Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

W porządku Mad :) W końcu wyszło słońce, zasuwam przed kompem i nie mogę doczekać się lipca. :D
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Dokładnie tak, Kris :)


A co masz w lipcu Agatka??
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Spotkam się z siostrą, która mieszka w Holandii. Nie widziałyśmy się 6 lat. Sama nie wiem, jak to zleciało!
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

a_gatka to kurcze sporo czasu minęło...

kris tu się również zgadzam z Madlen co do tych punktów :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Guśka to się przeprowadzaj i razem pójdziemy ]:-)

Jamelia ech, złośliwość rzecz martwych :( no wielka szkoda, że nie jesteś z Wrocka.
A jeśli chodzi o A to jestem/nie jestem. Niby jestem, ale sama nie wiem... Planuje rozstanie na wakacje definitywne, ale to się zobaczy... i też trochę się boję jego reakcji...

Madlen no widzisz kurna :( następna ! Przeprowadzajcie się wszystkie to pójdziemy we 3 :drinkwine

A co do mnie to mnie dzisiaj tak głowa boli, że szok :( :(
Ostatnio zmieniony wt maja 20, 2014 7:04 pm przez Adidasowa, łącznie zmieniany 1 raz.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Gusia pewnie tylko Ty ale wszystkie kobiety na forum zgodzą się z tymi punktami :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

A mnie to się olewa :P Kris foch
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Agatka to bardzo długo się nie widziałyście..
Ona na stałe tam mieszka?
Nie przylatuje do Polski?

No widzisz Kris, sprawdza się zawsze :)

Adidasowa widocznie jakiś spadek ciśnienia dzisiaj, bo wszyscy na tą głowę narzekają..
Niestety, gdybym tylko bliżej mieszkała to zaraz bym poszła.. ze mną na zumbę też nie ma kto iść.. :|
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Madi na zumbę też bym chętnie się wybrałą :) cokolwiek byle się ruszać ech a propo głowy to spałam od 18 do 22:15 i mi nie przeszło...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

A ja wam powiem dziewczyny że nieważne jak by brzmiały te wasze podpunkty to i tak racja jest zawsze po naszej stronie.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Bry dzień :)

Co się dzieje z Tygryskiem zawsze musiałem się sprężąć z rana żeby mnie nie wyprzedziła w pościku a tu od paru dni cichosza:)
Had coś Ty jej zrobiła w tym zakopcu ?:)

Madi ja bym powiedział że prawie zawsze a prawie robi wielką różnicę :D

a_gatka 6 lat to szmat czasu. Tylko nie uduś siostrzyczki jak będziesz się rzucała jej na szyje przy powitaniu :)
I nie maluj oczu żebyś się nie rozmazała kiedy ją zobaczysz ;)
Fajnie że się wreszcie spotkacie. Na długo siostra przylatuje ?

Adasiu a propo focha to przypomniała mi się sytuacja jak kiedyś do koleżanki ppowiedziałem że strzeliła focha to spojrzała na mnie jakbym jej rodzine wytłukł :)
Jak sie uspokoiła to mi powiedziała że foch to skrót od fachowe obciąganie ch....Jak to usłyszałem to normalnie padłem ze śmiechu:) Musiałem się później kontrolować z tym tekstem w jej obecności :)

Wczoraj kumpel mnie trochę podłamał po zadzwonił z info że w czerwcu leci z żoną i dzieckiem do Tunezji na wakacje. Mam sobie zlaleźć kobitke i lecieć z nimi. No i kuźwa dupa blada musiałem mu podziękować za zaproszenie bo sam precież nie będe leciał. A za sigla życzą sobie dodatkowo pińcet złoty:) Ech takie są uroki tzw. "singlowania" haha
A tak leżałbym sobie już za niecały miesiąc na słonecznej plaży wygrzewając jajeczka i popijając drineczka. Aż się łezka zakręciła w oku na samo wspomnienie :D

Nie nie zabiore żadnej z Was :D trzeba było nie wychodzić za mąż :)

Mam nadziej że u każdej z Was świeci takie pikne słoneczko :)
Buziole i miłego dnia :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :)

Ja jeszcze leżę sobie w łóżeczku ale zaraz idę robic sernik :slini_sie:

Kris weź mnie, weź mnie :lol: męża jakoś ugłaskam :)
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień dobry wszystkim! :)

Nie uduszę, nie uduszę! To moja ulubiona starsza siostra, więc trzeba dbać o nią. Mamy plan spotykać się częściej. :)

Heh, Kris - powinieneś zgłosić gdzieś dyskryminację singli! :D

Guśka z czym sernik robisz? Ostatnio podobno modny z czarną porzeczką. :cooking
Awatar użytkownika
Olaminks
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 20, 2014 10:21 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Olaminks »

Ja aktualnie leżę w porannym słoneczku i odpoczywam! :D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

a_gatka ja to zrobie taki tradycyjny tylko z rodzynkami bo robiłam już kilka takich innych, wymyślonych to jednak ten najzwyklejszy jest najlepszy :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Wam ;)
sorry że Was zaniedbuje, ale jakąs masakra u nas...
a Tygrys... dużo pracy ma i nie ma kiedy tu wejść
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej :)
Ja też się tylko przywitam i znikam..
Od wczoraj mam panów do pracy i muszę siedzieć w domu i nadzór sprawować :)
A takie miałam na dziś plany... i taka lipa :|

Kris to może trzeba było jakąś przyjaciółkę dobrą zapytać.. jak Ci mężatki nie odpowiadają :P haha
Pff, chyba bardzo niewielką różnicę jak coś.. poza tym kobiecie należy ustępować- we wszystkim :D

O serniczek, ale bym wszamała :)
tak za mną chodzi.. i ptasie mleczko też.. Guśka Ty to zawsze ochoty narobisz :angrywife haha

Had pozdrów Tygrysa :)
no i chwili wytchnienia Ci życzę :**
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Witajcie :)

Kris ale jesteś głupi!
Jak masz okazję na takie wakacje to korzystaj puki możesz!! Może to jest twoja okazja na znalezienie kogoś na tych wakacjach?

Zanna!!! fajnie to tak? Męża byś zostawiła?
Adrian
:P
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Też bym wszamała, ale zaczęłam dietę Dąbrowskiej i za Chiny się nie złamię, bo organizm odtruwam. :D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja go zbytnio jeść też nie będę ale upiec mogę :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Madi właśnie wysztkie moje koleżanki już pozajmowane więc niema już w kim wybierać :D

a_gatka nie da rady ich zaskarżyć bo są też organizowane specjalne wycieczki tylko dla singli więc o dyskryminacji nie można mówić :)

Adix trochę za bradzo Cię poniosło i czasami warto trzymać język za zębami !!!
Chyba nigdy nie byłeś na takich wycieczkach i nie wiesz że tam jeżdzą same pary, no w większości. Dla singli są oddzielne wycieczki.
Spokojnie jeszcze nie jeden raz będę miał okazje polecieć na wakacje za granice.
Widać że młody jesteś i nie potrafisz jeszcze do końca odróżnić co jest serio a co żartem. Raczej każdy na forum się zoorientował że Gusia żartuje
Musisz trochę wyluzować i przestać brać na serio wszystko co się powie...
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej. Ja na chwilke, zaraz spowrotem do pracy.wczoraj był facet z
PIP trzeba wszystkie papiery przygotować...uzupelnic...a zaległości multum .Juz mam zapowiedziana zarwana nockę, siedzimy do b olu :cry:
agatka to i od nas ukochaj siostrzyczkę!
Kris 500 zł wiecej ale wspomnienia bezcenne i do konca zycia :) A może tam kogos poznasz ;)
Madi nareszcie jestes :*
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris ja tu Ci się oferuję a Ty o koleżankach... No wiesz :) Obiecuję że będę duszą towarzystwa :lol:
A tak poważnie to może jeszcze kogoś znajdziesz do tej pory, jeszcze troszkę czasu masz :)

Jamelka cześć skarbie :kiss2
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Jam :)

Wole polecieć tam już ze swoją połówką. A wiem że jak ją wreszcie znajde to na pewno polece. Na takich wyjazdach nie poznaje się drugiej połowy można ewentualnie znaleźć kogoś na odsresowanie ;-) i nic więcej. Wiem co mówie :)

Oj Gusia przecież Ty też jesteś moją koleżanką :) ech nie domyśłiłaś się o co kaman :D
Raczej nie dam rady znaleźć bo wylot jest chyba 19 czerwca a wycieczkę trzeba zarezerwować odpowiednio wcześniej. Mówi się trudno jeszcze będzie okazja polecieć :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris och ja nie domyślna jestem :lol: o to widzisz już masz "koleżankę" na wyjazd :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 2 gości