Ej gdzie są wszyscy???
Ja nie długo uciekam do lekarza więc macie trzymać kciuki z całej siły żeby było wszystko ok
Kris ni nie gadaj że się obraziłeś? Napisałem że jesteś głupi i chyba nie wziołeś tego na serio? chyba raczej ty się nie znasz na żartach.Kris pisze: Adix trochę za bradzo Cię poniosło i czasami warto trzymać język za zębami !!!
Chyba nigdy nie byłeś na takich wycieczkach i nie wiesz że tam jeżdzą same pary, no w większości. Dla singli są oddzielne wycieczki.
Spokojnie jeszcze nie jeden raz będę miał okazje polecieć na wakacje za granice.
Widać że młody jesteś i nie potrafisz jeszcze do końca odróżnić co jest serio a co żartem. Raczej każdy na forum się zoorientował że Gusia żartuje
Musisz trochę wyluzować i przestać brać na serio wszystko co się powie...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości