odwiedziłaś 
Guśka ale lepiej że schudnie niż żeby Mu brzuch cały czas rósł...
Nie daj się prosić
Adidasowa śniłaś mi się
Guśka ale lepiej że schudnie niż żeby Mu brzuch cały czas rósł...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi to on właśnie ma o tyle dobrze że on tyje i po jakimś czasie chudnie, tak jakby na bieżąco
I tak w kółko 
teraz pewnie coś koło 90 kg waży.
teraz pewnie coś koło 90 kg waży.
Re: Przy kawie ...
Trcohę tak bo to jednak publicznie się obnażam hahah
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No tak, fajnie ma
to w sumie jeszcze nie dużo waży
Kris rozumiem..
eh nie dasz się namówić..
to w sumie jeszcze nie dużo waży
Kris rozumiem..
eh nie dasz się namówić..
Re: Przy kawie ...
oj kusisz Madi kusisz 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No a ile ma wzrostu??
Kris przemawia przeze mnie diabełek-kusiciel
Kris przemawia przeze mnie diabełek-kusiciel
Re: Przy kawie ...
Madi jak wyślesz mi na oric swoją fotę to wstawie swoją 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Haha podstępem mnie chcesz wziąć??
Muszę to przemyśleć..
Guśka to jakby ważył z 96 to też by po Nim bardzo nie było widać
Muszę to przemyśleć..
Guśka to jakby ważył z 96 to też by po Nim bardzo nie było widać
Re: Przy kawie ...
haha czy ja wyglądam na takiego co by wpadł na taki niecny plan ?:)
przemyśl przemyśl
przemyśl przemyśl
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Nie no Ty, taki porządny i spokojny.. jakże byś mógł.. 
Niecny uczynek chcesz żebym zrobiła.. nie wiem co na to mój mąż
haha
Niecny uczynek chcesz żebym zrobiła.. nie wiem co na to mój mąż
Re: Przy kawie ...
Guśka, zaglądam
ale jakos weny nie mam by pisać...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Had :*
Co tam?? źle się czujesz??
Dalej kijowy nastrój??
Co tam?? źle się czujesz??
Dalej kijowy nastrój??
Re: Przy kawie ...
Widze Madi że mnie już znasz hhahaah
Myśle że będzie dumny ze swojej zony że jest jaka piękna
Myśle że będzie dumny ze swojej zony że jest jaka piękna
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No tak
Cicha woda jak sam siebie kiedyś opisałeś
Ja wiem że dumny jest, gorzej z tym, że zdjęcia rozsyłam
Had mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej :*
Dobranoc
Cicha woda jak sam siebie kiedyś opisałeś
Ja wiem że dumny jest, gorzej z tym, że zdjęcia rozsyłam
Had mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej :*
Dobranoc
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości