Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
ale jutro tez jest dzień...a Kris będzie zmęczony po "spotkaniu biznesowym" i pewnie będzie pierwszy ;P
Re: Przy kawie ...
Hej babeczki 
Na swoją obronę dodam że musiałem iść do pracy w sobotę żeby mieć jutrzejszy dzień wolny. Więc to nie jest tak za darmo te jutrzejsze wolne
haha Tygrysku jutro za to będziesz pierwsza
bo ja na pewno nie będe wstawął tak wcześnie, trzeba w końcu się wyspać 
Hadzia jutro moment zleci Ci dzionek w pracy że nawet nie zauważysz mojeje nieobecności
Ale wejed chociaż na chwile przywitać się z moim koompanem w codziennych rozmowach 
Wiesz co Tygrysku coś czuje że słabe będzie te wyjście bo od rana słyszę: a nie wiem czy będe, czy będe miał samochód czy wyrobie się ze swoimi sprawami itd
Więc jakoś nie jestem przekonany czy dojdzie do skutku, ale zobaczymy jak sprawa będzie wyglądała z końcem pracy
Na swoją obronę dodam że musiałem iść do pracy w sobotę żeby mieć jutrzejszy dzień wolny. Więc to nie jest tak za darmo te jutrzejsze wolne
haha Tygrysku jutro za to będziesz pierwsza
Hadzia jutro moment zleci Ci dzionek w pracy że nawet nie zauważysz mojeje nieobecności
Wiesz co Tygrysku coś czuje że słabe będzie te wyjście bo od rana słyszę: a nie wiem czy będe, czy będe miał samochód czy wyrobie się ze swoimi sprawami itd
Więc jakoś nie jestem przekonany czy dojdzie do skutku, ale zobaczymy jak sprawa będzie wyglądała z końcem pracy
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
A tak to niestety często bywa przy tych wyjściach...wszyscy by poszli, ale jak co do czego to juz nie bardzo. Ale życzę Ci udanej zabawy.
Re: Przy kawie ...
Niestety tak to bywa, że człowiek czasem by chciał, a innym nie pasuje..
Ale ju chyba dawno mówiłeś o tym spotkaniu więc dziwne
Ale ju chyba dawno mówiłeś o tym spotkaniu więc dziwne
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hadzia bo to jest tak jak Tygrysek mówi jak jest daleko to wszyscy by poszli a jak przychodzi co do czego to raptownie ludzie się wykruszają 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Wiem, bo sama tak mam nieraz 
Albo że się cieszę na wyjazd, przychodzi co do czego i juz mi się nie chce
Albo że się cieszę na wyjazd, przychodzi co do czego i juz mi się nie chce
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ale słyszałem że takie wypady są właśnie najlepsze bo niby się nie che i najchętniej by się to odwołało. A po fakcie okazuje się że to był jeden z lepszych wyjazdów 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
zgadza się ale teraz już ciężo bo czasu mało albo zawsze komuś nie pasuje. Albo rodzine założył i nie da rady 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No niestety.. Poza tym, człowiek jednak ma mniej wolnego i go bardziej planuje, coraz mniej czasu ma na spontany
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ale i tak nie zmienia faktu, że najlepsze takie spontany.... i wyjazdy czy imprezki 
albo jak się ma coś innego w planach a wychodzi inaczej lub się zmienia w trakcie wycieczki - najlepsze wpsomnienia wtedy są
albo jak się ma coś innego w planach a wychodzi inaczej lub się zmienia w trakcie wycieczki - najlepsze wpsomnienia wtedy są
Re: Przy kawie ...
to się nazywa dorosłe zycie
niestety czas kiedy chodziliśmy do szkoły i nic nas nie obchodziło nieubłagalnie minął 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Tygrys, a planujecie coś na majówkę ??
bo tak dziś myślałam...
bo tak dziś myślałam...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ohh co za poważne przemyślenia o dorosłości i braku czasu
Witam was w ten słoneczny poranek
Też tak mieliście że na wycieczkach szkolnych to najlepszy zawsze był powrót ? najwięcej się w autobusie wtedy działo 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej Miaamy
niestety ale my mieliśmy wycieczki tylko w podstawówce 
potem kazdy sie z nami bał jechać
potem kazdy sie z nami bał jechać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
D do pracy pewnie 2 idzie...więc jak nic nie planowałam...
Na wycieczkach zawsze bardzo wesoło było i najlepsze w tym wszystkim to było własnie to co w autobusie
.
Na wycieczkach zawsze bardzo wesoło było i najlepsze w tym wszystkim to było własnie to co w autobusie
Re: Przy kawie ...
a jakby gdzieś blisko skoczyć 
bo jak coś to planuje dni lenia
albo do nas, jakies grill itp, jakiś rowerek
oho.. Krisa nie ma, pewnie marzy
bo jak coś to planuje dni lenia
albo do nas, jakies grill itp, jakiś rowerek
oho.. Krisa nie ma, pewnie marzy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hihi tak autobus w wycieczkach był najfajniejszy
Spadam sprzątać .... dzisiaj na szczęście końcówka sprzątania a od jutra siedzenie w kuchni
noo trudno .... trzymcie się ciepło 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Powodzenia miaamy - ja na szczęscie porządki już mam z głowy.
Had pogadamy z majówką - w pon będziemy to się dogadamy.
Kris już wolym zyje i o trenerce się rozmarzył ;P
Had pogadamy z majówką - w pon będziemy to się dogadamy.
Kris już wolym zyje i o trenerce się rozmarzył ;P
Re: Przy kawie ...
do miłego Miaamy 
hehe... ja na szczęście X wyślę na zakupy
a reszte się już w miedzyczasie zrobi
oki
Tygrys
w sumie chwila będzie 
haha no tak ta tancerka
hehe... ja na szczęście X wyślę na zakupy
a reszte się już w miedzyczasie zrobi
oki
haha no tak ta tancerka
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Jestem jestem zawieche złapałem 
haha aż łezka w oku się zakręciła na samą myśl o niej
haha aż łezka w oku się zakręciła na samą myśl o niej
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim, hej Glorka 
Ja dopiero co wstałam, umyłam włosy i z przerażeniem stwierdziłam, że dostałam jakiejś alergii i całe ciało i twarz mam w chrostach... załamka kompletna.
Kochani tak zmieniacie te nicki ze ja nie potrafie sie przyzwyczaic no! :p
Ja dopiero co wstałam, umyłam włosy i z przerażeniem stwierdziłam, że dostałam jakiejś alergii i całe ciało i twarz mam w chrostach... załamka kompletna.
Kochani tak zmieniacie te nicki ze ja nie potrafie sie przyzwyczaic no! :p
Re: Przy kawie ...
Hej vaniliia.
A zmieniałaś jakiś kosmetyk (balsam, żel, mydło) albo proszek?
A zmieniałaś jakiś kosmetyk (balsam, żel, mydło) albo proszek?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobry 
Ja dziś walczę z łazienką i już będzie koniec sprzątania, jeszcze u siebie zostanie po łebkach oblecieć bo tak to już wszystko gotowe ale do niedzieli i tak się jeszcze kurzu nazbiera
Jutro na zakupy a w sobotę zapierdziel od rana 
Ale za to w niedzielę błogie lenistwo a wieczorem mamy zaproszenie na grila
A o poniedziałku to nawet nie chcę myśleć... znowu kupa ludzi.
Ja dziś walczę z łazienką i już będzie koniec sprzątania, jeszcze u siebie zostanie po łebkach oblecieć bo tak to już wszystko gotowe ale do niedzieli i tak się jeszcze kurzu nazbiera
Ale za to w niedzielę błogie lenistwo a wieczorem mamy zaproszenie na grila
Re: Przy kawie ...
ciekawie się zapowiadają najbliższe dni 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
