Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Hej hej hej!! tęskniliście ? Wybaczcie tę tygodniową nieobecność ale oczywiście na same święta coś się z netem popsuło i oczywiście przez święta nie było komu naprawić a w czwartek jechałam do szkoły i .. no i teraz już jestem :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Madi wyczuwam nutke sarkazmu ;)

Hej miammiam :) sorki maiimy :) No pewnie że pamiętamy :)
Dobra dobra przyznaj się zapomniałaś rachunki zapłacić za neta to wyłączyli :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Haha właśnie rachunek był zapłacony! :D znowu coś siadło musieli wymieniać i nowy adres IP wpisywali i trzeba było w komputery wprowadzić ... ahh pierdolety :D coo tam u was ? kurcze chyba za dużo do nadrabiania i niewiem czy to ogarnę :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

hej :P

Adrian dzięki za radę,tak myślałam że w marketach to sam szajs,bo wczoraj byliśmy w Tesco i sama widziałam na własne oczy te marketowe niedoróbki :P

Guśka współczuję. ja bym nie wyrobiła z gośćmi dzielić pokoju :?

Ja od wczoraj zmagam się z grypą, ostatnio zapomniałam o czosnku i już infekcja gotowa.
Wczoraj wieczorem mnie rozłożyło, a do tego dziś rano odwiedziła mnie pani @ więc całkiem jestem do niczego, leżę w łóżku z termoforem :>
mam nadzieję że mi się nie pogorszy,bo jak mam karrar to strasznie mi łzy lecą a to najgorsze co może być :?
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Hej wszystkim.
Paolcia współczuję, kuruj się i zdrówka życzę.
Gusia - powodzenia.W pon. jedziesz na ściągniecie szwów?
Ja po uczelni - odpoczynek już, pierwszy egzamin z głowy - choć takie egzaminy mogę zdawać.
i jeszcze się pochwalę- miałam w planach dzisiaj popołudniu powsadzać kwiatki balkonowe i przed wejsciem w doniczki - wczoraj zakupiliśmy.... wracam do domku z zajęć i niespodzianka: mój mężuś już to zrobił. I już jest ładnie :)
Miłego popołudnia :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

tygrysku mąż pierwsza klasa :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ech, spamerzy....
coś weny dziś nie mam...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Had co jest??

Tygrys to super, miałaś czas żeby sobie odetchnąć :)

Hej Miaamy :)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Miłej niedzieli Wam wszystkim. :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej hej :)

Ale pusto :) ale wszyscy pewnie się wylegują :)
Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda nie sprzyjająca..


Miłego dnia :**
Fiona

Re: Przy kawie ...

Post autor: Fiona »

jak było słońce to nikogo tu nie było, jak teraz pada deszcz to się może cos ruszy:D
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Fiona raczej w weekendy jest tu pusto.

A że tak się jeszcze zapytam czy czsem nie szukasz shreka?
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej wszystkim :P
U Mnie było chłodno,lecz teraz czasami wychodzi słońce ;-)

Adix widzę że nie marnujesz czasu :D
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Adix257 pisze:Fiona raczej w weekendy jest tu pusto.

A że tak się jeszcze zapytam czy czsem nie szukasz shreka?


Ale sie uśmialam :D Oj Adix Adix ;)
Madi ja się mogę wytłumaczyc dlaczego żadko zaglądam, mało czasu ostatnio :) Nawet włącze kompa zaloguje się a muszę iść cos robić i wygląda że jestem ale mnie nie ma :)
Guśka to na prawde musialaś szaleć w poniedziałek ;)
Had, to jest to własnie w polsce, dopiero czwarty miesiąc nowego roku zlecial a juz na NFZ nie można gdzie niegdzie, bo im sie limity pokonczyły. Żenada.
Ja na majówkę nie ruszam oczywiście nigdzie.. A P wiem że teraz wyjechał z wycieczka na Lazurowe wybrzeże...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hejo ;) własnie wróciliśmy ze spacerku ;)
Psiaki odsapują, mój X odsypia.. tylko ja na nigach ;)
obiad szykuję ;)

Jam co u Ciebie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hadassa Późno masz ten obiad,ja zawsze na 13 robię dziś trochę później bo oglądałam transmisję z Kanonizacji ;-)

Taka godzina też dobra,bo ja już głodna jestem :P przez to paskudne przeziębienie nie mam apetytu :>
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dobry :)

A u mnie nie było obiadu bo cały dzień przeleżałam w łóżku i jeszcze śniadanko dostałam :)

Wczoraj byliśmy na grilu i wróciliśmy o 3 a o 6 była pobudka bo na 7 do kościoła... Ledwo co tam wystałam, wróciłam i poszłam dalej spać i tak przeleżałam cały dziń :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :)
Ja obiad mam już na 12, czasem nawet wcześniej ale to tylko czasem :)
Kurczę jak dzień zleciał.. zaczął się sezon i oczywiście niestety pierwszy mecz i taka wtopa.. eh

Jam a tak ogólnie co u Ciebie?? Rzadko jesteś a i nic nie napiszesz co tam słychać..

Had to Ty też dobra żona jesteś :) Obiadek dla Męża przygotowałaś :)

Adix przecież Ci mówiłyśmy- żebyś nie tak natrętnie podchodził do tego "randkowania", zdystansuj się trochę, na siłę nie znajdziesz.. Taka drobna uwaga :)

Guśka no to fajnie, że takie śniadanko do łóżka dosatałaś :)
A to gości nie było??
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Bry wieczór :)

Ech wróciłem niedawno z biegania , zrobiłem tylko 4 km a czuje się jakbym przebiegł pół maraton.
A jeszcze 1,5 roku temu robiłem 8 i czułem się jak młody Bóg :)
Co Wy kochane macie takiego w sobie ze jak facet spotka taka piękność na swojej drodze to zatraca się w swoich przyzwyczajeniach. I tyle lat pracy ciężkiej pracy idzie na marne :)
A gdy kończy się wspólne eldorado to budzi się z wielkim bojlerem przed sobą i brakiem formy :)

Tak na marginesie czy któraś z pań nie chciałaby by ode mnie wziąć z 8 kg nadwagi ?:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

hehehe - Kris jaka reklama :)
Gusia - to miałaś odpoczynek niedzielny:)
Miłego poniedziałku - dobrze, że ten tydzien taki krótki ;P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej babeczki :)

O tak tydzień krótki tylko planów na majówke brak :(

Pozdrawiam
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

A moje zaczną się realizowac juz za dwie godzinki! ]:-)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Witam w poniedziałek brrry ;)
Co u mnie słychać? Od poniedziałku do piatku chodze do cukierni, pisałam Wam że pracuję( takie pół etatu jakby) ale dobre i to jak się nie ma czegoś konkretnego. Jeszcze nie jestem wprawiona wiec zdarza sie że siedze dluzej niz powinnam ale mysle ze za jakis czas bedzie lepiej i szybciej :) No i w piatki chodze do tego sprzatania dalej. Tak wyglada moj tydzien, a pozniej dom i domowe obowiazki, dla przyjemnosci ksiazka. Odzwyczailam sie juz ze soboty u P spedzalam. Co prawda nudno ale chyba lepiej sie ponudzic niz pchac tam gdzie nas nie chca :D
A propo P. nie jestesmy razem juz chyba poltora miesiaca, i nie wrocimy do siebie choc on jeszcze kombinowal cos w tym kierunku. To tak dla informacji tych co we mnie nie wierzyły ;p
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzielna dziewczynka z Ciebie Jam :* A psychicznie jak sobie radzisz?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Psychicznie okey jesli chodzi o P , dotarło wreszcie do mnie z cała siłą że nic z tym człowiekiem dobrego by mnie nie czekało w życiu.
To ze mam troche więcej grosza cieszy mnie nie samowicie.
Mały dałek jest bo muszę wymienić instalacje elektryczna w domu a właściwie to caly dom jest do remontu. a niestety nie mam za co. No i miałam nadzieję w tym roku w wakacje wyrwac się nad morze, ale nie wyszło :( a potrzebuję tego bardzo zeby się zresetować , żeby mi glowa odpoczęla. a to jest możliwe tylko kiedy jestem daleko od domu. A co u ciebie Agatka? Madi? Hadi? Jakieś zwierzenia? Czy Wy nie posiadacie takich dołków :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości