Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Idę sobie kawusię zrobić, miałam książkę czytać, ale jak się lepiej ciut czuję to posiedzę troszkę :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Słuchajcie... propo zamkniętego działu.. zalożyć temat w sprawach związanych z forum i niech kazda się wypowie..
bo to ma i plusy i minusy,,...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Zrobione ;)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

aurinko hehe straciłaś wątek, nic nie szkodzi:) daje Ci maluch popalić?Kopie Cie? :D

Hadessa jak to się nie da? :o

vanilka ja Cię zawsze widzę! :*
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

W końcu można usiąść :) i wypić herbatkę ;)

kto dołącza? :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

a ja :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

O to miło że nie jestem sama :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Jejku słonko wyszło, przestało lac i słychać ćwierkające ptaszki !!!!!!!!!!!!

Od razu lepiej się czuję !!!!
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

U mnie niestety deszcz pada i ogólnie dziś mi jakoś tak cięzko a jeszcze S. na mnie krzyczy że nic nie jem a ja po tych tabletkach jakoś nie mogę, zjadłam dziś małego rogalika i nie jestem głodna...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Słonko i do Ciebie przyjdzie ...

A ja jestem przed @ i normalnie ciągle bym jadła :(
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A ja właśnie odkąd zaczęłam brać leki to praktycznie nic nie jem ale może to i lepiej bo będzie mi łatwiej zgubić to co zebrałam :lol:
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

a lekarz mówił, że tak może być ?

mnie się leki skończyły, muszę iść do lekarza, ale będę zmieniac przychodnię, więc ciut to pewnie potrwa
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Nie mówił ale jak to na początku brania, organizm nie przyzwyczajony.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

My po obiadku, mąż sobie przegląda ciuchy i robia porządki. Skończy to idziemy do sklepu.

Adidasowa synek na szczęście jakos bolesnie nie kopie, bardziej sie wyciąga. Tfu tfu oby nie zaczął. ;)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Had wiem ze admin ma decydujacy glos ale najpierw, jeśli w ogole wyskakiwać z takim pomyslem do niego miedzy sobą musimy ustalic...:)
Z fleksi jesli chcą to oczywiście też, więc może faktycznie ten temat założyć (chyba że już jest bo nie sprawdzałam, od razu na kawke wpadlam :D )
Guśka, dwie wersje, ciekawe dlaczego... a po co on chce się z toba właściwie spotkać? Caly czas utrzymywaliście kontakt czy dopiero teraz się odezwał?
Vanilka, szczerze Ci powiem tak: razem z Adi zaglądacie tu bardzo rzadko ostatnio, a te osoby co zaglądają rzadko zazwyczaj nie chce im się nadrabiać postów i nie widzą że ktoś cos do nich nawiązał... Np do Adidasowej pisałam 2 lub 3 razy, zadałam pytania na które do tej pory nie dostałam odpowiedzi... więc jak człowiek zauważy że pomimo tego że odpisał , ktos i tak nie przeczyta to sie nie wysila, bo po co... Taki mały szczegół :) A co do Twoich włosów, oczywiście od razu miałam ochotę cos napisac ,zapytać ale od razu przypomniała mi się sytuacja z Adidasową i dałam sobie spokój.... Odpowiesz na tego posta to zapytam o to o co miałam zapytać wcześniej, teraz nie bedę się produkowac bo może to pójść w próżnię... ;)
A co się dzieje z Madlen??? Dawno jej nie było.. :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Jam - witaj :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

witaj Bac :) Jak się czujesz? Lepiej troszkę?? :kiss2
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Już teraz tak .... Od południa nie mam gorączki to i człowiek inaczej funkcjonuje.
A i słonko wyszło ..... To żyć się chce i zdrowym się chce być ;)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Hej wszystkim ponownie.

Bac, dobrze, że już zdrowie wraca. :)

Jakieś leniwy ten dzień - trzeba wyjazd odespać ;P
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Przy słoneczku wiadomo jak jest... wszysrkie checi do zycia wracają :) Ale nie daj się zwieść! Do lekarza marsz! Może jakis antybiotyk potrzebny? a tak minie na tydzień i znowu będziesz chora :/ Dbaj o siebie kochana, bo masz dla kogo ;)
Tygi i Had, ja czekam na fotki... :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jam dwie wersje bo chciał ratowac kolegę bo to u niego pracował a ja znam ta prawdziwą wersję. A kontakt mamy od zawsze, a co do spotkania to tak pogadać chce, zaprosił mnie na herbatkę.
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Pogoda dużo daje. :)
Ja teraz strasznie reaguję na zmiany. W ogóle to już obmyśla co tu ćwiczyć po porodzie. Muszę szczegolnie zadbać o nogi...

Chyba zrobię gofry jutro.

Tygrys hej!

Guśka no ale ja nie rozumiem, przecież jak go pogotowie zabierało to wiedzieli że leżał na ziemi a nie gdzieś wyjęty z wody... :>
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Guśka a mąż co na to? :D Fajnie że macie dobry kontakt pomimo że związek między Wami nie wyplił...Zawsze chciałam miec kontakt z byłymi, bo po co robic z siebie wrogów... ale jakos nigdy nic z tego nie wychodziło :)
a wiesz moze co u Madi?
Aurinka, mi się po ciąży np żylaki nie zrobiły, dopiero zaczęły się pojawiac po antykoncepcji.. więc niereguła ze nogi nawalą ... a jak u ciebie z rozstepami? masz? stosujesz coś?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Gusia - w sumie jak macie kontakt cały czas, na zasadzie koleżeństwa...a jeszcze jak sam został. A z tymi lekami - to ciekawe czy to uczulenie na jakiś składnik czy może skutki uboczne?

Gofry.... ochoty nabrałam, jeszcze jak teraz już truskawki się zaczęły :)

Szukam jakiegoś przepisu na dobre ciasteczka...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

aurinko bo go sami zwieźli do szpitala, nie dzwonili po karetkę i to chyba był wielki błąd...

Jam w sumie to nic nie powiedział czyli chyba nie ma nic przeciwko :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości