Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

W sumie to już dobrze, przyschło to wszystko i już nawet nie boli no chyba że gdzieś dotknę ;)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

aha no to fajnie. Ale powiem Ci tak jak zawsze mi ojciec mówi jak coś mnie boli:)

Nie dotykaj to nie będzie bolało :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*

Guśka a co robiłaś?? Myślałam, że jak rękę masz pociętą to odpoczniesz a Ty dalej ciężko pracujesz..

Had, nic nie szkodzi, ja też już później poszłam :)
Aha czyli tak dla siebie chcecie go wyszkolić żeby po prostu posłuszny był :)
Ciekawe jak to Wam się uda :)
No i ciekawe jak długo będziesz musiała na nfz czekać żeby się na te rehabilitacje dostać...

Tygrys fajnie, że jeździsz :)
Praktyka czyni mistrza jak mówią :)
Terminu jeszcze nie mam, ale to i tak prywatnie wszystko więc na pewno długo czekać nie będę ;-)

Bacardii to teraz masz czas dla siebie :)
Relaks przy kawie, forum i do tego może dobra lektura? :)

Kris, ketonal maść chyba na receptę, ale musiałbyś się dopytać..
Nie wiem co by Ci doradzić bo ja raczej nie smaruje nigdy niczym..
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Gusia Ty się oszczędzaj. Najważniejsze, że ręka się goi.

Z Baronem - cięzko go będzie wyskzolić - łobuz niesmaowity...może faktycznie lepiej by do niego Loki pasowało ;).

nie pamiętam jak z Ketonalem w maści jest - wydaje mi sie, że go bez recepty kupowałam...ale nie jestem pewna, najlepiej się dopytac.

Madlen jak prywatnie - to fakt długo się nie czeka. Oby tylko się wyjaśniło i zaradzić jakoś dało radę.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

hej kobitki :D

Ketanol jest tylko na receptę,z dobrych maści polecam voltaren ;-)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Madlen - hihihi
no jakbyś tu u mnie była... była kawka, forum a potem ksiązka ...
Którą skończyłamwłaasnie i ..... mam takie uczucie .... co ja teraz będe robić ;) co czytać ...
to nic że z połki smieją się do mnie kolejne tytuły ;)

No tak czasem mam :P

hahaha


Kris - ale ja nie pisałam nic o odpoczywaniu :P Tylko o rozgrzaniu, wygrzaniu, ot nadwyrężyłeś pewnie jakis mięsień i boli ..... ;)


Już po 11 ..... zaraz idę po zakupy i po Młodocianą do szkoły :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madlen dalej robię tą moją szkółkę... Tylko że kurcze zarosło mi tak że nie dam rady tego opielić ale wczoraj S. mi pomógł i takimi pazurkami tylko to podcięliśmy żeby te ziele przyschło a za dwa dni znowu tak zrobimy a to co nie uschnie to już opielę. Ale jeszcze połowa mi została tak do zrobienia tylko nie wiem czy dam dziś radę...

Had my swojego psa tych podstawowych komend na przysmaki nauczyliśmy, z początku ciężko było bo chrupek był ważniejszy ale bardzo szybko się nauczył :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Guśka no a jakbyście jakiś oprysk zastosowali??
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień dobry słoneczka, jak się dzisiaj macie? :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

hej. Guśka a cos ty robila że ci rękę szyli :) ale piekna pogode mamy wreszcie, co? to znaczy ja mam, ale mam nadzieje ze i u was taka cudowna :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

O jak się nagle poschodzili wsyscy :D hehe ;) aż miło :d
co u was laski ??

No chcamy dla siebie nauczyć go podstaw ;)
ale już mniej po rękach gryzie a to dopiero 2 dzień, albo juz 3.. nawte nie wiem...
co do rehabltacji, tam gdzie chodzę, na nfz już nie mają zapisu...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Ja niestety ciągle w rozjazdach, ale jutro wracam do domu to może trochę ponadrabiam netowe życie towarzyskie. :D

Byle do weekendu majowego!

Jakie plany girls?
kasiunia1234
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 24, 2014 2:13 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: kasiunia1234 »

Piekny, słoneczny dzień. Nic dodać nic ująć.
Nauczanie zintegrowane "Razem w szkole"
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi właśnie na oprysk jest już za późno. ten co można zastosować to jest ryzyko że wypali porzeczkę a ja nie zaryzykuję...

Jamelka a tak się wodą oblewałam :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jam, Agatka co tam u Was?? Tak rzadko zaglądacie...

Guśka wiem, szkoda by było, żeby ją spaliło..
hmm to pozostaje Ci tylko opielić... :|
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Witam :)
W końcu piąteczek :). Weeken na zajęciach mi się zpaowiada.
Ale za to następny długi, w pracy szybko zleci.
My mamy plany na mały wyjazd - mam nadzieje, że wypali :)
Miłego dnia :)
ps. Udało mi się dzisiaj wyprzedzić Krisa ;)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej dziewczynki :)

Nie mam narazie weny do pisania więc wszedłem tylko żeby się przywitać :)

Ps. Szacuneczek Tygrysku :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Hejo ;) ano plany na majóweczę są :D

och, dokładnie, dobrze że już piątek, i człowiek trochę odsapnie na weekend
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej, U mnie zapowiadało się ładnie lecz już się chłodno zrobiło i zimno ;-)

A tak to nudy,też dziś nie mam chęci na nic wiec znikam i zaszywam się pod kołdrą :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć wszystkim :)

Jestem sama w domu także też sobie trochę poleniuchuje :) Na razie czekam na szwagra a potem w końcu herbatka :)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

tylko Gusia uważaj na rękę - jak ma być szwagier ;P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dziś tylko po papiery więc będzie spokój :) a zresztą już był ;)

Ale wczoraj za to pies mnie tam zadrapał aż mi krew zaczęła lecieć...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jak świeża rana, to nie trudno o to... ;)
witaj takk btw ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A witam witam :) Jak samopoczucie?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a ogólnie ok ;) człowiek się strasznie cieszy że już weekend ;)
a jak Ty się jak czujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości