Chyba na fb widzieliście moje zdjęcia z podstawówki z naszego jedynego biwaku, że tak o wycieczkach mówicie?
Koleżanka dodała zdjęcia, potem ja coś wyszukałam i tak poleciały wspomnienia
Ach co to były za czasy...
Kris,Ty to masz dobrze.. wolne.... ciekawe czy mama zagoni Cię do jakiejś roboty
Ja jutro na zakupy, jakieś ciasta mogę już zrobić a sałatki w sobotę.
Gości mam w poniedziałek na obiad więc w niedzielę luz...