Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
a jak jesteś praworęczna, to większość rzeczy nią robisz....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Niestety tak i to jeszcze jest na samym końcu dłoni prawie przy nadgarstku...
Re: Przy kawie ...
uuu to nie wesoło... to w sumie ruszać nią nie możesz...
-
G****
Re: Przy kawie ...
To znaczy ruszać mogę, boli jak kciukiem ruszam bo to ten mięsień rozcięty...
Re: Przy kawie ...
Gusia to ładnie Cię szwagier załatwił
ale tak jak już wcześniej wspomniałaś na długa zapamiętasz tego dyngusa 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
byleby się szybko zagoiło...
Re: Przy kawie ...
Hej
Ojej, co tu za rzeźnia.... Guśka, no pamiątka niefajna... Ach, zawsze coś...
Kris.. dobrze że Ty na wagę nie patrzysz tak jak my
A Ty to szybko spalisz na siłowni 
Wujek z Ciebie na medal
Tygrys jak to prawdziwy tygrys bluzka z tygrysem musi być:)
A ja miałam wczoraj gości, jeszcze przyjechało szwagrostwo i szwagrowi się głupio zrobiło że miałam urodziny a nikt od nich nawet sms nie wysłał i dostałam stówkę
I dziś przy okazji kupiłam sobie buty, nie szpilki ale na obcasie, wygodne
W piątek je wypróbuję bo idziemy na 18-tkę.
Ojej, co tu za rzeźnia.... Guśka, no pamiątka niefajna... Ach, zawsze coś...
Kris.. dobrze że Ty na wagę nie patrzysz tak jak my
Wujek z Ciebie na medal
Tygrys jak to prawdziwy tygrys bluzka z tygrysem musi być:)
A ja miałam wczoraj gości, jeszcze przyjechało szwagrostwo i szwagrowi się głupio zrobiło że miałam urodziny a nikt od nich nawet sms nie wysłał i dostałam stówkę
I dziś przy okazji kupiłam sobie buty, nie szpilki ale na obcasie, wygodne
W piątek je wypróbuję bo idziemy na 18-tkę.
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim!
Guśka współczuje naprawdę...
A ja po roku czasu dostałam przeprosiny od jednej z 4 "przyjaciółek" za jej zachowanie. Nie spodziewałam się, że kiedyś to nastąpi
I znalazłam na fejsie fajny sklep odzieżowy. Śliczne mają ubrania, strasznie. Lou, nie widziałam nigdy wcześniej, ale macie tu zdjęcia:


Są naturalnie inne kolory
A ja tak szukam czegoś, bo komunię się okazało będziemy mieć w maju no i trzeba jakoś wyglądać
No i zapomniałam dodać jeszcze, że dzisiaj sobie kupiłam okulary przeciwsłoneczne w Tally Weijl ;d fajne, boki z motywem kwiatów ;]
Guśka współczuje naprawdę...
A ja po roku czasu dostałam przeprosiny od jednej z 4 "przyjaciółek" za jej zachowanie. Nie spodziewałam się, że kiedyś to nastąpi
I znalazłam na fejsie fajny sklep odzieżowy. Śliczne mają ubrania, strasznie. Lou, nie widziałam nigdy wcześniej, ale macie tu zdjęcia:


Są naturalnie inne kolory
A ja tak szukam czegoś, bo komunię się okazało będziemy mieć w maju no i trzeba jakoś wyglądać
No i zapomniałam dodać jeszcze, że dzisiaj sobie kupiłam okulary przeciwsłoneczne w Tally Weijl ;d fajne, boki z motywem kwiatów ;]
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hej 
no cóż Adi - lepiej późno niż wcale.
Miłego dnia
jakoś burzowo u nas
no cóż Adi - lepiej późno niż wcale.
Miłego dnia
jakoś burzowo u nas
Re: Przy kawie ...
Hej piękności moje :*
Adi powiem Ci szczerze że sukienka fajna ale modeleczka jeszcze lepsza. Chętnie bym ją skonsumował
Ech niegrzeczny jestem 
Witaj Tygrysku :*
Dzisiaj to Ty nie ubiegłaś, SZACUN
U mnie też z rana było burzowo ale powoli się rozjaśnia. Za to już jest przyjemnie cpplutko z rana i już nie marzne na rowerze:)
Dziewczyny wstydzcie się żeby facet na babskim forum zaglądał częściej niż kobitki
oj wstyd 
Pozdrawiam i zycze miłego dnia
Adi powiem Ci szczerze że sukienka fajna ale modeleczka jeszcze lepsza. Chętnie bym ją skonsumował
Witaj Tygrysku :*
Dzisiaj to Ty nie ubiegłaś, SZACUN
U mnie też z rana było burzowo ale powoli się rozjaśnia. Za to już jest przyjemnie cpplutko z rana i już nie marzne na rowerze:)
Dziewczyny wstydzcie się żeby facet na babskim forum zaglądał częściej niż kobitki
Pozdrawiam i zycze miłego dnia
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hejo
Adi, sukienki dajne, ale nie w moim stylu
Tygrys, ale na szczęście już jest lepiej
i już się przejaśnia...
Kris, Ty .. ech.. faceci...
Tygrys, ale na szczęście już jest lepiej
i już się przejaśnia...
Kris, Ty .. ech.. faceci...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry, dzień dobry !!!!
Re: Przy kawie ...
oo hej
a cos Ci avka ucieło 
albo zmieniasz
właśnie miałam avka zmienić
a Kris miał mi poszukać
albo zmieniasz
właśnie miałam avka zmienić
a Kris miał mi poszukać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
zmieniłam, no już po świętach
jakoś nie umiem nic dla siebie znaleźć ... nic co by mi pasowało
ale mnie głowa boli
jakoś nie umiem nic dla siebie znaleźć ... nic co by mi pasowało
ale mnie głowa boli
Re: Przy kawie ...
ale na dzisiaj tez u nas zapowiadali burze...
A widzisz Had te chmurki? - burzowe ;P
może i ja av bym zmieniła ...na jakiegoś innego tygryska ;P
Kris - dzisiaj mi się udało, choć jak logowałam się, to byłam prawie pewna że już coś skrobnąłeś... a tu niespodzianka ;P
A widzisz Had te chmurki? - burzowe ;P
może i ja av bym zmieniła ...na jakiegoś innego tygryska ;P
Kris - dzisiaj mi się udało, choć jak logowałam się, to byłam prawie pewna że już coś skrobnąłeś... a tu niespodzianka ;P
Re: Przy kawie ...
U mnie się przejaśnia!
Ale zdążyło juz padać.
W nocy też padało ....
Młoda po przerwie świątecznej chyba przeżywała pójście do szkoły do 2 razy w nocy wstawała siku

Ale zdążyło juz padać.
W nocy też padało ....
Młoda po przerwie świątecznej chyba przeżywała pójście do szkoły do 2 razy w nocy wstawała siku
Re: Przy kawie ...
a co tak przezywa, że idzie do szkoły? a która klasa?
choć w sumie teraz krótkie to wolne mieli
choć w sumie teraz krótkie to wolne mieli
Re: Przy kawie ...
Tygrysku bo się książką rano zaczytałem i mi uciekła godzinka
Jutro postram się Ciebie nie zawieźć 
Hadi co chcesz przecież mi nie powiesz że brzydka ta modeleczka
Tak miałem poszukać Ci avka i obiecuje że to zrobie
w tym roku 
Hadi co chcesz przecież mi nie powiesz że brzydka ta modeleczka
Tak miałem poszukać Ci avka i obiecuje że to zrobie
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Tygrys wiadomo, że lepiej 
Kris niestety nie mam do niej namiarów
Kris niestety nie mam do niej namiarów
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Oj mam nadzieje że jednak nie będzie padać, bo jednak bez parasola jestem 
no włąśnie Kris miałeś znależć
bo wezmę teo co mi wysłałeś 
no włąśnie Kris miałeś znależć
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
A ja bym chciałam wreszcie burze ;D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
A Ty znowu bez parasola? 
Kris - zobaczymy jutro, może znowu Cię książka wciągnie ;P - hahahaha
Adidasowa - a tej wczorajszej u nas nie zauważyłas?? ;P
Kris - zobaczymy jutro, może znowu Cię książka wciągnie ;P - hahahaha
Adidasowa - a tej wczorajszej u nas nie zauważyłas?? ;P
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobry wszystkim 
Właśnie zjadłam śniadanko i zabieram się do roboty ale kurcze tak mi się nie chce ale muszę
Kris prześliczna ta Twoja Juleczka
Adi bardzo fajne te sukienki, zwłaszcza druga
Tygrys ale z Ciebie ranny ptaszek
Hadzia może nie będzie już padać
U mnie tak ciepło jest i okno otworzyłam a po oknem mam wiśnię i tylko jeden bzyk w pokoju od pszczół bo rajcują tam w tych kwiatach 
Właśnie zjadłam śniadanko i zabieram się do roboty ale kurcze tak mi się nie chce ale muszę
Kris prześliczna ta Twoja Juleczka
Adi bardzo fajne te sukienki, zwłaszcza druga
Tygrys ale z Ciebie ranny ptaszek
Hadzia może nie będzie już padać
Re: Przy kawie ...
Gusia a jak ręka?
Ja pracuje od 7...więc siła wyższa
ale i tak zawsze rano wcześnie się budzę nawet jak wolne to tak ok. 7 ...
Ja pracuje od 7...więc siła wyższa
ale i tak zawsze rano wcześnie się budzę nawet jak wolne to tak ok. 7 ...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości