Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
W sumie to już dobrze, przyschło to wszystko i już nawet nie boli no chyba że gdzieś dotknę 
Re: Przy kawie ...
aha no to fajnie. Ale powiem Ci tak jak zawsze mi ojciec mówi jak coś mnie boli:)
Nie dotykaj to nie będzie bolało
Nie dotykaj to nie będzie bolało
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie :*
Guśka a co robiłaś?? Myślałam, że jak rękę masz pociętą to odpoczniesz a Ty dalej ciężko pracujesz..
Had, nic nie szkodzi, ja też już później poszłam
Aha czyli tak dla siebie chcecie go wyszkolić żeby po prostu posłuszny był
Ciekawe jak to Wam się uda
No i ciekawe jak długo będziesz musiała na nfz czekać żeby się na te rehabilitacje dostać...
Tygrys fajnie, że jeździsz
Praktyka czyni mistrza jak mówią
Terminu jeszcze nie mam, ale to i tak prywatnie wszystko więc na pewno długo czekać nie będę
Bacardii to teraz masz czas dla siebie
Relaks przy kawie, forum i do tego może dobra lektura?
Kris, ketonal maść chyba na receptę, ale musiałbyś się dopytać..
Nie wiem co by Ci doradzić bo ja raczej nie smaruje nigdy niczym..
Guśka a co robiłaś?? Myślałam, że jak rękę masz pociętą to odpoczniesz a Ty dalej ciężko pracujesz..
Had, nic nie szkodzi, ja też już później poszłam
Aha czyli tak dla siebie chcecie go wyszkolić żeby po prostu posłuszny był
Ciekawe jak to Wam się uda
No i ciekawe jak długo będziesz musiała na nfz czekać żeby się na te rehabilitacje dostać...
Tygrys fajnie, że jeździsz
Praktyka czyni mistrza jak mówią
Terminu jeszcze nie mam, ale to i tak prywatnie wszystko więc na pewno długo czekać nie będę
Bacardii to teraz masz czas dla siebie
Relaks przy kawie, forum i do tego może dobra lektura?
Kris, ketonal maść chyba na receptę, ale musiałbyś się dopytać..
Nie wiem co by Ci doradzić bo ja raczej nie smaruje nigdy niczym..
Re: Przy kawie ...
Gusia Ty się oszczędzaj. Najważniejsze, że ręka się goi.
Z Baronem - cięzko go będzie wyskzolić - łobuz niesmaowity...może faktycznie lepiej by do niego Loki pasowało
.
nie pamiętam jak z Ketonalem w maści jest - wydaje mi sie, że go bez recepty kupowałam...ale nie jestem pewna, najlepiej się dopytac.
Madlen jak prywatnie - to fakt długo się nie czeka. Oby tylko się wyjaśniło i zaradzić jakoś dało radę.
Z Baronem - cięzko go będzie wyskzolić - łobuz niesmaowity...może faktycznie lepiej by do niego Loki pasowało
nie pamiętam jak z Ketonalem w maści jest - wydaje mi sie, że go bez recepty kupowałam...ale nie jestem pewna, najlepiej się dopytac.
Madlen jak prywatnie - to fakt długo się nie czeka. Oby tylko się wyjaśniło i zaradzić jakoś dało radę.
Re: Przy kawie ...
hej kobitki
Ketanol jest tylko na receptę,z dobrych maści polecam voltaren
Ketanol jest tylko na receptę,z dobrych maści polecam voltaren
Re: Przy kawie ...
Madlen - hihihi
no jakbyś tu u mnie była... była kawka, forum a potem ksiązka ...
Którą skończyłamwłaasnie i ..... mam takie uczucie .... co ja teraz będe robić
co czytać ...
to nic że z połki smieją się do mnie kolejne tytuły
No tak czasem mam
hahaha
Kris - ale ja nie pisałam nic o odpoczywaniu
Tylko o rozgrzaniu, wygrzaniu, ot nadwyrężyłeś pewnie jakis mięsień i boli .....
Już po 11 ..... zaraz idę po zakupy i po Młodocianą do szkoły
no jakbyś tu u mnie była... była kawka, forum a potem ksiązka ...
Którą skończyłamwłaasnie i ..... mam takie uczucie .... co ja teraz będe robić
to nic że z połki smieją się do mnie kolejne tytuły
No tak czasem mam
hahaha
Kris - ale ja nie pisałam nic o odpoczywaniu
Już po 11 ..... zaraz idę po zakupy i po Młodocianą do szkoły
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madlen dalej robię tą moją szkółkę... Tylko że kurcze zarosło mi tak że nie dam rady tego opielić ale wczoraj S. mi pomógł i takimi pazurkami tylko to podcięliśmy żeby te ziele przyschło a za dwa dni znowu tak zrobimy a to co nie uschnie to już opielę. Ale jeszcze połowa mi została tak do zrobienia tylko nie wiem czy dam dziś radę...
Had my swojego psa tych podstawowych komend na przysmaki nauczyliśmy, z początku ciężko było bo chrupek był ważniejszy ale bardzo szybko się nauczył
Had my swojego psa tych podstawowych komend na przysmaki nauczyliśmy, z początku ciężko było bo chrupek był ważniejszy ale bardzo szybko się nauczył
Re: Przy kawie ...
Guśka no a jakbyście jakiś oprysk zastosowali??
Re: Przy kawie ...
hej. Guśka a cos ty robila że ci rękę szyli
ale piekna pogode mamy wreszcie, co? to znaczy ja mam, ale mam nadzieje ze i u was taka cudowna 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
O jak się nagle poschodzili wsyscy
hehe
aż miło :d
co u was laski ??
No chcamy dla siebie nauczyć go podstaw
ale już mniej po rękach gryzie a to dopiero 2 dzień, albo juz 3.. nawte nie wiem...
co do rehabltacji, tam gdzie chodzę, na nfz już nie mają zapisu...
co u was laski ??
No chcamy dla siebie nauczyć go podstaw
ale już mniej po rękach gryzie a to dopiero 2 dzień, albo juz 3.. nawte nie wiem...
co do rehabltacji, tam gdzie chodzę, na nfz już nie mają zapisu...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Ja niestety ciągle w rozjazdach, ale jutro wracam do domu to może trochę ponadrabiam netowe życie towarzyskie. 
Byle do weekendu majowego!
Jakie plany girls?
Byle do weekendu majowego!
Jakie plany girls?
-
kasiunia1234
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 4
- Rejestracja: czw kwie 24, 2014 2:13 pm
Re: Przy kawie ...
Piekny, słoneczny dzień. Nic dodać nic ująć.
Nauczanie zintegrowane "Razem w szkole"
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi właśnie na oprysk jest już za późno. ten co można zastosować to jest ryzyko że wypali porzeczkę a ja nie zaryzykuję...
Jamelka a tak się wodą oblewałam
Jamelka a tak się wodą oblewałam
Re: Przy kawie ...
Jam, Agatka co tam u Was?? Tak rzadko zaglądacie...
Guśka wiem, szkoda by było, żeby ją spaliło..
hmm to pozostaje Ci tylko opielić...
Guśka wiem, szkoda by było, żeby ją spaliło..
hmm to pozostaje Ci tylko opielić...
Re: Przy kawie ...
Witam 
W końcu piąteczek
. Weeken na zajęciach mi się zpaowiada.
Ale za to następny długi, w pracy szybko zleci.
My mamy plany na mały wyjazd - mam nadzieje, że wypali
Miłego dnia
ps. Udało mi się dzisiaj wyprzedzić Krisa
W końcu piąteczek
Ale za to następny długi, w pracy szybko zleci.
My mamy plany na mały wyjazd - mam nadzieje, że wypali
Miłego dnia
ps. Udało mi się dzisiaj wyprzedzić Krisa
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki 
Nie mam narazie weny do pisania więc wszedłem tylko żeby się przywitać
Ps. Szacuneczek Tygrysku
Nie mam narazie weny do pisania więc wszedłem tylko żeby się przywitać
Ps. Szacuneczek Tygrysku
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hejo
ano plany na majóweczę są 
och, dokładnie, dobrze że już piątek, i człowiek trochę odsapnie na weekend
och, dokładnie, dobrze że już piątek, i człowiek trochę odsapnie na weekend
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej, U mnie zapowiadało się ładnie lecz już się chłodno zrobiło i zimno
A tak to nudy,też dziś nie mam chęci na nic wiec znikam i zaszywam się pod kołdrą
A tak to nudy,też dziś nie mam chęci na nic wiec znikam i zaszywam się pod kołdrą
-
G****
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim 
Jestem sama w domu także też sobie trochę poleniuchuje
Na razie czekam na szwagra a potem w końcu herbatka 
Jestem sama w domu także też sobie trochę poleniuchuje
Re: Przy kawie ...
tylko Gusia uważaj na rękę - jak ma być szwagier ;P
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dziś tylko po papiery więc będzie spokój
a zresztą już był 
Ale wczoraj za to pies mnie tam zadrapał aż mi krew zaczęła lecieć...
Ale wczoraj za to pies mnie tam zadrapał aż mi krew zaczęła lecieć...
Re: Przy kawie ...
Jak świeża rana, to nie trudno o to... 
witaj takk btw
witaj takk btw
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
a ogólnie ok
człowiek się strasznie cieszy że już weekend 
a jak Ty się jak czujesz??
a jak Ty się jak czujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości