Ja z Chodakowską nie ćwiczyłam ale z Mel B i co drugi dzień boczki Tifanny i rzeczywiście efekt jest.. chwilowo "odpoczywam", bo trochę to męczące
Ale polecam..
Rzeczywiście tak jak Adi mówi z motywacją troszkę gorzej, nie ma bodźca który dawał tego powerka.. bez tego ciężko..
Jam, co za buc z Niego, jak mógł Ci tak powiedzieć.. To raczej Ty marnowałaś się i swój czas przy nim...
NO to dobrze, że coś wiadomo i masz leczenie przepisane.. A jak długo masz brać??
A co z pracą- pracujesz??
Ja część badań mam za sobą, za dwa tygodnie kolejne wyniki i jeszcze jedno badanie i w końcu do tego neurologa muszę iść a tak mi jakoś schodzi..
Kris spokojnie trafi Ci się
Paolcia wesołych świąt dla Ciebie również :**
I gratulacje stażu
