Guśka już pomalowalam
Carina tak mnie korciło, pierwszy raz na rudo. Jednak widze, ze to nie to samo. Wole braz jak spiera sie na rudo i po porodzie daje jasny brązik.
Co robisz z mięska?
Ja sobie własnie zjadlam kawalek mieska z wczoraj i ugotowałam kalafiorka. Z bułeczką i jogurtem! Mniam!
Adidasowa termin mam na 3 lipca, ale ostatnie usg mowi o 22 czerwca.
Paula mnie podkusił mąż wczoraj, bo farbe mam od jesieni i co jakis czas mowie, ze pofarbuje... I wczoraj sie pyta kiedy? No to się zdziwi dzis
Madlen my też bralismy pod uwagę Gabrysia, ale odpadł.

Odpoczywam dużo, a mąż każe mi jeszcze wiecej, no nie da się.

Leżenie niestety dla kręgosłupa zle, a mój nawala.
Guska, Adidasowa bronicie sie? Ja się broniłam 23.10, a 24.10 zrobiłam teścik.

Nieświadoma zupełnie poszlam na obrone, a póżniej mąż zabrał mnie na kolacyjke i swiętowalismy.
Bacardi uroczy avatarek.