Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dobry :)

Ej gdzie są wszyscy???

Ja nie długo uciekam do lekarza więc macie trzymać kciuki z całej siły żeby było wszystko ok :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

hej :*
Trzymam Gusienka.:)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Też trzymam, powodzenia!

Oraz dzień dobry wszystkim! :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Witam Panie :)

Widze że taki tutaj ruch że ho ho. A co to będzie jak się wakacje zaczną to już w ogóle niek t tu nie będzie zaglądał. I forum kaput :)

JUż wczoraj admin do mnie pisał że mam wam zwrócić uwagę. Bo jak tak dalej będzie to ja mam typować osoby do usunięcia z forum :D

Gusia będe trzymał daj znać kiedy mam puścić bo już powoli zaczyna robić się siny :)

Ja dzisiaj w pracy ledwo zyje . Wczoraj zachciało mi się w piłkę pograć po ponad 1,5 rocznej przerwie i dzisiaj wszytko mnie boli od pasa w dół. No dobra, prawie wszystko ;-)
A kondycja jest ostra, dwie przebieżki pod bramke przeciwnika i zaraz zadyszka :)

ale za to jak przyjemnie się spało, nawet nie pamiętam kiedy połozyłem głowe do poduszki :)

No nic nikogo niema to i tak nie mam do kogo pisać . Uciekam :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Kris pisze: Adix trochę za bradzo Cię poniosło i czasami warto trzymać język za zębami !!!
Chyba nigdy nie byłeś na takich wycieczkach i nie wiesz że tam jeżdzą same pary, no w większości. Dla singli są oddzielne wycieczki.
Spokojnie jeszcze nie jeden raz będę miał okazje polecieć na wakacje za granice.
Widać że młody jesteś i nie potrafisz jeszcze do końca odróżnić co jest serio a co żartem. Raczej każdy na forum się zoorientował że Gusia żartuje
Musisz trochę wyluzować i przestać brać na serio wszystko co się powie...
Kris ni nie gadaj że się obraziłeś? Napisałem że jesteś głupi i chyba nie wziołeś tego na serio? chyba raczej ty się nie znasz na żartach.
Guśkę znam troszkę dłużej niż Ty, pomagałem jej kiedy miała problem z S i doskonale wiem że nie opuściła by swojego męża, dlatego tak napisałem żartobliwie ale poważnym tonem.
Wyluzuj troszkę Kris, wiem że jest Ci ciężko bo niezbyt za mną przepadasz, ale spróbuj.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dziwne masz żarty . Jak można pisać żątobliwie poważnym tonem. Zastanów się. Albo się żartuje albo jest się poważnym.
Nie wiem skąd wywnioskowałeś że jest mi ciężko??
Wręcz przeciwnie całkiem dobrze się czuje
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Nigdy nie żartowałeś próbując zachować pełną powagę sutuacji?
A jak nigdzie nie powiedziałem że jest Ci ciężko. Napisałem że ciężko jest Ci mnie polubić.
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Oj chłopcy spokojnie :)

To więc tak w sumie żadnych zmian ani na lepsze ani na gorsze... W poniedziałek znowu mam na usg i jak nic się nie zmieni to mam zrobić badanie hsg i w sumie tyle się dziś dowiedziałam.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej Gusia :)

Czyli ogólnie rzecz biorac to niczego się nie dowiedzialas :)
Ale najważniejsze że się nie pogorszyło ;)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris :) w sumie to niczego, zobaczymy w poniedziałek co mi powie.

Gdzie są wszyscy??

Kris musimy sami nadrabiać :lol:
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej
Faktycznie przerzedzilo tu sie strasznie ;o
Moze mamy jakis konkurs na najcichszego forumka :)

Aj Guska.A ja tak mocno trzymalam kciuka:)
next razem bd trzymala dwa.

A tak swoja droga to mi sie snilas.Ze biegalysmy po Wrocku za sukienka dla Ciebie.Na to spotkanie z bylym :)
Nie wiem tylko jakim cudem wyladowalysmy w stadninie koni.I w efekcie na spolke kupilysmy bialego ogiera
:)

Kris :) nerwowys jakis jestes ;p Joge polecam.Po godzinie cwiczenia zuka, czy jak mu tam wierz mi ze nic cie nie ruszy ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Carinka ale się uśmiałam z tego snu :lol: :lol: :lol:

Dobrze że nie ma gorszych wiadomości, w poniedziałek znowu będziecie trzymać :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kurcze chyba muszę się też pogniewać na forum i tu nie zaglądać....
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Witam :)
Trochę zabiegana, ale piąteczek w końcu. Dzisiaj dzień kulturalny - idziemy z Had na Mayday 2. Ale najpierw wybierzemy się na rynek, żeby sprawdzić nowa knajpkę :P
No i blady strach padł na wszystkich w firmie - bo trafił nam się w przyszłym tygodniu audyt zewnętrzny i ogólna panika :)

Gusia - powodzenia, trzymam kciuki. I obyś nie musiała robić hsg , bo to nic przyjemnego.

Car - Gratulację :)

Życzę wszystkim miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Bry dzień :)

Hej Car :) Ja ta wole leniwca od żuka jak leże na bziuchu i jakaś niewiasta mizia mnie po plecach :D
Może masz racje z tym konkursem i z tego co widze to chyba za dużo osób chce wygrać :)

Gusia nie gniewaj się bo z kim ja tu będe urzędował jak i Ty mi znikniesz :)

Oj niedobre rzeczy dzieją się z tym forum , coś czuje że jeszze trochę i nie będzie komu zaglądać

O i tygrys się znalazł :) przeczytałem że wybieracie się na Mayday i się lekko zdziwiłem. Bo ja ayday kojarze z imprezą na której raczej nie widze Had :) ( muzyka elektroniczna )
I od razu zapytałem wujka google o co chodzi :D
Macie racje czasami trzeba iść do teatru złapać trochę kultury żeby nie zdziczeć :)
Co do audytu to wiem co teraz przeżywa Twoja firma.. Bo jak wiesz sam przez to przechodziłem jakiś czas temu :)
Jakby mogli to by trawe pomaowali na wyrażniejszy zieolony aby tylko audyt dobrze wypadł :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Dokładnie Kris...prostowanie i malowanie trawy :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Tygrys wiem że to nieprzyjemne ale jak będzie trzeba to trzeba...

Kris no dobra nie opuszczę Cię :) zostanę z Tobą ;)

My zaraz jedziemy do Lublina na to badanie S. Nie chce sam jechać :) powiedział że mam jechać i mu pomóc :lol:
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Niestety Gusia... trzeba przeżyć. A tak z ciekawości ile u Was kosztuje hsg??
Hehehe - wsparcie bierze Twój mąż ze sobą ;P
Powodzenia.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :)

Jam :**
No ale mi dalej nie odpisałaś na moje zapytanko :P
Ej Ty niedobra :)

Kris trzeba z pogody pokorzystać bo nie wiem jak tam u Was u mnie od niedzieli mają znów deszczowe dni powrócić i tak aż do 3 czerwca..
także leżem plackiem i łapię słońce :) póki jest :)
Co do wakacji, to na pewno jeszcze będziesz miał okazje pojechać :)

O Tygrys :) hej :*
No to urwanie głowy się Wam zapowiada.. współczuję bo to o wszystko się będą czepiać byleby tylko na cacy wszystko było przygotowane..

Car, ale masz sny :)
Biały ogier najlepszy :) haha

Guśka widzisz jak Cię docenił?? :)
fajnie tak, a Ty sobie odpoczniesz od teściów przy okazji :)
trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze poukładało :**

Ogólnie to ja taka słaba dziś jestem, że normalnie nie uwierzycie.. i to gardło mnie tak boli i drapie...
szukam gdzie by się tu wyrwać żeby dzień minął i nie mogę nic wymyślić.. chyba się opalać będę :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Witajcie ;) wpadam się przywitać ;) i uciekam..
melduję tylko że żyje....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej :)
Zeszło nam cały dzień w tym Lublinie, dopiero nie dawno wróciliśmy :) wyniki nie wiem czy dobre czy złe, wszystko okaże się w poniedziałek...

Ale się żeście rozpisali aż nie nadążam czytać :lol:
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Tak, zdecydowanie ruch kosmiczny...

Had co taka zabiegana??

Guśka to do poniedziałku już niedaleko...
ale zobaczysz, ze będzie dobrze :*
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madlen musi być dobrze :)

Chyba naprawdę nie ma po co zaglądać na forum...

Kris!!!! gdzie jesteś?? Miałeś mnie nie opuszczać :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzien dobry :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kris znam to hehehe :P przy znajomych u siebie nie używam tego słowa. Ale to nie zmienia faktu, że mnie olewasz :angrywife
Trzeba było pisać do mnie, ja bym się chętnie zabrała:D już niedługo będę singlem hehev:)


I witam wszystkich!:)
Zapomniałąm dodać, że nie mogę się doczekać wieczora! Dzisiaj idziemy na grilla :D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość